Balcerowicz u Wojewódzkiego: Tusk mija się z prawdą

| Aktualizacja:

Jednym z gości ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego był Leszek Balcerowicz. Ekonomista i polityk zadziwiająco dobrze poradził sobie z nadpobudliwym gospodarzem.

wróć do artykułu
  • ~Tofik
    (2013-10-09 19:39)
    SPOtkało się dwóch mośków i zrobili sobie szabat.
  • ~narrodzie
    (2013-10-10 03:21)
    dziwi mnie to iz wszyscy, chco po,nonc dobrze a jakos tego niewidac
  • ~Kakadu
    (2013-10-10 13:25)
    Szczególnie ciekawy jest ustęp, dotyczący programu gospodarczego PiS-u (powtarzam programu gospodarczego). Wojewódzki, jak Wojewódzki ale Balcerowicz i stwierdzenie, że "...program gospodarczy PiS-u to połączenie nacjonalizmy, fanatyzmu religijnego etc." to kompromitacja byłego ministra finansów. Tusk, jak twierdzi, mija się z prawdą ale tu sam Balcerowicz kłamie, jak z nut można rzec (właściwie łże !)
  • ~q
    (2013-10-10 15:29)
    To Balcerowicz upadł już tak nisko, że podpiera się błaznem Wojewódzkim?!
  • ~TS
    (2013-10-10 16:59)
    Pan Balcerowicz upadł b nisko ale dno osiagnie jak udzieli wywiadu ojcu Rydzykowi co jest niewykluczone ja mu przesałem wierzyć
  • ~Robnad
    (2013-10-10 17:48)
    Balcerowicz czy Rostowski, to jedna cholera.
    pierwszy był "guru" przy KC od ekonomii w kołchozie "wesołego obozu", teraz w kołchozie europejskim. z założenia lewaccy "internacjonaliści" maja w doopie swój kraj. oni chcą szczęścia na miare galaktyczną.
    drugi to kreatywny księgowy, każda mafia by go zatrudniła, no to jest ministrem na miarę rodzimej.
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-10 17:52)
    "Balcerowicz u Wojewódzkiego: Tusk mija się z prawdą"
    O Matko, ten se znalazł TRYBUNĘ - kozetkę u Kupy Wojewódzkiego (sic!) - z której obszczał McDonalda, ja pierdykam ! Więcej poczucia godności, Panie Psorze !
    Hej !-
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-10-11 09:01)
    Balcerowicz ma z sobą problemy żeby tak nisko upaść . Przyjąć zaproszenie u podstarzałego błazna medialnego to trzeba mieć zaćmienie umysłu . Miejmy nadzieje że przelotne.
  • ~do roboty lenie
    (2013-10-11 22:33)
    Bójcie sę PIS idzie PO was nie będziecie spijać smietany i ugniatać kapuchy PO kieszeniach i żerować na głupkowatym gadaniu.
  • ~-
    (2013-10-13 21:00)
    Co ten obrzezaniec Kupa wygadywał o programie PIS ,to jest jawna wojna TVN o władzę .