Dowbor o Młynarskiej: Nie jest aż takim geniuszem

| Aktualizacja:

Katarzyna Dowbor i Agata Młynarska w jesiennej ramówce zamieniły się stacjami telewizyjnymi. Pani Kasia tłumaczy jednak, że nikt nikogo nie wygryzł z poprzedniego miejsca pracy, a ona zajęła się programem, którym jej koleżanka po fachu, w ogóle nie była zainteresowana.

wróć do artykułu
  • ~danuta z gdańska
    (2013-10-24 13:00)
    mlynarska jest beznadziejną starzejącą się friką nieumiejącą pogodzić się ze swoim beztalenciem
  • ~rzucic na szale
    (2013-10-24 13:23)
    Przyganial kociol garnkowi,a oba usmolone. Czy p. Dowbor to az taki OMNIBUS? Pycha I zarozumialstwo. przemawia jej ustami.. Pognac obydwie na zielona trawke,a zastapic mlodymi. Wtedy bedzie miedzy nimi zgoda.
  • ~józwa butrym
    (2013-10-24 13:26)
    A Dowbor jest paskudą ,dobrze ,że oglądam POLSATU.
  • ~ajron1960
    (2013-10-24 13:50)
    Gonić stare proce!
  • ~maja
    (2013-10-24 15:52)
    Dajcie ludziom normalnie żyć. Przestancie sie nawzajem atakować. NIECH KAZDY ZYJE TAK JAK CHCE. ZYCZE PANI AGACIE DUZO SZCZESCIA.
  • ~Prawy -lewy
    (2013-10-24 15:53)
    Polsat -coś Ty zrobił .Zapewne się pomyliłeś i zgnilca zatrudniłeś.
  • ~max
    (2013-10-24 16:15)
    dowbor dobra dziennnikarka i swietna otwarta do ludzi prowadzaca
  • ~Estetyk
    (2013-10-24 17:04)
    Ryże indycze jajo-paskuda!!!
  • ~tele-wic
    (2013-10-24 17:36)
    Czy nie widzicie, że to szkoła aktywistki PZPR towarzyszki Niny(?) Terentiew ( ruska czy co?) Obie należały do tego samego kółka wzajemnej adoracji i wiedzą, że nic tak nie napędza zainteresowania gawiedzi, jak wzajemne "konflikty".
    Przecież o to tym stetryczałym starym babom chodzi - robienie smrodu wokół własnego cielska zapewnia im poczucie pseudo popularności, a to gwarantuje, że jakiś dziennikarzyna-amator w jakiejś stacji TV rzuci którejś z nich jakiś ochłap programowy do pożarcia, zanim ostatecznie odejdą w niesławie.
  • ~celt
    (2013-10-24 18:17)
    Przyganiał kociołgarnkowi
  • ~as11
    (2013-10-24 19:17)
    Obydwie panie sa sliczne, inteligentne i wiedza jak doprowadzic widza do skrajnego wyczerpania nerwowego. Tak to jest jak znajomosci biora gore nad profesjonalizmem.
  • ~max
    (2013-10-24 19:22)
    wolę 100 razy Dowbor
  • ~Jan Bohynski
    (2013-10-25 02:29)
    Jedna napuszona, a druga przerazona. Nasze " gwiazdy " telewizji. JB.
  • ~vvv
    (2013-10-25 05:51)
    staruszki na emeryturę nie można na nie patrzeć
  • ~opek
    (2013-10-25 07:00)
    obie są nie teges,chociaż ja wolę plastikową a.młynarską-ze względu na to ,że uwielbiam piosenki młynarskiego.takprzez sentyment dla "szajby",bo inaczej napisałbym o p.agacie inaczej.
    a ta dowbor-hm,nie a cziom gawarit'
  • ~jedrek
    (2013-10-25 08:55)
    Co rude to falszywe
  • ~ktoś
    (2013-10-25 12:52)
    Obydwie są siebie warte, dwa tłuki...
  • ~andrea
    (2013-10-25 14:04)
    Mlynarska jak zwykle wpycha sie wszedzie ,wszedzie jej pelno nie ogladam jej programow .Dla mnie Mlynarska jest jakas nijaka.Dowbor moim zdaniem ma wiecej klasy
  • ~MOJA OCENA SYTUACJI
    (2013-10-26 14:59)
    MLYNARSKA WYGLADA JAK PTAK. NIEZLA Z NIEJ JEDZA MUSI BYC. DOWBOR JAK ZWYKLE PULCHNIUTKA I PELNA SEKSU.
  • ~60 latka
    (2013-10-26 20:01)
    Dowbor stracza gorycz z niej wypływa. Pani Kasiu trzeba starzeć się z godnością , może by tak dobrze o kolegach pomówić