Polsat i TVP walczą o Górniak. Dostanie 120 tys. za trzy piosenki?

| Aktualizacja:

Polskie stacje telewizyjne rozpoczynają przygotowania do swoich wielkich, sylwestrowych koncertów. Zarówno Polsat, jak i Telewizja Polska wymarzyły sobie ponoć, by to Edyta Górniak była największą gwiazdą na ich scenach. Komu uda się pozyskać divę?

wróć do artykułu
  • ~lebund
    (2019-06-21 05:21)
    Tylko jedna rużnica tvp jak wiwści niosą da 100 tyś za noc sylwestrową to moza ja bym poszedł troche pobełkocze i też budiet
  • ~RAS-art
    (2013-12-07 00:12)
    przez te wszystkie DZIVY pozadne kapele jak DAAB KULT T>LOVE omijaja te wszystkie media i daja rade.Graja swoje koncerty i publicznosc je szanuje.Moze nie zarabiaja takich pieniedzy jak te wszystkie DZIVY ale maja czyste sumienie(nie trzeba pchac sie do telewizji zeby byc artysta) Z najwieksza przyjemnoscia w sylwestra obejze na zywo DAAB!!! to dopiero bedzie koncert ! (jak zawsze zagraja na zywo bez udawania z playback-ow) DAAB i nie trzeba nic dodawac.Do zobaczenia na najlepszym koncercie SYLWESTROWYM w Polandzie!
  • ~waliwryb
    (2013-10-26 00:27)
    zadzwonil koles do gorniaka za ma forse bo zabrali legalnie ludzia i jest w czym grzebac , gorniak sie podniecil i zapytal a ile moge dostac? no a koles na to ze 120 tys mogl by dac od tak sobje aby bolo w teczuszce forsowato , conie , no to gorniak na to ze bedzie jak tak progi ustawjone ale gorniak chcial wiedziec jaka meczarnie za to bedzie musial prszejsc , a koles na to ze wystarczy jak noga machnie do kamerki , a gorniak na to ze tak niewypada tak sie kapna , no i wpadl gorniak na pomysl ze moze zakwiczy cus tam , a koles na to ze to oblatany pomysl , kwiczyc sie da bo mamy mikrofon , zafundowali go ludzie ktorym ciezko na chleb sie pracuje , ale kogo to obchodzi conie , i tak sie banda zgadala , no a taraz tylko czekac na te 3 wykrzyki , i obwalic gorniaka ta forsa aby nareszcie na te zakupy mogl isc , bo tak tylko kupowac nonstop malslo wedlinke i chleb za frajer to tez nie zycie conie , teraz troche gucci i gabana a moze i nowka syrenka wystrzeli z tego albo jakis najnowszy trabancik prosto z pod kola pacholkow na ta celowehybrydy maja ludzien racje , silnie silnie TVP , niema to jak mjec caly tace dla siebje jak po mszy co nie heh
  • ~maja
    (2013-10-25 19:58)
    Która stacja zapłaci taką kasę tę trzeba bojkotować. Sylwester bez Górniakowej!
  • ~bono
    (2013-10-25 19:15)
    TVP musi zwolnic kilkadziesiat osob, by takie beztalecie zaserwowac swoim widzom (150000 za trze piosenki). Zapytajcie w jakiejs ankiecie, czy chcielibysmy ja ogladac juz nie mowie o sluchaniu.
    Wara wam ze zdziwienia opadnie
  • ~Mrogata
    (2013-10-24 21:13)
    a nawet jak by zaspjewala 4 pjosenki i bekla 2 razy i sie zlala pod mikrofonem , nadal niewarte to ani 1200 zlotych , ale niewolno sie zastanawjac czemu to tak , obama tez ma jakos bjalego dziadka ktory go wychowywal , to jacys z celi hybrydy , a nie ludzie , bo ludzi to jak pacholkow sie zmusza do ciezkiej pracy na chleb , niewazne czy to nauczyciel muzyki wystudjowany ktory kartony musi nosic od A do B , czy to Doktor Nikola Tesla , i tak w wor zapakuja i zniknie , albo sie polamje w pacholce , ale nie taka celowa hybrydka , oni ich normalne gdzie produkuja tych hybrydow jak ta gorniak , to normalnie niejest rodzone , to zbodowane , dlatego ma pozwolenia sie ladowac calym tylkiem na ludzka meke.
    Punktum.
  • ~aha
    (2013-10-24 13:52)
    przeciesz to juz jak w polityce sie robi w tym TVP , nic nieumje sie , ale sie zgarnia z wymuszonyej forsy , co to za pieklo powstaje , czy ludzie niemoga sobje nawet wybrac co lubja a co nie? trzeba nam jak w hollywoodzie wszystko przymusem na oko naklejac az piecze? to teraz w branzy muzycznej tez juz dyktatura? a gorniakowa dziecko systemu? bo nic z tego nierozumiem juz.
  • ~gwiazdy,czy karly/
    (2013-10-24 13:37)
    Nnno taaak-120 tysiecy wsadzic Edzi w tylna czesc ciala- a pozniej puscic pioseneczki na plejbeku.DIVA??? [chyba nie zdarzy nia zostac,chyba ,ze po inkarnacji w drugim wcieleniu chce zyc na poziomie- OCZYWISCIE NA KOSZT BIEDNYCH LUDZI PLACACYCH ABONAMENT. Czy we wladzach tv, pracuja ludzie myslacy? czy tylko lekka reka wydajacy pieniazki "na wypociny" tzw.divy?
  • ~Polak
    (2013-10-24 09:45)
    Rodacy płaćmy abonament aby Edzia miała z czego żyć!
  • ~ajron1960
    (2013-10-24 09:07)
    Horror na Titanicu, a kto powstrzyma ten obłęd ? Czy to wszystko musi pójść na dno ?
    Po co te ambicje, że każda stacja ściiga się z porogramem sylwestrowym. Dać 3 super filmy, a muzyka niech leci z radia. Komu potrzebni są ci dziadowscy wykonawcy, debilni prezenterzy żebrzący o esemesy ? Chyba tylko żeby zgarnąć kasę.
  • ~oranycoto
    (2013-10-23 23:47)
    no jak , upili ich w TVP , no jak mozna od chrzescijanow na bonamecie zabrierac pieniadze ktore im do zycia brak , czy maja tv , czy nie , i takiemu budyscie jak gorniak w tyly wpychac za nic , i to oficjalnie , no jak no , czyz oni kompletnie oszaleli? czy ich opentalo cos gorszego niz z piekla demony? no jak no , do kad todoprowadzi jak ob bjednych bedzie sie zbierac , jak zebracy , i dumnemu budyscie w lape dac , no jak do ugietego proga tak mozna w ogule myslec , przeciesz polska to kraj chrzescijanski , a gorniak to budysta , innymi slowami to INFIDEL , jak mozna od dzieci bozych zdzierac aby rozzutnym ludzia jak gorniak to w lape dac , bo bankrutem jezdzi , ale to jej sprawa bylo jej bylo isc kiedy do roboty , albo cos madrego w zyciu wymyslec , bo forse juz raz miala ale przechlastala , to taki ratunek dla mniej wymysla TVP teraz? az wstyd mi piecze na twarzy , jak ten gorniak te forse wezmie to prorokuje ze lepiej na polskich ulicach sie niech juz wiecej niepokazuje , bo to pieniadze zmuszonych do oddawania biednych ludzi ktorzy nieraz i na chleb niemaja , niech sie lapa tego gorniaka niewazy tych bolesnych pieniedzy nieruszyc , bo wpadna te bole narodu na gorniaka , a sama az takich bolow niewytrzyma jak ten narod potrafi wytrzymywac , to moje prorotstwo dla gorniaka krzyczacego kto nikt niechce ani widziec ani sluchac
  • ~TemPac
    (2013-10-23 23:31)
    DIVA to Maria Callas a nie ta opetana wiesniaczka , o czy wy w goule piszecie , az wstyd czytac takie wjadomosci , jak by djabel sie z nas smiaj tak to brzmi , jak to w zadluzonym kraju ktory steruje w przepasci finansowe , dla takiego kogos bez charakteru i bez wyksztalcenia tyle forsy w tylek wepchac , za co? co ona dla narodu zbodowala , bary mleczne dla bezdomnych? nie? no to nic niedawac , dla tekij osoby wystarczy to ze wystapi i oklaski dostania jako wyplata , no i pare kfjatkow sie podzuci ale to wszystko ludzie opamjetajcie sie , nikt tej obosy nieslucha , nikt niekupuje jej wykonan , to snieg z tamtego roku ta pani , omg , co za chanba ze o takim czym sie w ogule mysli , CHANBA!
  • ~Uszatek
    (2013-10-23 23:20)
    tak na boku , prosze niedawac ludzim przez przypadek wolac duchiw z piekla , niech do ducha swietego sie tylko moldi narod , prosze niemanipulowac ludzi wywolaniami zlych duchow z piekla , mialem nadzieje ze jest narod na tyle inteligentny po tak silnych upadach ze miaj nareszcie ten czas sobje przetlumaczyc slowo POCA = DUCH HONTAS = PIEKIELNY , prosze tego jakos jedno slowo niepisac , bo male duzchy to przeczytaja , a to jak swiete pismo nas uczy jest wolanie , i tak nastepna dusza sie zacznie poniewierac , dziekuje za czas
  • ~Uszatek
    (2013-10-23 23:11)
    no niezle polska w dlugu 6 billionowym , niedosplacenia i rosnacy nonstop , innymi slowami kierujacym w przepasc i to widocznie , a tutaj za pare spjewow jednemu chce sie dac 120 tys zlotych , hehe wiem wiem czemu , ona niszczy psychike jak nakazano mlodzierzy i sie na to zgodzila dlatego trzeba pacholka ktorego ktoregos dnia jak juz niebedzie potrzebny sie na desert zje , wynagrodzic , a najlepiej tak wynagrodzic aby znow napedzic motor nienawisci u innych obywateli polski , tak jak na calym swiecie , ale niema sie czego martwic , idzie hyperinflacja , i euro i dollar itp stanie sie (znow) przez noc smiecia wart , dlatego niedenerwowac sie niech sobje tego drewna w kieszonki pani napcha , i tak do niczego to ja niedoprowadzi , i i tak bedzie glodowac jak i ten , ktory juz teraz pod mostem musi mieszkac bo nikt go albo jej niewidzi
  • ~ostrzeżenie
    (2013-10-23 21:26)
    Edzia, jeśli wyciągniesz łapkę po te niezasłużone pieniądze, to będziesz pospolitą złodziejką, jak prezesi banków. Niech te 3 piosenki nie będą pretekstem.
  • ~uszatek_2
    (2013-10-23 21:16)
    ...i bardzo dobrze, bo ona jako jedyna (z niewielu niestety) umie śpiewać...!!!
  • ~antyMOnia
    (2013-10-23 17:39)
    Ten kraik normalny nie jest. A Braun za dojenie telewidzów, by wywalać potem nasze pieniądze na ścierwa typu Lis, Lisowa, itp. "gwiazdy" powinien gnić w piehdlu razem z Dworakiem i tym podobnymi złodziejami.Oblewanie gnojów gnojem to żadna kara.
  • ~cd
    (2013-10-23 16:42)
    Można wyrzucać w błoto pieniądze publiczne, bo abonament ma być powszechny i niezależny od tego czy posiada się jakikolwiek odbiornik...
    Szykuje się więc duża i łatwa kasa.
  • ~aaaa
    (2013-10-23 12:47)
    nie oglądam cyganki
  • ~fkdeiw638