Perfekcyjna pani domu zarobiła dla TVN fortunę

| Aktualizacja:

Program "Perfekcyjna pani domu" okazał się strzałem w dziesiątkę. Produkcja zrobiła z Małgorzaty Rozenek jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show biznesu, a stacji TVN przyniosła milionowe zyski.

wróć do artykułu
  • ~wow
    (2012-11-24 22:44)
    ha !!! gwiazdka lemingów ...
  • ~gigi
    (2012-11-24 18:18)
    Znów odezwali się polscy szowinisci
  • ~obserwator
    (2012-11-24 21:23)
    Autor tego niusa jest najwyrazniej w rodzynkowej zakochany. Raz z ciekawosci probowalem te gwiazde w akcji obejrzec i nie uwiezylem wlasnym oczom! Ona w bialych rekawiczkach sprawdza kurz po katach!!! Widze rychly koniec dla tefalenu,dawno nie widzialem takiego gniota!!!
  • ~misiek
    (2012-11-24 14:23)
    Pytanie do autora - co znaczy najgorętsza?
    Ma wysoką temperaturę?
  • ~Jan
    (2012-11-24 14:51)
    Chciałem zobaczyć ten hit i zdziwiony jestem tym co usłyszałem i zobaczyłem, mowa tej pani to zła dykcja a reszta to bzdury tak nie robi się porządków chyba że w telewizji ale to jest ogłupianiem gospodyń i zajmowanie czasu na antenie.
  • ~polak mniej walnięty
    (2012-11-24 14:53)
    Rozenek,jak się już rozbierze, niech wsadzi sobie gromnicę w odbyt,a TVN zarobi jeszcze więcej.
  • ~ewa
    (2012-11-24 23:56)
    Dramat, dramat, dramat. Dla bezmozgowcow. Kto daje na to pieniadze i promuje głupotę?
  • ~ja
    (2012-11-25 11:41)
    wydaje się,że rozenek sprząta u tuska i waltera
  • ~mar
    (2012-11-24 15:18)
    Bzdura ! Nikt z moich znajomych tego badziewia. nie ogląda. Toć to pół metra mułu, dno i wodorosty.
  • ~ManooraNew
    (2012-11-25 02:57)
    bo tak sie nazywa falista,blaszana noclegownia dla princessy GruGru w Gadansku,a wiadomo jak kadr piaskownica Nie Lublim tej princessy po Donald krol i nowy stary dwor..to ich hit,praca.Taka wojenka,radocha,takie..szofer.."Zydlom prof ja ak owlaniec ,nedza juz byla..To wszystko z wojenek mamusi,tatusia czy swoich jak domek z wariat..Taka polityka i asy piesze jrj..i Jacki na krogul bank..To balanga w piaskownicy,baza huku i won,troche inna niz u Araba.
  • ~obywatel MJ
    (2012-11-24 17:54)
    kogoś chce uczyć porządku,a sama ma sprzątaczkę w domu,kretynka jakich mało!!!
  • ~ManooraNew
    (2012-11-25 03:01)
    bo tak sie nazywa falista,blaszana noclegownia dla princessy GruGru w Gdansku,a wiadomo jak kadr piaskownica Nie Lublim tej princessy po Donald krol i nowy stary dwor..to ich hit,praca.Taka wojenka,radocha,takie..szofer.."Zydlom prof ja ak owlaniec ,nedza juz byla..To wszystko z wojenek mamusi,tatusia czy swoich jak domek z wariat..Taka polityka i asy piesze jej..i Jacki na krogul bank..To balanga w piaskownicy,baza huku i won,troche inna niz u Araba.
  • ~Marek
    (2012-11-25 08:51)
    Karierę to robi TV z Pani Rozenek pokazując ją i robią jej reklamę.NA ABONAMENT nie maja a taka kasę płacą pseudo Celebrytą z czego Odebrać rencistą centy na abonament a dać gwiazdą Wojewódzki,Doda,Siwiec,Zielińska,Koroniewska !
  • ~gość
    (2012-11-25 12:14)
    Najlepsza sprzątaczka RP! Lepiej by sobie w głowie posprzątala.
  • ~Grzegorz
    (2012-11-25 14:27)
    Telewizja Polska tez powinna brać przykład z TVN i mieć kasę a wyciąga rękę do emerytów o abonament
  • ~prl
    (2012-11-25 14:00)
    Czy to jest żona tego...?
  • ~plastikowa lala
    (2012-11-25 14:13)
    To dla tych, którzy lubią ZAKŁAMANIE i PLASTIK . Większość woli jednak naturalność. Ta plastikowa lala na cienkich nóżkach , z długimi szponami brzydzącymi sie każda pracę - jest nie do strawienia.
  • ~mm
    (2012-11-26 00:25)
    Masakra. Ten program to doskonale, darmowe badanie poziomu umyslowego spoleczenstwa.
  • ~M
    (2012-11-26 00:38)
    Progeam nie jest zły, wszyscy na niego narzekaja a jednak wysoka ogladalnosc o czyms mowi. Glownym mankamentem programu jest nienaturalnosc prowadzacej, ktora niestety chyba zle sie czuje przed kamera, poza tym do babki nic nie mam. Realizuje jakis scenariusz i do autora tegoz mozna ewentualnei miec pretensje. A nauka czystosci i dbalosci o dom jest ludziom potrzebna.
  • ~gospodyni
    (2012-11-24 14:13)
    To jest klamstwo nikt z moich znajomyych nie oglada tego idiotycznego programu . Tak samo jak nie ogladaja roztrzepanej Gessler. Piszecie bzdry