Lis udowadnia, że nie został "pobity" przez Rozenek

Tomasz Lis poczuł się dotknięty tekstem zamieszczonym w jednym z tygodników, który sugerował, że jego program "Tomasz Lis na żywo" miał mniejszą oglądalność niż audycja Małgorzaty Rozenek "Perfekcyjna pani domu".

wróć do artykułu
  • ~zx
    (2012-12-13 10:19)
    Jak można wymagać płacenia abonamentu od biednych ludzi aby tylko Lisowi i jego babaie dać zyć w luksusach.Zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy na miesiac.I liże d...Tuskowi
  • ~Zatroskany
    (2012-12-13 14:32)
    Co za różnica? Lis,czy Rozenek,jak dokonać wyboru pomiędzy dwoma tandetnymi programami?,czy nie szkoda Wam oczu oglądając te kiczowate programy?
  • ~hankaa pany sprzataczka to nieporozumienie
    (2012-12-15 15:41)
    panie Lisie,pograza sie pan tym i glupawymi komentarzami,a i tak stracil pan sympatie widzow,na wlasne zyczenie...
  • ~AQA
    (2012-12-14 11:36)
    ALEŻ TO ŻAŁOSNE POLITYKA TEGO BUBKA WCALE NIE UPOKORZYŁA SAM TO ZROBIŁ SWOIM TŁUMACZENIEM ROZPACZLIWYM ŻE: 19 TO PRZECIEŻ WIĘCEJ NIŻ 16 - ŻAŁOSNE
  • ~Tok
    (2012-12-14 09:17)
    może niech TVN zrobi sondaż 'który z tych dwóch programów jest według ciebie mniej obciachowy', ja stawiam na Rozenek
  • ~Internauta
    (2012-12-13 22:30)
    Jeden program wart drugiego. Obydwa to papka dla ludzi bez rozumu.
    Poziom w sam raz dla PiS-owskich wyborców.
    Wyborca PO jest wystarczająco by pogawędzić u Lisa, ale już zbyt inteligentny, by go oglądać, a tym bardziej słuchać.
  • ~Zenek
    (2012-12-13 19:06)
    Gdyby program p Rozenek zaczynał się dokładnie o tym samym czasie i był reklamowany jak program Lisa to tenLisek byłby pobity na łeb i szyję.
  • ~kolo
    (2012-12-13 17:29)
    Brawo..."polityka" tez juz opalacona przez te tefalenowska mafie?! ...zenada i wstyd...
  • ~evita
    (2012-12-13 16:45)
    Panie Lis jest pan nie obiektywny w swym programie dziennikarzem tak wiec jest pan zlym dziennikarzem delikatnie to mowiac,a pani rozenek prowadzi innego typu program przynajmniej dowiedza sie jak sprzatac jak odplamiac plamy jak jepiej zorganizowac sprzatanie przy dzisiejszym goniacym swiecie a pan pelen nienawisci ipogardy dla czlowieka o innych pogladach niz pan ,ma po prostu coraz mniesza ogladalnosc trzeba to z godnoscia przyjac ale pan nie ma godnosci i nie wie co to jest tak wiec chce pan udowodnic ze jest pan lepszy od pani rozenek to niech pan zmieni program na podobny temat a nie udowadnia zenada
  • ~mieszkaniec wyspy
    (2012-12-13 14:21)
    Wolę Panią Rozenek, TLnŻ nie przechodzi u mnie testu testu białej rękawiczki.
  • ~antyMonia
    (2012-12-13 10:43)
    Ludzi szlag trafia, że są zmuszani do płacenia abonamentu na złodziejskie wynagrodzenia lisiego stadła POlitruków.
  • ~Franek.
    (2012-12-13 14:08)
    Za co my płacimy abonament? W telewizji jest wszystko odgrzewane albo programy do dupy takie jak Lisa i Rozenek.Pytam za co oni biorą taką kasę.Wstyd i jeszcze raz wstyd.Ale oni i tak wstydu nie mają oszołomy.
  • ~telewidz
    (2012-12-13 13:56)
    Nie jestem sympatykiem Pana Lisa, ale jego program oglądam , jest ciekawy . Czasami wkurzam się bo widać , że kibicuje i to mocno Tuskowi i jego drużynie, ale to jego problem. Natomiast program Pani Rozenek to kicz jakiego nie było na tej ziemi. To co ona pokazuje to żenada , nawet sposób przekazywania to kiczowata jakość.
  • ~Dodo
    (2012-12-13 13:48)
    A ja oglądam program Pana lisa.Głos w telewizorze mam jednak wyłączony .W wersji niemej nie wywołuje takiego spustoszenia w psychice . Reguluję też nasycenie koloru czerwonego którego intensywność jaką emitują jego najczęściej zapraszani goście jest nie do wytrzymania
  • ~gosc
    (2012-12-13 13:29)
    HIENA DZIENNIKARSTWA LIS NIE POWINIEN BYC NIGDY POKAZYWANY W TELEWIZJI I NIGDZIE NIE PUBLIKOWANY
  • ~kontra
    (2012-12-13 12:21)
    jak fałszywiec lis -rudzielec zakała POLSKICH mediów mówi o fałszywych danych - tez jako Polak nie zapłace abonamentu dopóki szubrawiec lis będzie brał kase z tvp
  • ~ja
    (2012-12-13 12:19)
    lis - do lasu - popieram nigdy nie zapłacę abonamentu dopóki jako Polak jestem wląścicielem publicznej tvp = dzisiaj tvp publiczna kojarzy mi się z domem publicznym - beznadzieja Polityczne uzależnienie od PO - miernoty dziennikarskie-kraśko-lis- lis to nie dziennikarz - to DNO !!! nie oglądam tvn-u ale to prywatna stacja i p. Rozenek tez mnie nie interesuje - ale bije na głowę rudzielca
  • ~niezdecydowany
    (2012-12-13 12:14)
    Kto jeszcze chce oglądać tego typa! wskaźniki rankingu oglądalności naciągane identycznie jak ranking poparcia dla PO i ościennych partii
  • ~zielona wyspa
    (2012-12-13 11:19)
    Dopuki watacha Lisów będzie pracowała w TV ja nie będę placił abonamentu gdyż nie mam zamiaru składać się na wysokie pensje dla miernych dziennikarzynów.
  • ~jonasz
    (2012-12-16 05:33)
    Lis jak zawsze kłamie .Dla przykładu ja z moją rodziną nigdy ale to podkreślam nigdy nie oglądam tego jego za... programu.

Może zainteresować Cię też: