Iwona Kutyna wyrzucona z TVP Info

Iwona Kutyna, związana ze stacją TVP Info od sierpnia 2009 roku, właśnie pożegnała się ze swoim pracodawcą. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl, kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej wręczyło dziennikarce wypowiedzenie .

wróć do artykułu
  • ~abonent
    (2013-09-03 09:48)
    SĄ "LEPSZE " KANDYDATURY DO WYRZUCENIA !!!
  • ~ajron1960
    (2013-09-03 09:52)
    Jaka szkoda i niesprawiedliwość, świetna ekipa ( mająca swój styl) z TVP INFO podmieniona na tefałenopodobne badziewie. Szkoda Klarenbacha, Lewandowskiej Holeckiej. Teraz wszystkie telewizje już prawie takie same, jeden schemat, te same miny, reakcje, zachowanie.
  • ~ktoś
    (2013-09-03 10:03)
    Tak. Ją zwolnili, a TVP zatrudniła Młynarską, całkowite beztalencie do czegokolwiek i pewnie za większe pieniądze. Tak jak klan Lisów... I za co płacić ten abonament?
  • ~dziadek
    (2013-09-03 10:07)
    Iwona Kutyna .../Iwona Kurtyna t


    Sprawdżcie jak się ko
  • ~madame de Pardieu
    (2013-09-03 10:21)
    tę kretynkę holecka bym wysłała na księżyc a poza tym to kur...ka stacja komunistyczna jak dobrze że nie włączam TV i tych sraczek nie oglądam
  • ~xILUVKATDENNINGSx
    (2013-09-03 10:24)
    Taką piękną dziewczynę wyrzucić... i zostawić tą raszplę Lisową. Skandal
  • ~werr
    (2013-09-03 10:26)
    Ona była za spokojna ,tam się trzeba teraz przepychać łokciami,lub być miernym ,ale kochać władzę i nienawidzić opozycji, typu Wojciech Mazowiecki, syn byłego premiera Tadeusza Mazowieckiego ,którego wywiady z politykami Pis ,przypominają seanse nienawiści .
  • ~mu
    (2013-09-03 10:32)
    ta olech w tvp info to zegarynka co chwile oidaje czas a nic madrzjszego nie ma do powiedzenia tragedia
  • ~!!!!!!
    (2013-09-03 10:43)
    Łapy precz od Pani Danusi Holeckiej!!! Lisow wywalić !!!
  • ~emi
    (2013-09-03 10:52)
    olech to porazka jej pytania i glos makabra
  • ~dona
    (2013-09-03 10:54)
    jak można było wyrzucic p Kutynę to fajna prezenterka miło jej się słuchało wywalc Tadlę bo jest sztuczna !
  • ~tak
    (2013-09-03 10:57)
    A z lisami co ??? Byłoby ku...stwo do potęgi n-tej, gdyby zostali.
  • ~ciekawe
    (2013-09-03 11:00)
    A ja mam pytanie:czy są w Polsce polskie media ???
  • ~donatella
    (2013-09-03 11:00)
    teraz kierownictwo samo będzie oglądac te badziewne gęby bo ludzie wyłączą telewizory .Dlaczego tacy ludzie muszą tracic pracę byli fajnymi miłymi dziennikarzami !
  • ~a gdzie Polacy
    (2013-09-03 11:05)
    Tam jest UKŁAD ZAMKNIĘTY . Mafia TVP zaraz po TUskowej 154 M .
    To d.upki a nie dziennikarze.
    Warto to zobaczyć. Tak jest z naszymi dyżurnymi pseudo dziennikarzami TVP , TVN, Polsat .
    Zobaczcie wywiady Telewizji Republika. Tam ogląda się dziennikarzy a nie lichwiarzy. D.upków.
    http://www.youtube.com/user/Media2000Corp
  • ~ll
    (2013-09-03 11:09)
    A Lis rozwija się w tv
  • ~Ewa
    (2013-09-03 11:14)
    szkoda, fajna i nie "zdziwaczona" dziewczyna... miło się jej słuchało i oglądało... bez dukania, koszmarnych minek etc.
  • ~iksiński
    (2013-09-03 11:15)
    sorki ale na razie to nie radzi sobie pani "kaczuszka z telekspresu" -

    jej uśmiech w rozmowie o tzw katarzynie w jest ro..pier...ący
  • ~iksiński2
    (2013-09-03 11:18)
    olech to porazka jej pytania i glos makabra- DOKŁADNIE - jezu ona się nie nadaje do stacji na zywo - nie radzi sobie - wchodzi w Głos Kraście i Gościom jakby się nie słyszeli i te sztuczne pozy masakra!!!
  • ~mea
    (2013-09-03 11:22)
    Jakoś nie rozczulam się nad tymi, których już nie ma w TVP Info, ale coś mnie trafia, jak widzę to ustosunkowane beztalencie Agatę Młynarską! Brrrrrr A tak przy okazji - to kiedy teraz będzie można oglądać w TVP Info wspaniały program Było nie minęło???