Owsiak u Wojewódzkiego odpowiada, czy jest milionerem

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gościem był Jerzy Owsiak. W rozmowie z gospodarzem, założyciel fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opowiedział między innymi o tym, co zdarzyło mu się w życiu ukraść i czy jest milionerem.

wróć do artykułu
  • ~frotee
    (2013-03-06 12:10)
    oj jerzyk, jerzyk... chyba nie do końca mówisz co myślisz :)
  • ~mister
    (2013-03-06 12:14)
    jeden drugiego wart
  • ~zatroskany
    (2013-03-06 12:17)
    Do Caritasu na szkolenie panie Owsiak, miliony szybko znajdą się na koncie osobistym.
  • ~STAN
    (2013-03-06 12:58)
    ALE PIER... POD KLIENTA . .UKRADŁEM SAMOCHODZIK . SPOTAKAŁO SIE DWOCH CWANIAKOW CO ZĘRUJA NA LUDZKEJ NAIWNOSCI I TERAZ SOBIE KADZĄ
  • ~m
    (2013-03-06 13:17)
    jeden i drugi to potomkowie UBeko-stalinowskich bandytów którzy POMAGALI Polakom w ...
  • ~hel
    (2013-03-06 13:22)
    dwa stare zgredy udające młodzieniaszków!!!
  • ~Kordon
    (2013-03-06 13:26)
    Ale głupie komentarze.
  • ~karma dla debili
    (2013-03-06 13:27)
    Jest tu ktoś kto to ogląda?
  • ~nam nie jest wszystko jedno
    (2013-03-06 13:34)
    Synkowie ubeka i milicjanta.
  • ~gość
    (2013-03-06 13:34)
    Kto to jest ten Owsiak?
  • ~z aparatem w krzakach
    (2013-03-06 13:36)
    ~zatroskany2013-03-06 12:17

    Dzielny esbek... sie było sie wie
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-06 13:37)
    Podziwiajcie Polacy , dwóch czołowych ,,poprawnie " politycznie celebrytów ucięli sobie pogawędkę o dupie Maryny . Głupie to i przykre !!! Prawie w d..ę sobie weszli !!!
  • ~mkk
    (2013-03-06 13:45)
    ~zatroskany2013-03-06 12:17

    Absolutnie masz rację, że p. OWsiaka powinni podszkolic Dobrodzieje z Caritasu.
    A na podyplomowe studia pownien pójśc specjalnie do Caritasu Płockiego.
  • ~wigraszek
    (2013-03-06 13:51)
    Wy co pier...cie dyrdymały-pochwalcie się co zrobiliście dla bliźnich?
  • ~gracz
    (2013-03-06 13:56)
    Wałęsa w latach 70-tych z powodzeniem grywał w Totolotka. Wygrywał na pralkę, lodówkę - miał szczęście. Danuta mówi, że teraz gra, ale już bez powodzenia. Piskorski grywał w ruletkę. Owsiak też musi grywać, żeby w końcu wygrać!
  • ~dddd
    (2013-03-06 14:11)
    Morda hejterzy. Wy jedyne co potraficie to walić browara i komentować jak typowy polaczek.
  • ~Mariolka
    (2013-03-06 14:11)
    ~wigraszek2013-03-06 13:51
    Powiem ci coś...samego podatku vat odprowadziłem tyle... że niezła fura by za to była. Jak cię fachowcy od żebrów rumuńsko-bułgarskich rajcują to twój problem. Może pomyślisz na co idą podatki i dlaczego jakieś mętne postaci w "imię szlachetności społecznej" doją nas na kolejna kasę. To emanacja tego beznadziejnie zarządzanego państwa. Powiem ci więcej im więcej na to państwo płacimy tym gorzej się dzieje... tez uważam, że będzie lepiej jak Kaczyński odda władzę. Pewnie lubisz kabert...
  • ~sj27
    (2013-03-06 14:22)
    żarty sobie robią z ludzi dwa pasożyty!!!
  • ~ciekawy
    (2013-03-06 14:33)
    Czy Owsik i Kupa to związek partnerski ?
    Tak sobie doopy lizali jak dwa Biedronie !!!
  • ~tyle w temacie
    (2013-03-06 15:22)
    Leśne dziadki.