Tegoroczny Sylwester TVP2 we Wrocławiu odbywać się będzie pod hasłem "60 przebojów - 60 lat TVP". Na estradzie w tę wyjątkową noc w roku wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Maryla Rodowicz, Kayah, Krzysztof Krawczyk, Jerzy Połomski, Mezo, zespół Hey oraz zespół Lady Pank, który tej nocy zwieńczy obchody swojego 30-lecia.

Podczas sylwestrowej nocy z Dwójką nie zabraknie niespodzianek. Jedną z nich będzie m.in. oryginalna wersja światowego hitu "Gangam Style", którą zaprezentuje Maryla Rodowicz. Tej nocy widzowie będą mogli zobaczyć także niecodzienne duety m.in. Jerzego Połomskiego z laureatem programu The Voice of Poland - Damianem Ukeje.

Praca w Sylwestra to dla wielu gwiazd czysta przyjemność. Uwielbiam pracować w Sylwestra i bawić się z widzami. Bardzo się cieszę, że od wielu lat łączę przyjemne z pożytecznym. Bardzo miło wspominam wszystkie imprezy sylwestrowe, które grałam we Wrocławiu. Tam panuje zawsze cudowna atmosfera i bardzo się cieszę, że znów będą tam grała - powiedziała podczas środowej konferencji prasowej Kayah.

Koncert poprowadzą Katarzyna Zielińska i Tomasz Kammel. Widzowie będą mogli bawić się z gwiazdami od godz. 20.00 do 1:30 w nocy. Podczas koncertu nie zostały zaplanowane żadne przerwy reklamowe.