Monika Richardson: Dla profesjonalisty zawsze znajdzie się miejsce

| Aktualizacja:

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, iż Monika Richardson postanowiła zmienić zdanie i powrócić do swojego byłego pracodawcy, czyli Telewizji Polskiej. Zapytana, czy to prawda, udzieliła dość wymijającej odpowiedzi.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2013-03-14 12:57)
    Dlatego ludzie nie chcą płacić abonamentu. Denerwuje nas nepotyzm. Pani Monika, o czym wielu zdaje sobie sprawę ma rodzinę pracująca w tvp i tak dostała tam prace po raz pierwszy. Nie chce utrzymywać wszystkich pociotów. Zatrudnienie w tvp jest kilkukrotnie większe niż w stacjach komercyjnych, które świetnie sobie radzą finansowo i nie wymagają od nas ciągłego dopłacania na pensje znajomych królika.
  • ~wyborcz chwilowo przes POmyłke ZK Wronki
    (2013-03-14 13:08)
    Nie każda "Agencja Towarzyska" da jej robote , szansa na POboczu E-7
  • ~yyz
    (2013-03-14 14:07)
    Co za idiotka. Bosak obnazyl jej "profesjonalizm" niemilosiernie.
  • ~tt
    (2013-03-14 19:11)
    "Jestem związana ze wszystkimi telewizjami świata" mówi "światowa" Ryczardson i wymienia TVN, TTV, Polsat i TVP...
  • ~SG
    (2013-03-14 20:14)
    ale najlepsza jest w blogowaniu, czyli poezja w czystej postaci ;)))))))))))))
  • ~Grabi
    (2013-03-14 21:02)
    a może w PoloTV znajdzie się miejsce dla takiej profesjonalistki ?
  • ~gwto
    (2013-03-14 22:33)
    Może tej pani wyprawa w Himalaje by dobrze zrobiła, bo szczyt głupoty już zdobyła.
  • ~Gość
    (2013-03-15 06:35)
    Tak, dla profesjonalisty z czerwonym dziadkiem komunistą w zapleczu zawsze znajdzie się miejsce w "polskiej" telewizji. Oczywiście za odpowiednią zapłatą…….
  • ~miś
    (2013-03-15 12:33)
    Ta pani to profesjonalistka -czy ja dobrze zrozumialem.
  • ~serce
    (2013-03-15 23:48)
    dla tej profesjonalistki proponuję prowadzenie reality show 'Z czyim mężem dziś mam randkę' ;)
  • ~babcia Renia
    (2013-03-16 10:33)
    Profesjonalna zdzira? Czy o to chodzi?
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-16 13:34)
    ,,babcia Renia'' panią Richardson można nie lubić, nie mówię, że ja ją kocham, ale na pewno jest profesjonalistką, chociażby ,,Europa da się Lubić'' była profesjonalna, więc ,,zdzira' jest określeniem chamskim.
  • ~wrrr
    (2013-03-16 18:23)
    Na youtube można zobaczyć ten "profesjonalizm" i intelekt w czasie wywiadu z Bosakiem.
  • ~tele-wic
    (2013-03-17 17:28)
    Amatorka profesjonalistką! Tylko w medialnej Polsce jest to jeszcze możliwe!