"Must be the music": Kora porównała uczestnika do szympansa

| Aktualizacja:

Kora, jako jedna z najbardziej surowych jurorek w polskich talent show, ostro traktuje wszystkich uczestników, którzy na to zasługują. W ostatnim odcinku "Must be the music", jednego z wykonawców porównała do szympansa.

wróć do artykułu
  • ~nocny marek
    (2013-04-05 22:52)
    przeczytałem i sprostowanie mam : różowego nie noszę i zdecydowanie preferuje kobiety naturalnie piekne :) i subtelne, głosujcie na pawkina ! :)
  • ~nocny marek
    (2013-04-05 22:37)
    usłyszałem i wszedłem szukajac informacji w necie i mam ! czytajac obraźliwe komentarze na temat pani kory, która cenie, zrobiło mi sie wstyd za was wszystkich, kora miała rację to bełkot i wstyd tak spiewać w telewizji kompletnie nie znając jezyka, w programi tym pojawiaja sie wyjatkowe i uzdolnione osoby osoby, ten pan został pokazany jako ciekawostka i rozrywka, to czy ktos ma sztuczne rzesy do kolan, i botoks na ustach to jego sprawa, widocznie natura urody nie dała to sie ja poprawia, nie nalezy się czepac, rożowy, jak rózowy, po co sie czepiac, samochwalebne komentarze zabawne ale moi drodzy przeciez to wszystko to tylko rozrywka i o to chodzi :) ja czekam na kolejny odcinek mbtm pa
  • ~dzery
    (2013-03-28 21:48)
    jakby sami na siebie pisali byliby kretynami, żeby sie w to bawic, mysle, że i tak maja dola i czytanie tego calkiem by ich wkur... a tak w ogóle ktos sie czepia ze opinie te pozytywne sa zbyt długie i wyczerpujace, i to jest podejrzane , ale zobacz jak te negatywne sa szczegółowe, wiec co to znaczy? ze tez sami na siebie pisza, czy ktos kto ich zna i ich nie trawi tak się wczuł i sledzi kazdy wpis i pod różnymi nikami komentuje.
  • ~dzery
    (2013-03-28 21:40)
    wszyscy tu jestescie porąbani! jedna wielka zlosliwosc, mogę się założyc ze jedna i ta sama osoba czepia się i cokolwiek i ktokolwiek cos tu napisze w ich obronie będzie skrytykowany a oni znowu wysmiani, mam ich i was dość, to jest nudne.
  • ~zażenowany
    (2013-03-28 18:51)
    żenada...występ i żenada te samochwalebne bzdurne posty...dzieci.
  • ~detektyw
    (2013-03-28 18:41)
    przecież wiadomo kto je pisze ;) komu chciałoby się bawic w tak szczególowe odpowiedzi , nudny juz jest ten temat a panią korę nikt nie powinien tak obrażac
  • ~mdlący
    (2013-03-28 17:04)
    zwymiotuje, jakie samo chwalebne posty
  • ~racjonalny
    (2013-03-28 05:51)
    Matko, jakie bzdury, ktoś tu wpadnie w samozachwyt...
  • ~ZAJĄCZEK WIELKANOCNY
    (2013-03-28 01:09)
    PANIE kLAUDIUSZU , głowa do góry!!!
  • ~Aleksandra K.
    (2013-03-27 22:23)
    fakt! ja też ich znam,to bardzo ładna para, inteligentni ludzie, ona jest nauczycielką mojej córki, uwazam , że jest bardzo ładna, elegancką kobietą, w telewizji wyszła ładnie, a w rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza, dziwi mnie ze program dotyczył muzyki i uczestników , a czepiacie sie osób towrzyszących. Byłam kiedys na jego koncercie i spiewał i grał rewelacyjnie, ie znam angielskiego, może i kaleczył i co z tego, niektórzy polski kaleczą :) Panie Klaudiuszu, Kora powina paa przeprosic!Nie zasłuzył Pan sobie niczym
  • ~Kuzyneczka
    (2013-03-27 20:22)
    Klaudiuszu gratuluję występu. Po prostu nie trafiłes w ich gusta..Znasz swoje możliwości, masz głosy mnóstwa osób, które potrafią docenić Twoje zdolności i talent wokalny. Nie przejmuj się opiniami jury, może i znają się na muzyce, ale muszą pogadać...za to im płacą. Jednak Kora przesadziła i to bardzo...To raczej jej wypowiedź można porównać to nauki mimiki szympansa...Jesteś świetnym i utalentowanym facetem. Razem z Asią tworzycie wspaniałą parę. Cudownie było Cię zobaczyć :) Pozdrawiam!!!
  • ~różowa małpka
    (2013-03-27 15:58)
    sprostowanie_ nie miałam zamiaru obrażać Paulinki, tyym krasnalem, też ją lubie, miła, ładna dziewczyna, ale chodziło mi o to ze jest bardzo niska i drobniutka , a ta dziewczyna jest wysoka, wiec wysoka kontra niska dalo efekt ze ktos jest bardzoooo duży, napisałam to bo szkoda mi ,że tak krytykujecie tych ludzi, jego i na dodatek i jej sie czepiliscie. Co oni wam zrobili, kazdy uczestnik zasluguje na szacunek, nawet ten kto najgorzej speiwa, a on do takich na pewno się nie zaliczał.Widac ze maja swoj styl i lubia byc kolorowi, zauwazalni, i co z tego nie kazdy lubi byc szra mysza, ja tez bym chciala miec taka odwage jak oni
  • ~bigosik
    (2013-03-27 14:54)
    pewnie ze ładna sykut nikt jej nie obraza a tej drugie tez niczego nie brakuje,to po co te zlosliwosci, ma łłade zęby włosy , i bierzcie pod uwagę to że Sykut tez ma :wzmacniacze, i stado stlistów, zawodowych makijażystów itd. i w naturalny sposób wytapetowali ja tez, w ogóle po co te brednie jaki kto jest, i ciagle temat czy szympans czy nie , on do kit, czy kora ble ble ble , zajmijcie sie czyms innym anonimowi komentatorzy!
  • ~paulinka
    (2013-03-27 12:16)
    sykut krasnal? SUKUT JEST PRZYNAJMNIEJ ŁADNA!!! i NATURALNA!!! BEZ WZMACNIACZY!!!
  • ~jabłuszko
    (2013-03-27 08:55)
    piszecie można by rzec chamsko o jurorach...więc czym sie różnicie od nich...kora nie nazwała nikogo szympansem, tylko porównała do inteligentnego zwierzaka, który jest w stanie nauczyć się języka migowego :) nie można śpiewać piosenki napisanej w języku angielskim nie potrafiąc tego...tak po prostu się nie robi, więc już z tego powodu wykonanie nie było dobre. posty tutaj zamieszczone sa odrażajace.
  • ~różowa małpka
    (2013-03-27 08:43)
    ale ktoś jest złośliwy, widać, że zna dobrze tego na różowo i jego dziewczyne, bo zwracał uwagę na jakieś szczegóły wyglądu, co nie było to istotą programu. Ktoś anonimowo chce ich ośmieszyć, chyba czegoś zazdrości. Moim zdaniem mili ludzie. I co z tego ze na różowo, ładnie wglądali. A rzęsy może ma za długi, ale to jej styl jej sprawa. A czy wielka to nie wiem, zdaje mi się, że to Paulina krasnal, a ona wysoka i postawa kobieta. Ani za wysoko, ani za gruba. Widziałąm ich zdjęcia na NK , mają pełno. Wyglądają zawsze inaczej i wyróżniają się z tłumu. A co do bujania nie w rytm, to ciekawe jak ty byś się bujał przed kamerami i w stresie. Aha i ta zbieżość w tym co mówili na temat kto go namówił do przyjazdu to wyraźnie wynika z tego, że reżser nieumiejętnie ciął i montował program, bo wszystkie wywiady i wystepy są skracane i można to zauważyć. A angielski no słaby, ale inni muzyc tez czesto kaleczą i nik nie robi z tego takiej zadymy. Fajny głos, super gra na klawiszach.
  • ~osa
    (2013-03-26 16:54)
    moja mama zawsze mówiła że każdy sądzi innych według siebie.Pewnie osądziła według siebie.
  • ~taki tam
    (2013-03-26 16:41)
    wszystko było smieszne od poczatku, on najpierw mowi, ze go namowila corka, potem ona, ze lzami w oczach, ze ona, ona na różowo ze zlotym zegarkiem , branzoletą , ona ze sztucznymi rzesami, az jej oczy opadly i nabotoksowanymi ustami, tez na rozowo, nie petarda, tylko armata, wykon straszny , brak jakiejkolwiek znajomosci angielskiego, podstaw nawet, petarda, czy armata jak zwal, tak zwal tez tego nie czula? jednakze kora nie powinna potraktowac go ta ostro, wystarczyly same nie
  • ~max