Natalia Siwiec reporterką nowego show w stacji TVN

| Aktualizacja:

Kariera Natalii Siwiec nabiera rozpędu. Celebrytka, której w błyskawicznym tempie udało się podbić show biznesowe salony, już niebawem spróbuje swoich sił jako gwiazda telewizji.

wróć do artykułu
  • ~kama
    (2012-12-30 20:32)
    szkoda, że blokuje miejsce
  • ~Smuda
    (2012-12-30 17:55)
    Nasuwa mi się od razu na myśl stwierdzenie '' wystarczy być''. Na pewno nie będę tego oglądał.
  • ~gość
    (2012-12-29 21:20)
    Z Siwiec nic nie oglądam i nie będę oglądała . Dziwię się stacji...
  • ~dziadek
    (2012-12-29 20:41)
    Przytułek dla "przechodzonych" ?
  • ~stary telewidz
    (2012-12-29 12:16)
    Zgodnie z jej planami z wczoraj - cycki i d...a (vagina) a teraz TVN.
  • ~asd
    (2012-12-29 09:32)
    Swietna wiadomosc!!! Wszystkie dzi...wki do telewizji. W przyszlym roku ku...wy.
  • ~Obiektywny
    (2012-12-29 04:12)
    I oni piszą że to siwiec szuka rozglosu i sławy! Zauwazcie że nie ma dnia zeby Dziennik pl o niej nie pisał. I napewno nie ona szuka ich tylko oni szukaja jej. "Zakochali" sie w niej a zwalaja winę na nią!
  • ~w5
    (2012-12-28 22:43)
    sztuczne to wszysko... jak jej cycki
  • ~ch.w.w.d.
    (2012-12-28 21:36)
    Piep...TVN i Gazetę jąkały
  • ~Ania z Bania
    (2012-12-28 17:43)
    Jena ciagnie białe kreski druga ...
  • ~panbies
    (2012-12-28 10:50)
    Bardzo miła to Pani:)
  • ~ciemnogrod
    (2012-12-28 10:38)
    Vh swietny opis nowoczesnej jeuropy dla lemingow i nacpanej choloty, A ja taka nowoczesnosc zwyczajnie olewam tak samo jak tvn polsat siwiec i inne ku wa
  • ~tak
    (2012-12-28 10:37)
    proszę, aby program prowadziła z ks. Sową
  • ~Bruno Grigori
    (2012-12-28 10:31)
    Dziewczyna od dekady chyba sprzedaje tak na oko z kilkanaście procent polskiej produkcji bielizny mniej lub bardziej erotycznej, więc wieszanie na niej psów nie tylko nie przystoi mężczyznom, ale i nie ma podstaw - zapracowała sobie na siebie. To że wykorzystała Euro, żeby zwrócić na siebie uwagę również tych facetów, którzy żonie nigdy nic bardziej przeźroczystego od patelni nie kupili - jej prawo, plan wykonała zawodowo. Odnoszę tylko wrażenie, że mało kto ją w Polsce kojarzy skądinąd niż z Euro - co w dość szarych kolorach maluje sypialnie ojców naszych. :/
  • ~vh
    (2012-12-28 10:04)
    W srodowisku celebrytow zapanowal poploch, nowy program Natralii Siwiec nosi roboczy tytul "Pokaz ***** - wtajemniczeni mowia ze Natalia Siwiec bedzie zadawala trudne pytania dotyczace kszatlu i urody genitaliow naszych celebrytow, zwienczeniem programu ma byc porownanie genitaliow celebrytow przed i po zabiegach z dziedziny chirurgi plastycznej, osoby z scislego kierownictwa stacji nie podjely jeszcze ostatecznej decyzji czy w kazdym z odcinkow programu nie pojawi sie znany celebryta Michal W. ktory mialby opowiadac o wszystkich partnerach i partnerkach dokumentujac wypowiedz materialimi fotograficznymi i filmowymi.
    Nieujawnione z nazwiska zrodlo powiedzialo nam: "No mamy problem z Michalem, uparl sie by rekomendowac seks oralny bezposrednio po seksie analnym bez zadnej przerwy na zabiegi higieniczne, upiera sie tez by seks analny byl koniecznie bez enemy i tuz przed wyproznieniem - twierdzi ze tylko "messy is tasty", uwazamy jako stacja ze polski widze nie zaakceptuje takiej kolejnosci zblizen oraz takiego podejscia do higieny bo wszyscy wiemy jak zacofane i konserwatywne jest nasze spoleczenstwo - Michal to prawdziwy Europejczyk".

    Rozmowy wiec trwaja!
  • ~ola
    (2012-12-28 09:59)
    siwiec i tvn to dno. nie warto juz ogladac tvn