prof. Środa o "Perfekcyjnej Pani Domu": Ogłupia kobiety

Program "Perfekcyjna Pani Domu" od ponad roku obecny na antenie stacji TVN, cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Tymczasem zdaniem prof. Magdaleny Środy, produkcja z Małgorzatą Rozenek w roli prowadzącej, ogłupia kobiety.

wróć do artykułu
  • ~kleropająk
    (2013-07-22 10:39)
    wszyscy chcą ogłupić ofiary a kler jest na1 miejscu każdy pająk czeka na muche
  • ~bolszewicki brud
    (2013-07-22 10:58)
    prof. Środa nie przeszłaby testu białej rękawiczki, wystarczy na nią spojrzeć
  • ~mark iI
    (2013-07-22 11:04)
    za to Pani Środa jest wzorem do naśladowania, poza tym przypominam tzw profesor że lata 50-te to kobiety na budowach i traktorach
  • ~poniedziałek
    (2013-07-22 11:15)
    Ciekawy jestem kiedy Środa zrozumie, ze nie jest ani pierwszym, ani swiatecznym dniem tygodnia?
  • ~Tyrion Lannister
    (2013-07-22 11:51)
    A Środa jako feministka z krwi i kości ma syf w chacie, że po otwarciu drzwi wejściowych taki fetor bije, że każdy adorator spieprza gdzie pieprz rośnie.
  • ~WIELBICIEL
    (2013-07-22 14:37)
    Małgorzata Rozenek chwali się swoim wykształceniem. Ukończyła ZAOCZNIE wydział Prawa i Administracji UW. Teraz twierdzi, na potrzeby mocodawców i gawiedzi, iż jest w trakcie robienia doktoratu.
    Pomimo całkowicie przeciętnej urody, starego jak na 45 lat wyglądu (chociaż po przebyciu wielu operacji kosmetycznych!!!), debilizmu kreowanej przez siebie postaci Perfekcyjnej, koszmarnego "aktorstwa", okropnego głosu i fatalnej dykcji, a także pomimo marnej inteligencji - kobieta ta jest lansowana przez TVN oraz inne media z nieprawdopodobną częstotliwością i siłą...
    Pytanie za 100 punktów: którzy to starsi panowie, z kręgu władców mediów lub IIIRP, odwdzięczają się Rozenkowej za jej – nazwijmy to delikatnie – „przychylność”, a raczej chyba „rozchylność”???
  • ~Zenkowa
    (2013-07-22 16:50)
    Wolę Perfekcyjną Panią Domu od Niechlujnej Feministki Środy!
  • ~vh
    (2013-07-22 18:32)
    Czy pani Sroda moglaby podac materialy zrodlowe na podstawie ktorych sformulowala takie wnioski - zapewne bedac wzorem rzetelnosci naukowej przeprowadzila dokladne badania zgodne z metodologia nauki zanim postawial tak dosc zdecydowana teze. Chetnie zapoznalbym sie z tymi materialami zrodlowymi...
    Bo rozumiem ze jest roznica miedzy prof Sroda a gospodynia programu Rozenek.
  • ~Racjonalista
    (2013-07-22 18:55)
    Wystarczy popatrzeć na zdjęcia obu Pań aby powiedzieć kogo wolą telewidzowie.
  • ~żal pupę ściska
    (2013-07-22 21:12)
    Strasznie biedne ,pokrzywdzone prze los te feministki. Taka Szczuka ,Najsztub,Środa czy Anka Grodzka - stracone kobiety .
  • ~ZbyszekD
    (2013-07-22 22:23)
    Popatrzcie na te zdjęcia tak jak ta z lewej wygląda większość feministek - nawet po litrze na łeb ciężko byłoby się zdecydować, a profesorem to ona jest akademickim. My kiedyś w ogólniaku też mówiliśmy panie profesorze na swoich nauczycieli.
  • ~wiesiek 13
    (2013-07-23 02:59)
    Średa nie przeszła by nawet testu czarnej rękawiczki -bo wyszło by coś białego np: lukier ( nie mylić z logier ) .
  • ~ROZENEK
    (2013-07-23 09:41)
    Czyste mieszkanie oznacza zmarnowane życie!!
  • ~Jagódka
    (2013-07-23 09:47)
    Do większości komentatatorów tego arykułu: sprzątać, pucować pawlacze, myć kible oraz podtykac frykasy swojemu władcy, a nie wypisywać na forach uwagi (bo myślami trudno je nazwać) na temat tendencyjnie zmanipulowanych zdjeć kobiet.Do mężczyzn: was przynajmniej usprawiedliwia strach przed utratą darmowej obsługi (przez wypruwające sobie żyły partnerki, co to po nocach niedośpią, ale wszystko ogarną i urodą zaćmią),To ta słynna polska szarmanckość, całująca po rączkach a żądająca codziennej pracy ponad siły i karmiaca swoje ego ciężko wypracowaną urodą partnerek.O własną urodę najczęściej nie chce sie dbać,To takie niemęskie, fe!Własny smród niestraszny.
  • ~emeryt
    (2013-07-23 10:09)
    No pewno. Najlepiej po 'hameyrańsku", w buciorach na stół, na biurko, do łóżka, a sprzątanie to zbędny luksus, bez którego można sie obejść. A rano nażreć sie świństwa z McDonalda i tak w kółko.Ja takę 'feministkę' to w try miga bym wymeldował do mamusi.
  • ~kasandra
    (2013-07-23 12:17)
    Nie lubię obu. Ale przynajmniej pani profesor jest mądra, a Rozenek mądrością, niestety, nie grzeszy. Jej się tylko wydaje, że jest mądra. A to nie wszystko!
  • ~-
    (2013-07-23 13:03)
    Kasandra ty też jesteś mądra ,tak jak Środa . Wy jesteście mądre inaczej, do waszej mądrości nie POtrzeba mózgu .
  • ~grzeg
    (2013-07-23 16:07)
    Czyli z punktu widzenia p. Środy czyste, schludne mieszkanie to coś złego, a zapuszczone, zabrudzone jest dobre. Idiotyzm.

    A sprzątać mogą, powinny obie "strony".
  • ~Jagódka
    (2013-07-23 16:27)
    Do emeryta: Wymelduj, wymelduj, sam sprzątaj i gotuj domowe obiadki , darmowa obsługa się kończy. Mądre dziewczyny masowo wymeldowują takich zadufanych facetów, co to wymagania maja nieziemskie, kultury za grosz, a i groszem najczęsciej nie śmierdzą.Sto razy wolą być same, niż chociaz raz usłyszeć (od niby najbliższego człowieka), że zostaną za bałagan wymeldowane!
    Bliski koniec panowania, damy sobie radę! Perfekcyjna Pani Domu - do lamusa! Macho - do lamusa! Niech żyją partnerskie zwiazki!
  • ~AJWAJ
    (2013-07-23 19:07)
    Nie lubię pani Magdaleny Środy za jej “michnikową” filozofię, za jej faryzejskość (chociażby: tzw. czołowy etyk IIIRP chowa się głęboko, gdy mowa o rytualnym uboju, czyli okrutnym mordowaniu zwierząt), ale porównywanie – przez niektórych komentatorów – jej wyglądu, urody, do niejakiej Rozenkowej, jest całkowitym nieporozumieniem!
    To tak, jakby porównywać na świecie urodę znanego (choć kontrowersyjnego) fizyka, ekonomisty, powieściopisarza, do urody jakiejś gwiazduni amerykańskiego programu dla niespecjalnie inteligentnych ludzi…
    Problem polega na tym, że Rozenkowa to NIC, a nielubiana przeze mnie pani Środa ma MÓZG.
    Tym się różnią!

Może zainteresować Cię też: