Pracownicy TVP buntują się przeciwko powrotowi Richardson?

| Aktualizacja:

Monika Richardson po zwolnieniu z TVP zapewniała, że jej noga w tej stacji więcej nie postanie. W telewizyjnym światku chodzą jednak słuchy, że dziennikarka stara się o powrót do telewizji publicznej. Pracownicy stacji ponoć nie cieszą się na ponowną współpracę .

wróć do artykułu
  • ~Mozna sie wyrzygać na Kraśków i ich pociotki
    (2013-03-19 10:53)
    Cała rodzina Krasków wszystkie pociotki zatrudnione w TVP. 19.03.2013 w pytaniu na śniadanie pouczła Polaków co maja jeść na świeta wielkanocne żona Kraski.
  • ~mkk
    (2013-03-19 11:04)
    "Richardson po zwolnieniu z TVP zapewniała, że jej noga w tej stacji więcej nie postanie. W telewizyjnym świadku chodzą jednak słuchy,"

    Rozumiem, ze Redakcja obawiajc się procesu sądodwego od razu zawiadamia, że ma na to "świadka", w dodatku telewizyjnego, w którym na dodatek chodzą słuchy...
  • ~opek
    (2013-03-19 11:39)
    kraśko richardson i cała reszta tej elyty to sa dzieci aparatkczyków. i warto płacić abonament?
  • ~gosc
    (2013-03-19 12:25)
    Richardson jest zalosna i nie ma honoru
    kto ta wstretna babe by chcial ogladac?
    we wszystkich programach gdzie ona byla to programy notowaly niskie ogladalnosci bo nikt nie cierpie tej baby
  • ~jadwiga
    (2013-03-19 12:31)
    Prawda jest tylko jedna, dlatego słucham wyłącznie radia maryja!
  • ~tele-wic
    (2013-03-19 15:09)
    A w jaki sposób ta nieudacznica jest wpuszczana do TVP, skoro nie jest pracownikiem - na jednorazowe przepustki? A na czyje polecenie są one jej wydawane? Pewnie autoryzowane przez zatrudnionych tam pociotków.
    Napluła na TVP, a teraz się łasi, szkarada jedna, nie mogę patrzeć na takie coś, nie mówiąc już o słuchaniu końskiego rżenia, które ktoś nazwał przez pomyłkę śmiechem. Namolna, bezczelna, nachalna, arogancka, bez honoru z dwucyfrowym IQ nieszczęsne kobiecisko.
  • ~Antek
    (2013-03-20 08:47)
    Kraśko sprawdza się w relacjach np. z Watykanu. Poziom wazeliny jaki wylewa się z niego jest nieosiągalny dla wielu innych przy watykańskich wazeliniarzy. Wróży mu to długa i niczym niezmącona karierę w tvp.
  • ~Halinka
    (2013-03-20 17:25)
    A moze wziasc do TVP kurdupla zamiast Moniki ?.Wtedy nikt nie bedzie mial czelnosci odmowic takiemu dostojnikowi i nikt nie bedzie sie dasal..Mozna tez zatrudnic Hofmana .Jak kurdupel bedzie wszystko i wszystkich opluwal to wierny Hofman moze wycierac ekran szmatka. z tej sliny W koncu stalby sie uzyteczny i mialby konkretne zajecie.
  • ~qwasic
    (2013-03-20 23:56)
    Co nieżydówka?
  • ~wieloszczet