"Must be the music": Kora porównała uczestnika do szympansa

| Aktualizacja:

Kora, jako jedna z najbardziej surowych jurorek w polskich talent show, ostro traktuje wszystkich uczestników, którzy na to zasługują. W ostatnim odcinku "Must be the music", jednego z wykonawców porównała do szympansa.

wróć do artykułu
  • ~Musik
    (2013-03-26 12:07)
    Jury na haju-zabi!!!
  • ~bigosik
    (2013-03-27 14:54)
    pewnie ze ładna sykut nikt jej nie obraza a tej drugie tez niczego nie brakuje,to po co te zlosliwosci, ma łłade zęby włosy , i bierzcie pod uwagę to że Sykut tez ma :wzmacniacze, i stado stlistów, zawodowych makijażystów itd. i w naturalny sposób wytapetowali ja tez, w ogóle po co te brednie jaki kto jest, i ciagle temat czy szympans czy nie , on do kit, czy kora ble ble ble , zajmijcie sie czyms innym anonimowi komentatorzy!
  • ~vp
    (2013-03-26 10:04)
    Na mnie gdy jeszcze czasem można było ją usłyszeć właśnie robiła wrażenie skaczącej rozdartej małpy. Co zaś do występu tego szympansa to muszę jej przyznać rację.
  • ~NorvidNH
    (2013-03-26 10:16)
    Ani muzy ani szoku. Stara kura śpi w rozkroku!
  • ~muzyk
    (2013-03-26 10:49)
    glupocie tej analfabetki dorownuje jedynie Nelly Rokita
  • ~tatatata
    (2013-03-26 13:05)
    nie powinna tak go nazwac, fakt, spodobalo mi sie ze posluchal z pokorą, choc uważam, że zwyczajnie był w szoku :) troche wydał mi się zarozumialy mówiac o koncertach z wasylem osobiscie nie lubie takiej muzyki, pani torpeda, naprawde wielka kobieta tez przerysowana, widoac bylo ze wiecej w tym smiechu ..;) a wystep...porownujac innych wykonawcow bardzo zly, angielski na poziomie kawałka z misia , scena z lotniska... nie podobal mi sie, ale faktem jest ze nazwanie go szympansem bylo nieladne, w moim srodowisku mówia juz: szympans i tooorpeda wielka bieda ...niemile to
  • ~max
    (2013-03-26 15:08)
    surowa moze byc gdyby sie znala .a tak zwykla paplanina starej ropuchy ,nadymanej .brzydki stary moher udajacy artystke .chamska wylniala arogancka .szkoda ze jej nie dal w ten stary pysk sztabie za durny smiech tez by sie przydal kop
  • ~taki tam
    (2013-03-26 16:41)
    wszystko było smieszne od poczatku, on najpierw mowi, ze go namowila corka, potem ona, ze lzami w oczach, ze ona, ona na różowo ze zlotym zegarkiem , branzoletą , ona ze sztucznymi rzesami, az jej oczy opadly i nabotoksowanymi ustami, tez na rozowo, nie petarda, tylko armata, wykon straszny , brak jakiejkolwiek znajomosci angielskiego, podstaw nawet, petarda, czy armata jak zwal, tak zwal tez tego nie czula? jednakze kora nie powinna potraktowac go ta ostro, wystarczyly same nie
  • ~osa
    (2013-03-26 16:54)
    moja mama zawsze mówiła że każdy sądzi innych według siebie.Pewnie osądziła według siebie.
  • ~różowa małpka
    (2013-03-27 08:43)
    ale ktoś jest złośliwy, widać, że zna dobrze tego na różowo i jego dziewczyne, bo zwracał uwagę na jakieś szczegóły wyglądu, co nie było to istotą programu. Ktoś anonimowo chce ich ośmieszyć, chyba czegoś zazdrości. Moim zdaniem mili ludzie. I co z tego ze na różowo, ładnie wglądali. A rzęsy może ma za długi, ale to jej styl jej sprawa. A czy wielka to nie wiem, zdaje mi się, że to Paulina krasnal, a ona wysoka i postawa kobieta. Ani za wysoko, ani za gruba. Widziałąm ich zdjęcia na NK , mają pełno. Wyglądają zawsze inaczej i wyróżniają się z tłumu. A co do bujania nie w rytm, to ciekawe jak ty byś się bujał przed kamerami i w stresie. Aha i ta zbieżość w tym co mówili na temat kto go namówił do przyjazdu to wyraźnie wynika z tego, że reżser nieumiejętnie ciął i montował program, bo wszystkie wywiady i wystepy są skracane i można to zauważyć. A angielski no słaby, ale inni muzyc tez czesto kaleczą i nik nie robi z tego takiej zadymy. Fajny głos, super gra na klawiszach.
  • ~jabłuszko
    (2013-03-27 08:55)
    piszecie można by rzec chamsko o jurorach...więc czym sie różnicie od nich...kora nie nazwała nikogo szympansem, tylko porównała do inteligentnego zwierzaka, który jest w stanie nauczyć się języka migowego :) nie można śpiewać piosenki napisanej w języku angielskim nie potrafiąc tego...tak po prostu się nie robi, więc już z tego powodu wykonanie nie było dobre. posty tutaj zamieszczone sa odrażajace.
  • ~paulinka
    (2013-03-27 12:16)
    sykut krasnal? SUKUT JEST PRZYNAJMNIEJ ŁADNA!!! i NATURALNA!!! BEZ WZMACNIACZY!!!
  • ~różowa małpka
    (2013-03-27 15:58)
    sprostowanie_ nie miałam zamiaru obrażać Paulinki, tyym krasnalem, też ją lubie, miła, ładna dziewczyna, ale chodziło mi o to ze jest bardzo niska i drobniutka , a ta dziewczyna jest wysoka, wiec wysoka kontra niska dalo efekt ze ktos jest bardzoooo duży, napisałam to bo szkoda mi ,że tak krytykujecie tych ludzi, jego i na dodatek i jej sie czepiliscie. Co oni wam zrobili, kazdy uczestnik zasluguje na szacunek, nawet ten kto najgorzej speiwa, a on do takich na pewno się nie zaliczał.Widac ze maja swoj styl i lubia byc kolorowi, zauwazalni, i co z tego nie kazdy lubi byc szra mysza, ja tez bym chciala miec taka odwage jak oni
  • ~zmrożona
    (2013-03-26 09:48)
    "Artystka" Kora nie tylko obraża uczestników "Must be the music", ona również zmraża trupią, odpychającą urodą, i poraża infantylnością.
  • ~Kuzyneczka
    (2013-03-27 20:22)
    Klaudiuszu gratuluję występu. Po prostu nie trafiłes w ich gusta..Znasz swoje możliwości, masz głosy mnóstwa osób, które potrafią docenić Twoje zdolności i talent wokalny. Nie przejmuj się opiniami jury, może i znają się na muzyce, ale muszą pogadać...za to im płacą. Jednak Kora przesadziła i to bardzo...To raczej jej wypowiedź można porównać to nauki mimiki szympansa...Jesteś świetnym i utalentowanym facetem. Razem z Asią tworzycie wspaniałą parę. Cudownie było Cię zobaczyć :) Pozdrawiam!!!
  • ~Aleksandra K.
    (2013-03-27 22:23)
    fakt! ja też ich znam,to bardzo ładna para, inteligentni ludzie, ona jest nauczycielką mojej córki, uwazam , że jest bardzo ładna, elegancką kobietą, w telewizji wyszła ładnie, a w rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza, dziwi mnie ze program dotyczył muzyki i uczestników , a czepiacie sie osób towrzyszących. Byłam kiedys na jego koncercie i spiewał i grał rewelacyjnie, ie znam angielskiego, może i kaleczył i co z tego, niektórzy polski kaleczą :) Panie Klaudiuszu, Kora powina paa przeprosic!Nie zasłuzył Pan sobie niczym
  • ~ZAJĄCZEK WIELKANOCNY
    (2013-03-28 01:09)
    PANIE kLAUDIUSZU , głowa do góry!!!
  • ~racjonalny
    (2013-03-28 05:51)
    Matko, jakie bzdury, ktoś tu wpadnie w samozachwyt...
  • ~mdlący