Katarzyna Dowbor wzięła udział w programie stacji TVN Style "Klinika urody". Przed kamerami, prezenterce wstrzyknięto w twarz wypełniacze, mające na celu odmłodzenie skóry i wygładzenie zmarszczek. Przy okazji, Dowbor pożaliła się na swojego byłego pracodawcę, który ponoć zwolnił ją z pracy właśnie z powodu mało atrakcyjnego wyglądu:

Reklama

Stwierdzono, że jestem za stara, za gruba, źle wyglądam. Przez to, że zostałam wyrzucona z telewizji za brak urody, postanowiłam sobie tę urodę poprawić. Może jak coś zrobię, to ja wam jeszcze pokażę. - powiedziała w programie.

Katarzyna Dowbor nie jest jedyną prezenterką, która żali się, iż została zwolniona z TVP przez mało atrakcyjny wygląd. Podobną informację zwrotną dostała ponoć Agata Młynarska, kiedy 7 lat temu żegnała się ze stacją. W tym przypadku jednak, diametralna zmiana wizerunku podziałała, bowiem wyszczuplona i odmłodzona Młynarska właśnie powróciła do łask szefów Telewizji Polskiej. Czy Katarzyna Dwobor liczy, że i jej uda się wypięknieć na tyle, by stacja zechciała przywrócić ją w szeregi swoich pracowników?