Decydując się dwa lata temu na spróbowanie się w nowych okolicznościach i w nowym miejscu, wiedziałem, że jeżeli wchodzę na scenę, to muszę mieć z tyłu głowy myśli, żeby zejść z niej na czas - powiedział Kuźniar w wywiadzie dla TVN.pl

Reklama

W przyszłym roku mija 20 lat odkąd zacząłem pracę. Myślę, że to jest moment, w którym człowiek powinien zdecydować, czy idzie tu, czy idzie tam. (...) Przygoda była niezwykła. Bardzo chciałbym podziękować całej ekipie "X Factora". Oni nie znali mnie, ja nie znałem ich, musieliśmy się zgrać. To była genialna szkoła życia i pracy. Bardzo wam za to dziękuję - powiedział Kuźniar.

Polska edycja muzycznego show "X Factor" miała już swoje dwie edycje. Nadawany przez stację TVN program jest jednym z najbardziej popularnych muzycznych formatów w naszym kraju.

Do tej pory gospodarzem był Jarosław Kuźniar, a przy stole jurorskim zasiadali Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil oraz w pierwszej edycji Maja Sablewska, a później Tatiana Okupnik.

W programie o kontrakt płytowy i 100 tys. złotych walczy dziewięcioro uczestników w tym trzy zespoły.

Dotychczasowymi laureatami polskich edycji "X Factor" są Gienek Loska oraz Dawid Podsiadło. Precastingi do trzeciej edycji już się rozpoczęły. Castingi z udziałem jurorów widzowie zobaczą już w marcu 2013 roku, a w połowie czerwca wyłoniony zostanie kolejny laureat programu.

Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym gospodarzem show.