Gessler: Polska potrzebuje takiego bohatera jak ja

| Aktualizacja:

Magda Gessler, pomimo częstej krytyki kierowanej pod adresem jej programu, wciąż ma bardzo dobre samopoczucie. Ostatnio restauratorka wyznała, że czuje się bohaterką na miarę Zorro.

wróć do artykułu
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-12 16:29)
    Są ludzie na których się pluje, a oni mówią, że deszcz pada. Obejrzałem program tej pani z Jastrowia, obejrzałem ponieważ znam trochę ludzi z tego miasteczka. Byłem wręcz wstrząśnięty jak ona traktuje ludzi którzy ją zaprosili i zdumiony, że ludzie pozwalają się tak traktować, ale jak wspomniałem wyżej, niektórzy tak mają, bo ja bym ją pożegnał kopniakiem.
  • ~Gottard
    (2013-03-12 19:06)
    Nastały koszmarne czasy koszernych kaszalotów. Jedna straszy dzieci w pałacu namiestnikowskim, a ta wypisz wymaluj świnka Piggi na emeryturze, do tego jeszcze ta Rodowicz diva PRL, następie miłośniczka Tuska niejaka Krzywonos w sejmie Grodzka. Gdyby nie ten portal to bym nie wiedział co się dzieje w telewizjach, bo nie oglądam i jak się zdaje nie ma czego żałować
  • ~jakos tak smutno....
    (2013-03-12 19:26)
    Się w tym kraju porobiło albo inaczej... porąbało...
  • ~Jacky Thinker
    (2013-03-13 00:21)
    DURNA BABA I TYLE
  • ~ajax
    (2013-03-13 02:32)
    Program Gessler nie jest o gotowaniu, bo ona gotowac nie potrafi,a poucza zawodowych kucharzy.Manager z niej też kiepski, bo sama miała problemy z komornikami, a uczy innych jak prowadzic restaurację.Żenada jakich już wiele było w TVN.
  • ~kobieta
    (2013-03-13 08:59)
    ne,nie i jeszcze raz nie.
  • ~iwa
    (2013-03-13 09:04)
    sa 3 mozliwosci jest nienormalana albo nacpana albo ciagle pijana innych mozliwosci nie ma diagnoza skierowac do specjalisty
  • ~miś
    (2013-03-13 09:18)
    Czego ona się najadla,chyba to nie byla zdroważywność.
  • ~krak
    (2013-03-13 10:25)
    Gessler nie a kTO???
  • ~taka prawda
    (2013-03-13 12:26)
    JAKA STACJA TAKA BOHATERKA
  • ~Opinia Publiczna
    (2013-03-13 12:27)
    GESLER TO NIE DESZCZ PADA .
    TO POLACY NA CIEBIE PLUJA.
    ZRESZTĄ NIE DZIWI MNIE TO
  • ~Ole ! ramta tam
    (2013-03-13 16:48)
    O co jej tej Magdzie Gessler wlasciwie chodzi staje sie coraz bardziej jakas szalona jak ci kobito nie wstyd ,no nie jej to nie wstyd tak czy owak ,ona czuje sie bohaterka na miare Zorro przeciez ona slynie z totalnego skapstwa ,ona owszem jest bohaterka ale ze slynnej kreskowki o Zdrapku I Pocharatce takie jej zycie jak w tej kreskowce wpadla w nalog i zlosc i piesci zacisniete i bluzgi i wieczna walka on ja w leb ona go w leb i pazury i szalenstwo .. kobieto Gessler uspokoj sie idz do psychoterapeuty pojedz do jakiegos <<<SPA szkoda czasu na ta paranoje ktora zyjesz ,taka zgrabniutka taka puszysta taka jestes piekna i bogata niezmiernie, jak Podlipkowa w Zakopcu chata , idzie wiosna ciesz sie subtelnie zyciem napisz piekny wiersz ,usidadz w parku na lawce i zjedz hot doga ,ZASADZ DRZEWO zostan swoim wlasnym bohaterem ,zaadoptuj dziecko .
  • ~stary telewidz
    (2013-03-13 18:15)
    Nie Polska, tylko Izrael, proszę kudłatej Ryfki. Obrzydliwość ogarnia patrząc choćby na załączoną fotografię.
  • ~pzpr
    (2013-03-14 10:04)
    poziom i samozachwyt tej baby przekroczył granice,Jest prostaczką może paść gęsi,przestałem oglądać programy z ta kobieta bo mnie irytuje.
  • ~alicja
    (2013-03-14 23:53)
    Co do restauracji w stolicy to ja polecałabym jednak odwiedzić to miejsce http://www.restauracjewarszawa.com/
    mamy tu wszystko ładnie zebrane.
  • ~Adler
    (2013-04-08 20:04)
    Ona o niedawna wyawała się jeszcze trochę normalna, ale w tej chwili to już
    totalny odjazd! A właśnie: może powie w najbliższym swoim programie, na
    jakim koksie jedzie? Mieć czasami takie odpały jak ona (oczywiście chwilowe)
    to może być ciekawe ...
  • ~brawo
    (2013-05-30 15:53)