Powiew świeżości

Reklama

Wiosną TVN przygotował dla swoich widzów cztery nowości. Jedną z najszerzej dyskutowanych w mediach, jest program "Na językach", którego gospodynią będzie Agnieszka Szulim. W studio tabloidu "Fakt", prowadząca wraz z dziennikarzami zajmującymi się tematyką gwiazd, będzie omawiała ostatnie wydarzenia w rodzimym show biznesie. Dodatkowo w każdym odcinku pojawią się krótkie reportaże z najważniejszych imprez w branży rozrywkowej.

TVN / JUSTYNA DRAZEK

Kolejną wiosenną nowością na antenie TVN będzie "Bitwa o dom", zawierająca w sobie elementy reality show. W programie zobaczymy kilka rodzin, konkurujących ze sobą w kwestii urządzenia i wykończenia mieszkania. Zwycięzcy otrzymają na własność lokal, nad którym pracowali. Poczynania uczestników oceniać będzie jury, jednak o tym, komu przypadnie główna nagroda zadecydują widzowie.

Kolejne premiery na antenie TVN-u to dwa seriale paradokumentalne. "Kocham.enter" opowiadający o ludziach borykających się z problemami sercowymi oraz "Szpital", pokazujący pracę lekarzy i personelu medycznego. W obydwu serialach większość ról będą odgrywali aktorzy-amatorzy.

Reklama

Nowe sezony znanych produkcji

Wiosną na antenę TVN powrócą znane i lubiane produkcje rozrywkowe. Widzowie zobaczą kolejny sezon "X Factor" i "Top Model", "Perfekcyjna Pani Domu" sprawdzi stan czystości w polskich mieszkaniach, Magda Gessler znów będzie ratowała podupadające restauracje, a Kuba Wojewódzki zaprosi na swoje skórzane kanapy kolejnych gości.

TVN

Nie potwierdziły się wcześniejsze spekulacje, jakoby wiosną miał powrócić program "You Can Dance". Na antenie nie pojawi się także kolejny sezon kulinarnego show "MasterChef".

Wracają ulubione seriale

Wraz z pierwszymi oznakami wiosny, na antenę TVN-u powrócą także popularne seriale. Poza kolejnymi odcinkami "W-11", "Ukrytej prawdy" oraz codziennej telenoweli "Na Wspólnej", widzowie zobaczą dalsze perypetie bohaterów "Lekarzy" oraz "Prawa Agaty". Po półrocznej przerwie na ekrany powróci także cieszący się ogromną popularnością "Przepis na życie".

TVN / PIOTR MIZERSKI

W nadchodzącym sezonie TVN zrezygnował z codziennej telenoweli popołudniowej. Po zakończeniu emisji "Julii", nie pojawi się żaden nowy serial w to miejsce. Edward Miszczak zapowiedział jednak, że specjalnie dla fanów "Julii", w Internecie pojawi się 10 specjalnych odcinków tego serialu, pokazujących dalsze losy bohaterów.

Wiosną TVN przygotował dla swoich widzów także bogatą ofertę filmową. Na antenie stacji pojawią się takie kinowe hity, jak "Incepcja", "Zmierzch", "Megamocny" czy "Iron Man 2"