Podczas, gdy media przyjęły obecność Ewy w "X Factor" za pewnik, ona sama wciąż waha się, czy podjąć takie wyzwanie. Na swoim profilu na Facebooku, piosenkarka napisała także, że żadne wiążące decyzje w tym temacie jeszcze nie zapadły. Skąd zatem pośpiech stacji TVN?

Reklama

MOI DRODZY,
moze wreszcie czas sie wypowiedziec...
CHODZI O X FACTOR.

Narazie media oraz TVN podjeli decyzje, ale ja na temat swojego udzialu w programie narazie NIC NIE WIEM. Nie moge wiec potwierdzic udzialu ani go zdementowac.
Trwaja negocjacje, ale to dopiero od niedawna. Cala akcja do niedawna dziala sie bez mego udzialu.
A wiec, nie wierzcie temu, co sama osobiscie Wam tutaj nie potwierdze:).
[pisownia oryginalna]

Ewa wyznała także, dlaczego waha się, czy dołączyć do grona jurorów muzycznego show:

Narazie nic nie jest pewne, musze sie zastanowic, bo znam siebie i wiem jak takie programy bardzo mnie pochlaniaja i ile serca i czasu w to wkladam... A jest tez ciemniejsza strona medalu, jak z pewnoscia wszyscy wiemy, trzeba byc przygotowany psychicznie na wszelki atak:).

Farna nie ukrywa jednak, że propozycja bardzo jej się podoba:

Bardzo mi sie podoba propozycja ze wzgledu na ulubionych jurorow oraz stacje, ktora cenie i lubie, jednak jest tez sporo innych faktorow. A poniewaz pojawila sie nowa plyta i przygotowujemy trase, mam na celu przede wszystkim zagrac sporo dobrych koncertow dla swoich fanow. Bede Was informowac tutaj na fanpage oraz oficjalnej stronie ewafarna.pl.

Czy Ewa Farna sprawdzi się jako jurorka w polskiej edycji "X Factor"?