Perfekcyjna pani domu zarobiła dla TVN fortunę

| Aktualizacja:

Program "Perfekcyjna pani domu" okazał się strzałem w dziesiątkę. Produkcja zrobiła z Małgorzaty Rozenek jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show biznesu, a stacji TVN przyniosła milionowe zyski.

wróć do artykułu
  • ~GEKISZ
    (2012-11-24 20:20)
    Niestwty to smuta prawda o tym programie. TROCHĘ WULGARNIE , ALE MAM TAKIE SAME ODCZUCIA. NASZA TV POWOLI OSIĄGA DNO!!! tO BARDZO SMUTNE.
  • ~obserwator
    (2012-11-24 21:23)
    Autor tego niusa jest najwyrazniej w rodzynkowej zakochany. Raz z ciekawosci probowalem te gwiazde w akcji obejrzec i nie uwiezylem wlasnym oczom! Ona w bialych rekawiczkach sprawdza kurz po katach!!! Widze rychly koniec dla tefalenu,dawno nie widzialem takiego gniota!!!
  • ~Reni
    (2012-11-24 22:04)
    Kto w ogóle pokazuje w telewizji jaki ma w domu syf? Czym się szczyci? Robią to dla kasy? Dla mnie bohaterowie tego hitu to to kompletne cymbały !
  • ~wow
    (2012-11-24 22:44)
    ha !!! gwiazdka lemingów ...
  • ~ewa
    (2012-11-24 23:56)
    Dramat, dramat, dramat. Dla bezmozgowcow. Kto daje na to pieniadze i promuje głupotę?
  • ~ISKA
    (2012-11-25 00:09)
    PANI MAŁGORZATO, GRATULUJĘ SUKCESU!!!
  • ~ManooraNew
    (2012-11-25 02:57)
    bo tak sie nazywa falista,blaszana noclegownia dla princessy GruGru w Gadansku,a wiadomo jak kadr piaskownica Nie Lublim tej princessy po Donald krol i nowy stary dwor..to ich hit,praca.Taka wojenka,radocha,takie..szofer.."Zydlom prof ja ak owlaniec ,nedza juz byla..To wszystko z wojenek mamusi,tatusia czy swoich jak domek z wariat..Taka polityka i asy piesze jrj..i Jacki na krogul bank..To balanga w piaskownicy,baza huku i won,troche inna niz u Araba.
  • ~ManooraNew
    (2012-11-25 03:01)
    bo tak sie nazywa falista,blaszana noclegownia dla princessy GruGru w Gdansku,a wiadomo jak kadr piaskownica Nie Lublim tej princessy po Donald krol i nowy stary dwor..to ich hit,praca.Taka wojenka,radocha,takie..szofer.."Zydlom prof ja ak owlaniec ,nedza juz byla..To wszystko z wojenek mamusi,tatusia czy swoich jak domek z wariat..Taka polityka i asy piesze jej..i Jacki na krogul bank..To balanga w piaskownicy,baza huku i won,troche inna niz u Araba.
  • ~Rozenek S
    (2012-11-25 03:18)
    Rozenek z Ruchu Palikota ( Paligłupa) jest niebezpiecny dla naszego premiera fiurera . Czy to ktoś z jego rodziny doi kasę oficjalnie z TVN . Dobrze płacą za te machloje ?
  • ~DDD
    (2012-11-25 07:36)
    Ten program razem z ta pania Rozenek jest be no po prostu nie da sie ogladac. Tak jak z Geslerowa . No i Wojewodzki wszystko ZENADA z Ameryki durni chca robic z ludzi zeby odwrocic uwage od powaznych problemow.
  • ~zxcv
    (2012-11-25 08:39)
    a w Wałbrzychu bezrobocie 30%
  • ~Marek
    (2012-11-25 08:51)
    Karierę to robi TV z Pani Rozenek pokazując ją i robią jej reklamę.NA ABONAMENT nie maja a taka kasę płacą pseudo Celebrytą z czego Odebrać rencistą centy na abonament a dać gwiazdą Wojewódzki,Doda,Siwiec,Zielińska,Koroniewska !
  • ~madaa
    (2012-11-25 10:58)
    Żenada! cały ten program..a kobiety naprawdę czekja ,jak na wyrok dozywocia-test białej rekawiczki.!
  • ~ja
    (2012-11-25 11:41)
    wydaje się,że rozenek sprząta u tuska i waltera
  • ~gość
    (2012-11-25 12:14)
    Najlepsza sprzątaczka RP! Lepiej by sobie w głowie posprzątala.
  • ~prl
    (2012-11-25 14:00)
    Czy to jest żona tego...?
  • ~plastikowa lala
    (2012-11-25 14:13)
    To dla tych, którzy lubią ZAKŁAMANIE i PLASTIK . Większość woli jednak naturalność. Ta plastikowa lala na cienkich nóżkach , z długimi szponami brzydzącymi sie każda pracę - jest nie do strawienia.
  • ~Grzegorz
    (2012-11-25 14:27)
    Telewizja Polska tez powinna brać przykład z TVN i mieć kasę a wyciąga rękę do emerytów o abonament
  • ~mm
    (2012-11-26 00:25)
    Masakra. Ten program to doskonale, darmowe badanie poziomu umyslowego spoleczenstwa.
  • ~M
    (2012-11-26 00:38)
    Progeam nie jest zły, wszyscy na niego narzekaja a jednak wysoka ogladalnosc o czyms mowi. Glownym mankamentem programu jest nienaturalnosc prowadzacej, ktora niestety chyba zle sie czuje przed kamera, poza tym do babki nic nie mam. Realizuje jakis scenariusz i do autora tegoz mozna ewentualnei miec pretensje. A nauka czystosci i dbalosci o dom jest ludziom potrzebna.