Iwona Kutyna wyrzucona z TVP Info

Iwona Kutyna, związana ze stacją TVP Info od sierpnia 2009 roku, właśnie pożegnała się ze swoim pracodawcą. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl, kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej wręczyło dziennikarce wypowiedzenie .

wróć do artykułu
  • ~wkurzony
    (2013-11-18 10:45)
    Beata Chmielowska-Olech nie widze gorszej prezenterki jak ona,domagam siepowrotu Kutyny, Olech to porazka tvp ile i i komu dala by tam pracowac??? przeciez przez takie badziewie spada ogladalnosc info
  • ~ula
    (2013-09-09 15:34)
    Lubiłam p.Kutynę - szkoda, że zwolniona.
    Natomiast zmieniam kanal, jak słyszę p.Olech. Nigdy nie przygotowana, powolna, nie nadaje się. Może kiedyś jak czytała Teleekspres, to było ok, ale teraz jak ma sama coś powiedzieć, to porażka. Nie nadaje się.
  • ~badziewie
    (2013-09-08 22:11)
    Wywalić jak najszybciej .Lisów,Młynarską ,Kreta,Richardson no i tego brzydala , gbura i bardzo stronniczego Mazowieckiego jest niemedialny,no ale jego tatuś ma układy z najwyższymi jak Komorowski ,Tusk i jest nie do ruszenia.oglądalność spada ale Braun ma się bardzo dobrze .Żałosne za co płacić abonament ,żeby oglądać te stare botoksowe opatrzone gęby, a tyle jest młodych mądrych ale bez układu i dlatego bez szans na zatrudnienie.
  • ~mela
    (2013-09-05 22:49)
    durczok jej pomoże .. znajdzie pracę w tvnie. jeszcze chwila. w końcu to jedna z jego "boków"
  • ~U.ierdolony stół Durczoka
    (2013-09-05 09:08)
    Lubiłem panią Kutynę .
    W miarę obiektywna spokojna i w przeciwieństwie do wielu
    pseudo dziennikarzy (n.p. M.Olejnik) pozwalała skończyć wypowiedź
    swojemu rozmówcy bez względu na opcję jako prezentował.
    A więc nastał w TVP Info czas chamów i buraków tak jak w TVN .
  • ~Daria
    (2013-09-05 08:40)
    Jeżeli ją ktoś wyrzucił to chyba nie jest z nią tak źle!!
  • ~ja1
    (2013-09-04 20:56)
    Lubiłam panią Iwonę ...szkoda ,ze dobrych dziennikarzy jak pani Iwona i pani Małgorzata Wyszyńska zastępuje się gorszymi.
  • ~Wittorio
    (2013-09-04 16:09)
    Wyrzucić to można śmici do kosza,a panią redaktor to zapewne zwolniono z zajmowanego stanowiska.Szanowni "redaktorzy"!!!Wielki czas abyście zaczęli pisać bez błędów ortograficznych posługując się językiem polskim.Pani Kutyna była sympatyczną twarzą na małym ekranie i szkoda,że jej już nie będzie.
  • ~uleczony z niestrawności
    (2013-09-04 11:41)
    Małgorzata Żochowska przyprawiała mnie o niestrawność w czasie śniadań. Najprzemądrzalsza, nie dawała p. Kutynie prawie dojść do głosu, śmiała się z własnych wątpliwego lotu żartów, udawała fankę sportu (żeby wydać się fajniejsza), a co najgorsze, jej wazeliniarstwo dla obecnej władzy było nie do zniesienia - taka babska odmiana Kuźniara, ale w TVP Info.
  • ~krakus
    (2013-09-04 10:37)
    najbardziej chyba lubiane p kutyna i p zochowska zostaly zwolnione za co?dlaczego?a lisowa i inne badziewia nadal biedactwa liza doooopy i siedza wygodnie...folwark tuskowy
  • ~mami
    (2013-09-04 08:18)
    dzisiaj zupelnie inne tvpinfo bez olech ona sie nie nadaje jej glos mowa porazka. kto o tym zdecydowal
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-04 05:53)
    Najechali na Warszawę niczym horda Czyngis Chana
    Na furmankach, w dobrych autach ciągną od samego rana
    Zakręcone w szklanych słojach mają całe swoje życie
    Bigos, grzyby, kompot z jabłek
    I tak podbić chcą stolicę, stolicę, stolicę

    Słoiki, pobrzękują w stolicy
    Słoiki, pobrzękują w stolicy
    Słoiki, pobrzękują w stolicy
    Oko za oko, wek za wek
    /2x

    Tak jak szpiedzy w czasie wojny
    Pod drogimi ubraniami ukrywają swą tożsamość
    Pobrzękując słoikami
    Kiedy stoisz w Jankach w korku – czasem trudno w to uwierzyć
    Słoikowcy w noc piątkową powracają do macierzy, macierzy, macierzy

    Słoiki, pobrzękują w stolicy
    Słoiki, pobrzękują w stolicy
    Słoiki, pobrzękują w stolicy
    Oko za oko, wek za wek
    /3x
  • ~kika
    (2013-09-03 23:46)
    Szkoda p. Kutyny i p. Wyszyńskiej. Precz z Lisową. Gdy ona na ekranie to zmieniam kanał... i tyle.
  • ~LEOPOLD
    (2013-09-03 22:14)
    Max Kolonko wyjaśnił bardzo dokładnie o co chodzi.
  • ~makuś
    (2013-09-03 22:09)
    lisa do prowadzenia tvp info komuno wróć
  • ~Janusz
    (2013-09-03 21:36)
    Więcej Lisów, Kraśków, Tadli, Sekielskich i innych "dziennikarzy" uczciwych i profesjonalnych inaczej. Niech TVP też zejdzie na psy jak Polsat i TVN.
    Aby zrobić im miejsce trzeba wylać uczciwych i w miarę niezależnych.
  • ~reżim sie konczy
    (2013-09-03 21:29)
    to sie nazywa PO-lszewickie betonowanie telewizji.
  • ~mah1
    (2013-09-03 21:12)
    zbyt porządni aby pasować to tej dziadowskiej bandzie lewaków z TVP
  • ~olek
    (2013-09-03 20:45)
    Małgorzata Żochowska to super ze jej nie ma, bardzo stronnicza, femino-lewacko dziennikarka
  • ~gajowy
    (2013-09-03 20:03)
    Ręce precz od LISA!!!