Kuba Wojewódzki, w rozmowie z tvn.pl wyjawił, że próbował zaprosić twórcę Radia Maryja do swojego show:

Reklama

Z Tadeuszem, czarnym Godfatherem robiliśmy wymianę korespondencji, bo bardzo chciałem go tu zaprosić, natomiast jest to jednostka unikająca mediów, dlatego że ma własne.

Kuba zdradził także, że dotychczas nie udało mu się zaprosić do swojego show Agnieszki Dygant, bowiem aktorka stwierdziła, że ich relacje są zbyt mało koleżeńskie. Obecnie showman buduje więc z nią relację koleżeńską.

Ja nie traktuję tego programu osobiście, dlatego jak toś mi odmawia, to mówię, że ja też bym do takiego programu nie przyszedł, więc trochę go rozumiem.

Wojewódzki stwierdził jednak, że są gwiazdy, które lansują się na tym, że rzekomo kilkukrotnie odmówiły udziału w show, co jest nieprawdą:

Jest najbardziej żenujący rodzaj ludzi, których nie będę wymieniał, bo oni wiedzą o kim mowa, którzy uwielbiają mówić o tym, że my ich zapraszamy, a oni odmawiają. To jest rodzaj kreacji na bycie w negacji. To jest śmieszne dlatego, że jeśli ktoś nam odmawia raz czy drugi, to my nie walczymy.

Jak sądzicie, czy rozmowa Kuby Wojewódzkiego z Tadeuszem Rydzykiem byłaby interesująca? Jakich jeszcze gości chcielibyście zobaczyć w nowych odcinkach programu?