Zaskakująca decyzja zwycięzcy "Must be the music". Przerywa karierę by zostać księdzem

| Aktualizacja:

Maciej Czaczyk, dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom gry na gitarze, został zwycięzcą show "Must be the music". Swoją muzyczną karierę postanowił jednak przerwać z powodu powołania. Nastolatek zamierza zostać księdzem.

wróć do artykułu
  • ~sp
    (2013-07-23 19:11)
    Jego wybór, trzeba to uszanować.
  • ~WOJTEK
    (2013-07-20 23:21)
    SZATAN CIE OPETAŁ ,A BOG CI NIE WYBACZY TWOJEJ GŁUPOTY
  • ~hhh
    (2013-07-17 08:01)
    jego wybór jego wola a jesli tak serce nakazuj eto zyczyc mu powodzenia i oby byl taak dobrym kaplanem jak muzykiem powodzenia
  • ~miś
    (2013-07-16 22:54)
    Niech Mu PAN BÓG blogoslawi .Czytając niektóre wpisy nie wiem śmiać się czy plakać,jeżeli uważacie ,że księża mają raj na ziemi -to seminaria czekają i tacy wierni jak niektórzy z was zapewnią wam bezproblemową przyszlość.Radzilbym puknąć się w czolo i posluchać dźwięku ,a potem przemyśleć /jeżeli jest czym/.Niektórzy wierzą ,że kasa to wszystko ,pożyjecie zobaczycie czy to prawda.
  • ~Domin
    (2013-07-16 18:05)
    Czy gość ma problemy seksualne czy jest tchórzem? nie słyszalem jak gra, nie wiem czy robi to dobrze czy źle. Ale skoro sie uważa za wierzącego czemu nie spróbuje zostać pastorem albo nie chce głosić z pozycji świeckiej osoby? Biblia nie wymyśliła celibatu. Ks. Rodzaju mówi że niedobrze gdy mężczyzna jest sam. W Nowym Testamencie za to:

    1 list do Tymoteusza, 3 rozdział: 2 Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, 3 nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, 4 dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. 5 Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Kościół Boży?" - jak to się ma do celibatu sami sobie odpowiedzcie.

    To, że ktoś się zamknie w zakonie nie znaczy że służy Bogu w ten sposób. Dla większości osób zakon to ucieczka od życia, żarcie, spanie, ubranie zapewnione, tylko od czasu do czasu trzeba mszę odprawić albo w ogrodzie posprzatać. Wiem bo wiele lat byłem w kk i mam franciszkanów pod nosem. Ale czytając Biblię widzę ile obrządków tam wprowadzono, a nie mówi sie o relacji z Bogiem. Jehowym też nie jestem. Wierzę w Pismo Św. i to co Jezus mówi, a nie obrządki, księzy, ciała kierownicze itp. Oddaję Mu swoje troski i radości śpiewając gospel. Chwała Panu!
  • ~oops
    (2013-07-16 18:00)
    NIkt uczciwy nie wstapi w szeregi tej sekty...
  • ~StJ
    (2013-07-16 17:54)
    Mądry gość!! Jak dostanie od biskupa "tłustą parafię" to będzie miał niebo na ziemi!!
  • ~bob 16
    (2013-07-16 17:12)
    Pan Bóg potrzebuje znakomitych gitarzystów. Módlmy się aby został księdzem. i za ten naród, aby wyprostował swe myśli. Szczęść Tobie Boże Maćku.
  • ~frank.ch
    (2013-07-16 17:11)
    Tu konfliktu nie ma. Vivaldi też był księdzem.
  • ~OSSA
    (2013-07-16 17:05)
    Facet ma łeb. Po djabła się męczyć, gimanstykowac w życiu, skoro można mieć wszystko podane na talerzu, albo paterze. Pieniądz pewny, etat czeka, a jak się ładnie zaśpiewa na kółku różancowym, to i " to i owo" od dzierlatek wpadnie. Jak to wśród księży. Żyć nie umierać, Raj na Ziemi.
  • ~mazur
    (2013-07-16 16:58)
    I co w tym dziwnego??? Chłopak ma i talent, i powołanie, i wie czego chce! Zobaczymy, czy wytrwa w ślubach, czy jeszcze zmieni zdanie ...Szczęść Mu Boże!
  • ~Julia
    (2013-07-16 16:02)
    Przyjmuję tę informację z zażenowaniem , bo odnosiło się wrażenie, że facet jest normalny. No cóż, nie pierwszy raz pozory mylą.
  • ~gundyslaw
    (2013-07-16 15:26)
    miłe to i bardzo piękne, księża też są wybitnymi muzykami.
  • ~hehe
    (2013-07-16 15:20)
    To przynajmniej gwarantowany kawałek chleba. Do tego chleba z masłem i wędlinką.
  • ~Bader
    (2013-07-16 15:20)
    I pomyśleć że miliony wiernych dało by się porąbać żywcem ku chwale Ozyrysa Izydy i takich tam różnistych różności. Amen