Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, Katarzyna Dowbor poprowadzi nową produkcję której roboczy tytuł brzmi "Nasz nowy dom". W programie wystąpią rodziny zmuszone do życia w bardzo trudnych warunkach mieszkaniowych. Ekipa show będzie zmieniała ich domy i mieszkania tak, by stały się bardziej przyjaznymi.

Reklama

Format ten dotyczy rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Często żyją w bardzo złych warunkach, które zagrażają zdrowiu i życiu. Czasami bez ciepłej wody, wychowując kilkoro dzieci swoich lub będąc rodziną zastępczą albo rodziną adopcyjną. Nie są to rodziny patologiczne - to rodziny normalne, zwykłe, w którymś momencie ich życia wydarzyło się coś takiego, że nie mogą pozwolić sobie na wyremontowanie swojego domu. Opowiadają nam o sobie, co takiego wydarzyło się w ich życiu, że nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków - powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Dla Katarzyny Dowbor, która w maju, po blisko 30 latach została zwolniona z Telewizji Polskiej, oferta Polsatu jest szansą na powrót na antenę.

Katarzyna Dowbor sama wybudowała dwa domy, jest mamą, babcią, teściową i zna życie od podszewki. Pokonała w czasie castingu wszystkie rywalki, ponieważ nawiązała najcieplejsze stosunki z uczestnikami programu. Mam nadzieję, że w nowej roli zyska popularność u widzów Polsatu - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowy stacji.

Nowy program Polsatu pojawi się na antenie od września. Nie wiadomo jeszcze, w jaki dzień i o jakiej porze stacja planuje jego emisję.