Polacy najbardziej ufają Kamilowi Durczokowi i stacji TVN

| Aktualizacja:

Spośród stacji telewizyjnych to TVN, z grona dziennikarzy zaś Kamil Durczok, darzeni są przez Polaków największym zaufaniem. Tak wynika z badania konsumenckiego European Trusted Brands, przeprowadzonego na zlecenie Reader's Digest.

wróć do artykułu
  • ~DezintegratorWiesioMotek13.
    (2013-05-18 05:33)
    Te NibyBadania To Robili CI SAMI* - co nakręcili AntyPolski Paszkwil dla
    NationalGeographic o Katastrofie Polskiego Samolotu Rządowego TU154M
    nr101 - NA PEWNO ;-/

    aha- a te nibyBadania to POtwierdzili Miler z Laskiem ;-)
  • ~big brader
    (2013-05-17 18:33)
    Polacy do debile, w większości...wystarczy, ze ktoś ma problem ze zdrowiem, już go kochają, ufaja...i mysla, jesu, jak dobrze, ze to on, nie ja...ot, caly sekret popularności, najbardziej ZADUFANEGO dziennikarzyny, a tefalen to sekta...opium dla mas...ale to już początek końca...straszne, co ci debile zrobili z tymi bidnymi, krostowatymi gimnazjalistami...ratuj się, kto może !!!
  • ~Jednak Pawlak to był gość z klasą...
    (2013-05-17 18:02)
    (z sieci)
    Jednoaktówka Szekspira

    (przy suto zastawionym stoliku w knajpie "Pod Aniołem Cieciem")

    - Powiedz mi Waldek szczerze - czy ta twoja nieoczekiwana ucieczka z rządu - to jest znak, że... ...nno, że już czas? No wiesz, co mam na myli?!
    Bo i Kwasniewski jakieś dziwne wizje rozpowszechnia...?

    - Wiesz Donek - jeśli chodzi o ciebie - to szczerze ci powiem, że te wizje Kwacha wcale nie takie dziwne... ... a tak w ogóle to mnie się nie pytaj, bo ja z innymi ludźmi kombinuję, nikomu na ręce nie patrzę i cudzych pieniędzy nie liczę, więc odpowiem jak prawdziwy przyjaciel - radzę ci - rób teraz, jak uważasz!
    W końcu - widziały gały, co brały, ile brały i od kogo!

    Ja nabrałem dosyć - więc spadam!
    Wybacz, ale trochę się spieszę...
    Cześć!
    Aha - nie zapomnij powiedzieć bufetowej przed wyjściem, że to wszystko tutaj - to na rachunek Polsatu...
    ... albo może Gazpromu...?
    Nie pamiętam - ale spytaj bufetowej - ona wie...!"
  • ~WAW
    (2013-05-17 18:06)
    HEHE, KATOLSTWO Z TV SR.AM ZNOW DOSTANIE SZALU :))
  • ~co z tą Polską
    (2013-05-17 18:22)
    Wot kuń usmiał by siem.
  • ~STRASZNY DWÓR MATOŁA
    (2013-05-17 18:14)
    Ja już nie pamiętam kiedy oglądałem TVNowskie GWno. A GWno kupiłe raz w życiu. Chyba 20 lat wstecz to ledwo do domu przytargałem. Nawet nie przerzuciłem jednej strony. Spaliłem w piecu raz i nigdy więcej.
  • ~litek
    (2013-05-17 18:22)
    I dlatego abonament płacimy TP a nie TVN.
  • ~Nie pomoze juz nic !!!
    (2013-05-17 18:23)
    PO mlotki ratujom mendia a zlaszcza TVN jak mogom !!!
  • ~Rodowód towarzysza Waltera, twórcy ITI (tvn, 0net)
    (2013-05-17 18:28)
    .

    W publikowanym poufnym liście do Kiszczaka z 22 lutego 1983 r. rzecznik rządu proponuje utworzenie w MSW odrębnego pionu służby propagandowej, którego celem miałoby być m.in. "programowanie i realizacja +czarnej propagandy+" oraz "prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie i inicjowanie akcji tych służb dla ocieplenia ich wizerunku". Według Urbana, miałoby to być realizowane m.in. przez "tworzenie własnych programów telewizyjnych, radiowych i reportaży pisanych, a także kompletowanie dokumentacji, którą następnie wykorzystywaliby dziennikarze pracujący w odpowiednich środkach masowego przekazu".

    Według Urbana, decydujące znaczenie miała obsada kadrowa; "trudno jednak znaleźć dobrych dziennikarzy, którzy zdecydują się na przejście do MSW". Zaproponował trzy kandydatury: na pierwszym miejscu wymienił Mariusza Waltera, który "nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa programowania, szefa realizacji programów radiowych i TV - jednym słowem nie kierownika pionu propagandy, lecz główną siłę koncepcyjno-fachową".

    Zdaniem rzecznika rządu PRL, Walter to "najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce", który "przedstawia tow. Mieczysławowi Rakowskiemu i mnie sporo interesujących koncepcji ogólnopolitycznych i propagandowych". Urban dodawał, że Walter "znalazł się w konflikcie z grupą ludzi TV skupionych w Komitecie Zakładowym PZPR" oraz że "wysuwano wobec niego fałszywe oskarżenia: o nadużycia finansowe (upadło) i członkostwo w +Solidarności+ - zupełnie nieprawdziwe".

    Urban przypominał, że Walter został pozytywnie zweryfikowany w stanie wojennym w 1982 r., ale "sam usunął się z TV, mając dość nękania go". Według Urbana, "sprawę zna gen. Wojciech Jaruzelski; dwukrotnie polecał przyjąć go na powrót do TV. Popiera ten zamysł także Rakowski", ale "Walter zwleka z decyzją powrotu, żądając satysfakcji i pognębienia jego wrogów". Urban dodał, że Walter "na razie pracuje w firmie polonijnej, gdzie robią wideo-kasety, nie jest tą pracą usatysfakcjonowany".

    Według Urbana, Walter ("wielki talent i wulkan energii") był więc "do wzięcia". Zarazem rzecznik ostrzegał, że "wkrótce będzie za późno, bo ma otrzymać wysokie stanowisko w TV, jak tam mu się oczyści przedpole". Na koniec Urban tak określił Waltera: "Oczywiście członek PZPR, ale raczej profesjonalista niż polityk".
  • ~łoł
    (2013-05-17 18:30)
    "debeściak" wylądował, ciekawe czy się przy okazji nie ****** ? durczok to buc do n-tej potęgi!
  • ~STAN
    (2013-05-17 18:37)
    HA HA TVN WIARYGODNY ? DLA KOGO ? GDZIE W IZRAELU ?
  • ~Monitor Niepolski
    (2013-05-17 18:08)
    Przeciez wicepremier Piechocinski o wszystkich zmianach w rzadzie dowiaduje sie nie od Tuska - tylko z TVN24, wiec dziwne, ze ci.pa z tej stacji jeszcze tego nie wie!
    Chyba nie czyta wewnetrznego biuletynu?
  • ~Janusz
    (2013-05-17 18:37)
    Ile wam płacą? Za pisanie głupot pewnie niewiele. Z tego co wiem PIS zatrudnia blogerów, którzy piszą takie bzdury. Gdyby chociaż pisali po Polsku. Rozpacz. Nie znoszę PO, ale z rozpaczy będę na nich głosował.
  • ~Ala
    (2013-05-17 18:41)
    kto te badania robi ?
  • ~POst Rańcom na PełO hybel
    (2013-05-17 18:39)
    Reklama jakaś, czy co?
    POye bnęło was z tym WSItefałenem?
    A durczok ci jak samo nazwisko wskazuje...
  • ~miłośnik PO
    (2013-05-17 18:49)
    Sondaż robiony wśród ludzi upośledzonych umysłowo i kompletnych kretynów !!TVN to POstkomunistyczne bagno propagandowe ,a Durczok to dziennikarzyna tak marna ,że mam odruchy wymiotne ,jak widzę tę śląską dziwkę !!!
  • ~kasprowy się śmieje
    (2013-05-17 18:54)
    A dziennik już dupy dał TVN-nowi ! Hej góralu czy ci nie żal ! Hej !
  • ~Antek emigrant
    (2013-05-17 18:59)
    TvN to jakieś jaja chłopcy z WSI Smoleńsk robią wszystko aby nie utonąć.
    I znów seryjny samobójca będzie szalał u chłopców.
  • ~Mela
    (2013-05-17 19:03)
    Polacy zwyczajnie sobie zakpili i stąd taki wynik. Każdy wie jakie zaufanie ma stacja TVN
  • ~zosienka
    (2013-05-17 19:11)
    RD - i wszystko jasne. Też autorytet.