Owsiak u Wojewódzkiego odpowiada, czy jest milionerem

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gościem był Jerzy Owsiak. W rozmowie z gospodarzem, założyciel fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opowiedział między innymi o tym, co zdarzyło mu się w życiu ukraść i czy jest milionerem.

wróć do artykułu
  • ~tyle w temacie
    (2013-03-06 15:22)
    Leśne dziadki.
  • ~gracz
    (2013-03-06 13:56)
    Wałęsa w latach 70-tych z powodzeniem grywał w Totolotka. Wygrywał na pralkę, lodówkę - miał szczęście. Danuta mówi, że teraz gra, ale już bez powodzenia. Piskorski grywał w ruletkę. Owsiak też musi grywać, żeby w końcu wygrać!
  • ~wieloszczet
    (2013-03-17 17:36)
    Program obejrzałem, ale mam ważniejszą sprawę.A jakby Pan Owsiak inaczej te pieniądze dzielił, np: kasa na operacje za granicą, leczenie dla 10-orga dzieci z niezamożnych rodzin za granicą, żeby opowiadały jak można, bo tak z opowiadań, to wszędzie uprzejmiej. Może jak dorosną, to zrobią reformę bez patriotycznej zadymy. Zwyczajnie zerżną od prymusów...
  • ~Tuskistan - Państwo oP(O)iekuńcze
    (2013-03-08 13:15)
    Takie to słodziuchne chłoptasie ten Owsik i Kupa, że prawie buzi-buzi, dupci-dupci.
    Po tym jak któraś z gazet "prześledziła" obieg pieniędzy z fundacji Owsika i finansowanie etatów w zarządzie dla żony i znajomków, to więcej nie nabiorę się na ten szantaż.
    Wolę dać menelowi spod sklepu z piwem tych kilka złociszów, (wiem przynajmniej na co to pójdzie) niż finansować kolejnego celebrytę z czerwoną, nachalną, wrzeszczącą twarzą.
  • ~jorgos
    (2013-03-08 22:45)
    Pogadali jak icek z ickiem.
  • ~spadaj
    (2013-03-06 19:58)
    Owsiak jak będziesz chodził do tego debila z POwiatu ,ja dam na orkiestrę wielkie GW i fotografię lenina .
  • ~wigraszek
    (2013-03-06 19:36)
    RE:Mariolka-płaciłem przez 25 lat,kiedyś podatek obrotowy,później VAT prócz dochodowego i podobnie rocznie jak Ty i nie płaczę z tego powodu!!!
  • ~yaca
    (2013-03-06 18:01)
    ...pitu, pitu a spółka złoty melon to co? Kto tam zarabia pieniążki darczyńców? A wojewódzki coś dziwnie słabo się przygotował, nie tak jak przy prywatyzacji rozgłośni harcerskiej. Żal.
  • ~ślusarz
    (2013-03-06 17:40)
    lol, zupełnie jak ja w dzieciństwie, w piaskownicy koledzy, dużo starsi ode mnie Wislacy zakopali wagonik kolejki (nie elektrycznej) w piaskownicy i poprosili mnie bym popilnował, a sami poszli grać w chowanego. Nie mogłem niestety oprzeć się pokusie i gdy tylko zniknęli mi z oczu, sięgnąłem po cudze i pobiegłem do Św.P. Babci, która była w mieszkaniu i pilnowała mnie z okna gdyż była o kulach, i nie mogła chodzić. Musiałem oddać wagonik ... .
    A przy okazji pozdrawiam Baśkę W. z Ziemnego Ucha, dobra była, heh.
  • ~Goya
    (2013-03-06 16:15)
    najlepoiej robic wode z mozgow ludziom
  • ~gupi peowiec
    (2013-03-06 15:48)
    a Wałęsa za komuny grał w totka i co miesiąc wygrywał pokaźną kwotkę
  • ~Mariolka
    (2013-03-06 14:11)
    ~wigraszek2013-03-06 13:51
    Powiem ci coś...samego podatku vat odprowadziłem tyle... że niezła fura by za to była. Jak cię fachowcy od żebrów rumuńsko-bułgarskich rajcują to twój problem. Może pomyślisz na co idą podatki i dlaczego jakieś mętne postaci w "imię szlachetności społecznej" doją nas na kolejna kasę. To emanacja tego beznadziejnie zarządzanego państwa. Powiem ci więcej im więcej na to państwo płacimy tym gorzej się dzieje... tez uważam, że będzie lepiej jak Kaczyński odda władzę. Pewnie lubisz kabert...
  • ~dddd
    (2013-03-06 14:11)
    Morda hejterzy. Wy jedyne co potraficie to walić browara i komentować jak typowy polaczek.
  • ~sj27
    (2013-03-06 14:22)
    żarty sobie robią z ludzi dwa pasożyty!!!
  • ~wigraszek
    (2013-03-06 13:51)
    Wy co pier...cie dyrdymały-pochwalcie się co zrobiliście dla bliźnich?
  • ~Kordon
    (2013-03-06 13:26)
    Ale głupie komentarze.
  • ~mkk
    (2013-03-06 13:45)
    ~zatroskany2013-03-06 12:17

    Absolutnie masz rację, że p. OWsiaka powinni podszkolic Dobrodzieje z Caritasu.
    A na podyplomowe studia pownien pójśc specjalnie do Caritasu Płockiego.
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-06 13:37)
    Podziwiajcie Polacy , dwóch czołowych ,,poprawnie " politycznie celebrytów ucięli sobie pogawędkę o dupie Maryny . Głupie to i przykre !!! Prawie w d..ę sobie weszli !!!
  • ~z aparatem w krzakach
    (2013-03-06 13:36)
    ~zatroskany2013-03-06 12:17

    Dzielny esbek... sie było sie wie
  • ~nam nie jest wszystko jedno
    (2013-03-06 13:34)
    Synkowie ubeka i milicjanta.