Z kilkunastu oferowanych przez kanał Scifi Universal filmów, trzy telewizyjne premiery powinny szczególnie przypaść do gustu fanom filmowych obrazów zagłady.

Reklama

Pierwszy z nich to "Arachnoquake". Po trzęsieniu ziemi w Nowym Orleanie na powierzchnię planety wydostają się gigantyczne pająki, które wywołują ogólny chaos. W jedną z głównych ról pogromcy olbrzymich pająków wciela się Edward Furlong( znany z takich hitów jak „Terminator 2”, „American History X” czy „Green Hornet”). “Arachnoquake” na antenie SciFi Universal już w poniedziałek 3 grudnia o godzinie 21.00.

Kolejną propozycją na wieczory przygotowujące Ziemian na koniec świata jest "Koszmarny lot". Film przedstawia starania pasażerów usiłujących po śmierci pilota bezpiecznie wylądować w samolocie, którego systemy elektroniczne uszkodzone zostały przez potężny rozbłysk słoneczny. Emisja filmu już w poniedziałek 17 grudnia o godzinie 21.00.

W obrazie pt. "12 świątecznych katastrof" pojawienie się na bożonarodzeniowym niebie tajemniczej, ciemnej gwiazdy wydaje się zwiastować apokalipsę. Podczas gdy trzęsienia ziemi, trąby powietrzne i inne ekstremalne zjawiska pustoszą planetę, nastoletnia dziewczyna odkrywa, że tylko ona jest w stanie zapobiec globalnej katastrofie. W rolach głównych zobaczymy Eda Quinna znanego m. in. z seriali „Eureka” i „Czysta krew” oraz Magdę Apanowicz, kanadyjską aktorkę, polskiego pochodzenia, znaną z występów w serialach „Caprica” czy „Kyle XY”. Film “12 świątecznych katastrof” w Scifi Universal w piątek 21 grudnia o godzinie 21.00.

Codziennie, począwszy od 1 grudnia, na Scifi Universal wyemitowany zostanie kolejny film katastroficzny. Szczególnie polecane przez stację, to pokazywane po raz pierwszy obrazy:

"Arachnoquake" - poniedziałek 3 grudnia, godz. 21:00.
"Koszmarny lot" - poniedziałek 17 grudnia, godz. 21:00.
"12 świątecznych katastrof" - piątek 21 grudnia, godz. 21:00.