Polsat przygarnął Katarzynę Dowbor. Poprowadzi nowy program

| Aktualizacja:

Katarzyna Dowbor po tym, jak została zwolniona z TVP, niezbyt długo pozostawała na bezrobociu. Prezenterką zainteresowała się telewizja Polsat, która zaproponował jej rolę gospodyni w nowym reality show.

wróć do artykułu
  • ~Anka
    (2013-07-30 12:11)
    po co ta staruszka znów się kręci w telewizji na emeryturę
  • ~z csa
    (2013-07-30 12:15)
    informacia miesionca eugeniuszu
  • ~senior
    (2013-07-30 12:16)
    pproponuję klub seniora albo cuś takiego
  • ~vp
    (2013-07-30 12:28)
    Nie będę oglądał !!!
  • ~zoro
    (2013-07-30 12:43)
    goovniana tV ,to i taka twarz.
  • ~tele-wic
    (2013-07-30 13:09)
    Słusznie towarzyszko Terentiew. Mam nadzieję, że były Komitet Zakładowy PZPR przy TVP jest z Was dumny, droga Towarzyszko Nino. Wszak zawsze dbaliście o swoje kółko różańcowe adorujących Was z uwielbieniem przez różnych Dowborów, Fajkowskich, Młynarskich za możliwość pokazywanie się na ekranie telewizyjnym. Bez względu na to, że nie potrafiły niczego innego poza nachalnością parcia na ekran, namolnością mizdrzenia się przed kamerą, bezczelnością i permanentnym wdzięczeniem się do telewidzów na miarę słodkich idiotek.
    Ciekawe droga Towarzyszko Terentiew, jak udało się Wam uniknąć wszelkich konsekwencji po lustracyjnych?
  • ~stary telewidz
    (2013-07-30 13:29)
    Nie macie aktualnych zdjęć tego rudego drewniaka. To prezentowane, to chyba z początków "pracy" w TVP?
    Czy Polsat zdaje sobie sprawę z oglądalności tych wypocin tej "dziennikarki" bez wykształcenia. A na razie gratulacje za naiwną nadzieję na popularność tego wypalonego do cna piegowatego beztalencia.
    Były mąż Janusz Atlas tłukł babę co drugi dzień z nadzieją, że stworzy w ten sposób jakąkolwiek osobowość telewizyjną - bezskutecznie została tylko w niej nachalność i namolność.
  • ~Polsat zarabia godziwie
    (2013-07-30 13:51)
    Format ten dotyczy rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Często żyją w bardzo złych warunkach, które zagrażają zdrowiu i życiu.


    Czasem ludzie robią z siebie małpy, dla paru zł, natomiast Polsat zarabia na ludzkiej głupocie i to godziwie.
  • ~gizgo
    (2013-07-30 14:38)
    Jeśli zwolnili ją z TVP, to dobrze o niej świadczy. Dowbor nie jest aż tak ohydna jak te wszystkie Olejniki, Lisy, Durczoki i inne Kuźniary.
  • ~lis
    (2013-07-30 15:04)
    Z JEDNEGO GLOWNA W DRUGIE
  • ~j.jan
    (2013-07-30 15:13)
    Babcie powinne niańczyc wnuków a nie "paradować" w telewizji. Co to za "nówka" żadna.
  • ~alfanabeta
    (2013-07-30 15:19)
    Widocznie u Szczepkowskiej przeszła przyśpieszony kurs kapitalizmu.
  • ~128
    (2013-07-30 15:52)
    Kto będzie oglądał tę starą rudą ,Polsat to zbiera wszystkie śmieci wyrzucone z TVP jak Terientem Młynarska ,itd.Ta starucha powinna jak jej brak pieniędzy nianczyć wnuki.Jej mało rozgarnięty syn ,jej załatwił pracę dobre sobie.napewno oglądalność będzie 0000000 -wa terentiew to już chyba po 70-tce i babsztyl jeszcze pierdzi w Polsacie żenada.Solorz czy ciebie nie jest stać na coś młodszego i mądrego???A młodzi bez pracy.
  • ~kaja
    (2013-07-30 18:37)
    JESZCZE NIE POSZLA NA EMERUTURE ??
    ZNOWU ZAJMIE MIEJSCE jakiejs mlodej, zdolnej dziewczynie 1
  • ~żart
    (2013-07-30 21:15)
    Każda "potwora" (kobieta), znajdzie swojego "amatora" (chłopa).
    Za zdrowie "Pań"- piosenka.
  • ~bezmózgowce
    (2013-07-30 23:10)
    Debilnych TVNPOsatów u nas od latt się nie ogląda. Same szajsy badziewia kretyństwa reklamy dla matolstwa POwskiego tzw. magistrów. Sprawdźcie im ajkiu!!!
  • ~emerytka
    (2013-07-31 09:18)
    zostawcie tych steranych życiem emerytów w stanie spoczynku, nie chcemy oglądać staroci i miernoty, niech p.Dowbor pożyje na emeryturze takie beztalencie i starocie nie się nie pokazuje. Dlaczego wracacie do przeszłości.
  • ~jagoda
    (2013-07-31 10:23)
    Ale Was "komentatorzy" zżera zazdrość, że to nie Wy jesteście na miejscu Pani Dowbor. Jesteście żałośni. Życzę miłego dnia.
  • ~wiŚnia
    (2013-07-31 10:37)
    Jagoda, co to znaczy przygarneli , rodzina jest zawsze przy tych co powinni być na emeryturze
  • ~Artur
    (2013-07-31 14:23)
    Nina Terentiew, Katarzyna Dowbor będą zmieniały tragiczną sytuację mieszkaniową i życie rodzin w potrzebie.
    Śmiech na sali.
    Pani Kasia wczuje się w sytuację kobiety z czworgiem dzieci, mężem bezrobotnym albo pijakiem i im pomoże a sfilmuje to wszystko stacja POLSAT.
    Myślę, że pani Dowbor powinna znaleźć sobie jakiegoś faceta, który ma kasę
    i trochę fantazji i dać sobie spokój z tą dobroczynnością, do której ani nie pasuje
    ani nie ma serca.

Może zainteresować Cię też: