Gargas vs National Geographic. TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńskiej

Dwa dni przed trzecią rocznicą katastrofy smoleńskiej, Telewizja Polska wyemituje dwa filmy dokumentalne, pokazujące różne punkty widzenia przyczyn rozbicia prezydenckiego samolotu. Po emisji dokumentów, odbędzie się specjalna debata na ten temat.

wróć do artykułu
  • ~azor
    (2013-03-11 16:28)
    no to gargas na prze..rane - jak można pisowską agitkę zestawiać z dokumentem opartym na raportach panstwowych komisji badania wypadkow lotniczych

    to tak jakby babe z magla zestawić z einstainem
  • ~jan
    (2013-03-11 16:31)
    I PO PełO...

    amen
  • ~moim zdaniem
    (2013-03-11 16:32)
    Najlepsza jest ta wieża kontroli lotów u NG - wypasiony budynek, kiedy w rzeczywistości była to jedna stara BUDA. I właściwie to jest symbol KOMPROMITACJI kanału National Geo.

    Pani Gargas zrobiła film oparty na FAKTACH, rosyjskie menagerki NG - film oparty na BUJDACH i rosyjskiej propagandzie.
  • ~zezem
    (2013-03-11 16:36)
    Pierwsza prawda jest zawsze "lepszą" prawdą. Może więc by jednak najpierw wyemitować film Gargas, jest znacznie lepiej udokumentowany. Inaczej rodzi się podejrzenie, że jest to celowy zabieg socjotechniczny, obliczony na zmęczenie widza dwoma pozycjami. Ale w sumie pomysł dobry, uczący w praktyce pluralizmu.,
  • ~ala
    (2013-03-11 16:45)
    azor . Włącz myślenie. To nie boli.
  • ~Leonidas
    (2013-03-11 16:54)
    Hehehe, "Anatomie upadku" powinni puścić raczej o godzinie 19.00 zamiast "Misia Koralgola".
  • ~roger
    (2013-03-11 16:55)
    azor
    Co to jest '' einstain " ?
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2013-03-11 16:57)
    re azor
    "einstein to ty nie jesteś tylko matoł z chlewa od blumsteina
  • ~rr
    (2013-03-11 16:57)
    cala Polska widziala jak te raporty byly robione ze Polski najpierw byl po rusku przygotowany a pozniej tlumacozny hahahha zeby bracia rosjanie sie nie obrazili... te kiepy w zwlokach i pomylenie grobow to nic.. Polska tuska prosi i polska przeprasza
  • ~posłużbie
    (2013-03-11 16:59)
    Uwaga na sposób zorganizowania dyskusji w studio po projekcji. To może być popis służbowej manipulacji...
  • ~MELANIA
    (2013-03-11 17:00)
    SZTUCZNA MGŁA, DOBIJANIE RANNYCH, WYBUCHY, TROTYL, CELOWO ZŁE NAPROWADZANIE, ZAMACH ORAZ NAJNOWSZE - USZKODZENIE SIĘ 3 SILNIKÓW - TO KOLEJNE BREDNIE KTÓRE CZYNIĄ WIARYGODNYM RAPORT ANODINY, WIEC NIE DZIWMY SIĘ ŻE JEST ON JAKO JEDYNY UZNAWANY ZA GRANICĄ !
    JEŻELI BYLY 3 WYBUCHY NA POKŁADZIE, TO WSZYSCY ZGINĘLI, ALE ODNOTOWANE PRZEZ REJESTRATOR OSTATNIE OKRZYKI TO "KUR...A". NO TO JAK TO JEST - NAJPIERW ZOSTALI ZABICI A POTEM ZMARTWYCHSTALI NA CHWILĘ BY KRZYCZEĆ "KUR...A" ???
  • ~pop55
    (2013-03-11 17:00)
    "Anatomie upadku" to na kanale science fiction
  • ~azor
    (2013-03-11 17:09)
    ~roger

    einstain to połówka zweistaina i jedna trzecia dreaistaina
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2013-03-11 17:10)
    "einstein " to członek anify Blumsteina
  • ~jsd
    (2013-03-11 17:10)
    antypolski lud POmoskiewski z Platformy Obszczymurków "im Lenina" uwielbia być karmiony MAK'owymi POmyjami ...
  • ~MONIKA
    (2013-03-11 17:25)
    LEMINGI JESZCZE NIE OBEJRZALY, A JUZ DOSTAJA WSCIEKLIZNY,WIDAC JAK ZLASOWANE MAJA MOZGI PRZEZ PLATFORMERSKA PROPAGANDE.
  • ~C
    (2013-03-11 17:39)
    Ryczy, wyje ze wsciekłosci pisowskie bydło...Nic wam nie pomoże zawrzaskiwanie prawdy o mordzie kaczynskich na 95 niewinnych ofiarach. Prawda itak wyjdzie na jaw!
  • ~jsd
    (2013-03-11 18:14)
    lemingi POwiedzcie mi, co to za ruda frajerzyna która PO sławetnym spacerze PO molo POsłusznie mamrocze wyuczony tekst ... "mam bezgraniczne zaufanie do strony rosyjskiej" ??? Co to za POmpowana marionetka POddańczo ułożona jako bezwolny putinowy POdnóżek ...
  • ~OBY
    (2013-03-11 19:34)
    Łaskawcy wyemitują "Anatomię upadku", jak już Polacy obejrzeli film w necie. Już funkcjonariusze nie musicie się silić na emisję.
  • ~OKu
    (2013-03-11 20:38)
    Chciałem sie zmusić do obejrzenia filmu National Geographic, ale po 2 minutach poddałem się, gdy sie okazało, że głównym narratorem jest... Konstanty Gebert. !!! SKĄD ON SIĘ TAM WZIĄŁ ???/