Perfekcyjna pani domu zarobiła dla TVN fortunę

| Aktualizacja:

Program "Perfekcyjna pani domu" okazał się strzałem w dziesiątkę. Produkcja zrobiła z Małgorzaty Rozenek jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show biznesu, a stacji TVN przyniosła milionowe zyski.

wróć do artykułu
  • ~M, Arens
    (2012-11-24 08:41)
    Tak sobie przy porannej kawie myslę : Te wszystkie gospodynie, panie domu itp.itd. to kiedy u siebie są żonami, kucharkami, kochankami wreszcie...Przesiadują w studiach TV, kasę zgarniają no i wtedy stać ich na zatrudnienie gosposi za ... ja wiem 1000 złotych
  • ~traf
    (2012-11-24 09:06)
    Nie oglądam tego programu ale myślę że to ściema i ogłupianie ludzi.
  • ~kuba
    (2012-11-24 09:32)
    kolejny program w stylu filmu m jak milosc czyli pusty zjadacz czasu
  • ~Occam
    (2012-11-24 10:21)
    Kaine Idiot. Moja zafascynowana teściowa wywala sprzęty i zastawy, które znakomicie przydają mi się na działce. Dziękuję Pani Rodzynek (bez ciasta).
  • ~wstyd dziennikupl,
    (2012-11-24 10:38)
    CZY tetalenyP= placa wam za wypisywanie tych megabzdur!!! to skandal !! akurat czytam badania,,,LIS 3 MILIONY, za klamstwa do sadu was moze tvp podac...nie cierpie lisa, ale klamstw nie cierpie jeszcze bardziej...czyzby tysio mial slabszy ty..ek niz ta idiotka..w koncu miszczakowi wsirawno !! taka sama ogladalnosc..tam porazka, tu sukces...TO ZENADA!!
  • ~antytvn
    (2012-11-24 10:38)
    tak generalnie szmatławiec tvn robi kasę na idiotach, którzy oglądają ten stację powiatowego kupę wojewódzkiego-kużniara -knapika-morozowskiego-marciniaka-pochanke- kajdanowicza -PORAŻKA
  • ~TARAN
    (2012-11-24 10:53)
    Na pewno nie jest to spektakl dla intelektualistów, ale dość pożyteczny.
    Także dla handlu, bo napędza kasę za nowe sprzęty domowe, w ramach
    porzadkujacej wymiany.
  • ~Inowacje Lisa to jak powtórka z PRLu
    (2012-11-24 12:10)
    To że jest oglądany lepiej niz Tomasz Lis na żywo to chyba nikogo nie dziwi. Tomasz lis na żywo nie powinien być pokazywany w glównej TVP bo to wiocha nie program. Brak intelektu Lisa kładzie każdy program. Natomiast dobór gosci przez Lisa to już prywata godna do pokazania u nielubianej cioci na imieninach.
  • ~oki
    (2012-11-24 13:11)
    Kto jeszcze ogląda SYFI-LIS-a
  • ~gosc
    (2012-11-24 13:45)
    tyle szmalu to dlaczego tam nie ma rodziny lisow?
  • ~gospodyni
    (2012-11-24 14:13)
    To jest klamstwo nikt z moich znajomyych nie oglada tego idiotycznego programu . Tak samo jak nie ogladaja roztrzepanej Gessler. Piszecie bzdry
  • ~misiek
    (2012-11-24 14:23)
    Pytanie do autora - co znaczy najgorętsza?
    Ma wysoką temperaturę?
  • ~Jan
    (2012-11-24 14:51)
    Chciałem zobaczyć ten hit i zdziwiony jestem tym co usłyszałem i zobaczyłem, mowa tej pani to zła dykcja a reszta to bzdury tak nie robi się porządków chyba że w telewizji ale to jest ogłupianiem gospodyń i zajmowanie czasu na antenie.
  • ~polak mniej walnięty
    (2012-11-24 14:53)
    Rozenek,jak się już rozbierze, niech wsadzi sobie gromnicę w odbyt,a TVN zarobi jeszcze więcej.
  • ~mar
    (2012-11-24 15:18)
    Bzdura ! Nikt z moich znajomych tego badziewia. nie ogląda. Toć to pół metra mułu, dno i wodorosty.
  • ~ja
    (2012-11-24 15:59)
    To powodzenia! Jak ja widzę, że zbliża się program tej pani to czym prędzej zmieniam kanał! To jest NIEOGLĄDALNE! Przypomina mi moją teściową, która sprawdzała, czy służba dobrze sprząta! Też wkładała białą rękawiczkę i przesuwała ją po meblach! Była ogólnie znienawidzona przez wszystkich. Nawet przez własnego syna.
  • ~WIELBICIEL
    (2012-11-24 17:02)
    Bardzo średno inteligentna Rozenkowa, z fatalną dykcją, robiąca za młodzieżówę a dobiegająca pięćdziesiątki, poprawiana sto razy przez chirurgów jak Michael Jackson, infantylna aż do zwymiotowania - promowana przez Miszczaka w TVN-owskiej wersji zachodniego programu, przeznaczonego dla kretynek i kretynów.
    Czemu zresztą trudno się dziwić, gdyż widownia tej stacji telewizyjnej to w większości lemingowe przygłupy...
    Jednego Rozenkowa nie jest w stanie zmienić sobie - fatalnie sterczących rzepek kolanowych i wielkich stóp, jak u syberyjskiego drwala.
  • ~obywatel MJ
    (2012-11-24 17:54)
    kogoś chce uczyć porządku,a sama ma sprzątaczkę w domu,kretynka jakich mało!!!
  • ~gigi
    (2012-11-24 18:18)
    Znów odezwali się polscy szowinisci
  • ~tereska