Polacy najbardziej ufają Kamilowi Durczokowi i stacji TVN

| Aktualizacja:

Spośród stacji telewizyjnych to TVN, z grona dziennikarzy zaś Kamil Durczok, darzeni są przez Polaków największym zaufaniem. Tak wynika z badania konsumenckiego European Trusted Brands, przeprowadzonego na zlecenie Reader's Digest.

wróć do artykułu
  • ~110% POparcia dla Tuska (na razie)
    (2013-08-09 19:46)
    Aż 38% Polaków biorących udział w badaniu uznało, że to właśnie TVN zasługuje na miano Marki Godnej Zaufania w kategorii Stacja telewizyjna.

    Az 71% Polakow POpiera prezydenta Bula-Ciula.( na portalu WP)

    Az 57% Polakow uwaza ze stan polskich drog jest dobry. (Polsat)

    Pytanie : Ile procent musi miec denaturat ktory pija ci ktorzy oglaszaja te dane???
  • ~niepolak
    (2013-08-09 13:57)
    No to Polacy znowu sie przelicza.
  • ~kajot551
    (2013-07-29 19:10)
    UPORCZYWE WMAWIANIE ZE DURCZOK I TVN UWAZANY JEST ZAUFANYM <JEST lecz ZAUSZNIKIEM I KLAMCA Jak PATRON ZLECEN dla TVN.
  • ~zgorszony
    (2013-05-22 14:25)
    To jakies jaja ,przegieliscie,manipulatorzy ,tak klamac to i komune przebiliscie ,bagno TVN-nowskie ,ludzie bez trzci i honoru ,sami sie nagradzacie i wmawiacie ludziom ze was wybrali .Wpisy niewygodne w internecie na wasz temat blokujecie ,Normalni i inteligentni ludzie i tak wam nie wierza.
  • ~Lechoslaw
    (2013-05-21 04:06)
    ~TYM, karakułowy menelu, nie udawaj prawdziwego Polaka.
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-05-20 08:50)
    Kolejne totalne przekłamanie robione na zlecenie TVN . sondaż robiony wśród ubeków , komuchów i całej zgrai sprzedajnych celebrytów . Większego kłamstwa medialnego jeszcze nie było !!! SKANDAL nie sondaż
  • ~TYM
    (2013-05-19 17:50)
    PISDZIELCE TYLKO RYDZYKA SŁUCHAJĄ I TEMU OSZUSTOWI WIERZĄ A NORMALNI POLACY OGLĄDAJĄ PROFESJONALNYCH I DOBRYCH DZIENNIKARZY
  • ~zoro
    (2013-05-19 17:03)
    sondaż robiony na zamówienie Pjongjangu.dupczek ty coorfo!!!
  • ~arachon
    (2013-05-19 13:01)
    Durczokowi i stacji TVN...wy chyba żarty robicie haha kto ro robił i na jakiej grupie a może to tylko badanie było na ulicy kolo stacji tvn..? i tylko w warszawie zapraszam do małych miast na badania realne i prawdziwe a nie sztuczne nawet slązacy nie ufają mu jak odszedł z TVP Katowice komu wy tą ciemnotę wciskacie my nie chałupy lecz ludzie oswieceni !!!
  • ~grotka
    (2013-05-19 12:50)
    Tak ufam mu i tvn bezgranicznie to jedyne media dzięki którym mogę oddychać tlenkiem węgla.
  • ~AJWAJ
    (2013-05-19 11:07)
    1049 ankietowanych???
    Myślałem, że najemników Agory i TVN jest - wraz z rodzinami - więcej!
  • ~Adam
    (2013-05-19 09:41)
    Wprost przeciwnie. Polacy najmniej ufaja ubeckiej stacji tvn i zakłamanemu Durczokowi.
  • ~janka
    (2013-05-19 09:04)
    co się dzieje ! widać ze robią sobie kpiny, przecież to oczywista bzdura ,nawet za komuny nie wciskano takiego kitu! co za czasy!!!
  • ~tex
    (2013-05-18 22:23)
    to jakiś żart ,żydzi umieją się wypromować
  • ~Bulba
    (2013-05-18 20:41)
    Można się obśmiać jak fretka!
  • ~POKLOSIE
    (2013-05-18 16:55)
    INFORMACJA TYPU: NIEDLUGO ZACZNA SIE SIANOKOSY.A JA UFAM PANU KRZYSZTOFOWI KONONOWICZOWI, ZE NICZEGO PO TYCH Q...CH NIE BEDZIE.
  • ~uj
    (2013-05-18 16:28)
    T V N - Tusk Vision Network !!! Fuj !!! dURCZOPK - LIZODUP tUSKA !!!
  • ~bonek
    (2013-05-18 12:05)
    żarty
  • ~observer