Przekonamy się na który cel trafi główna wygrana. Czy Ewa Farna i jej team przekażą pieniądze na Projekt Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu „Magiczny świat wszystkich zmysłów. Ogród Polisensoryczny”?

Reklama
TVP / Jan Bogacz TVP SA

Czy może Andrzej Piaseczny z drużyną obdarują Dom Pomocy Społecznej w Mnichowie…

TVP / Jan Bogacz TVP SA

Po raz ostatni na jednej scenie zaśpiewa 9 gwiazd tej edycji. 6 zespołów, które wcześniej pożegnało się z programem, będzie chciało jak najlepiej wykorzystać swoje ostatnie 5 minut w „Bitwie na głosy”. Drużyny nie mogły się doczekać powrotu do studia i zaprezentowania swoich umiejętności całej Polsce. Każda ekipa przygotowała specjalny mini spektakl muzyczny. Całe studio będzie tańczyć w rytmie disco, widzowie przeniosą się na nowojorski Bronx, zagubią się w tajemniczym ogrodzie i zanurzą się w oparach mrocznego dymu. Będzie również gość specjalny, półfinalista poprzedniej edycji – Mezo.

Reklama

W finałowym odcinku pojawią się widzowie, którzy najaktywniej działali na portalach internetowych związanych z „Bitwą na gosy”.

Andrzej sięgnie po repertuar Kayah oraz zespołu Foreigner, a Ewa chce zawojować scenę piosenką zespołu Piersi oraz obsypać wszystkich deszczem płatków róż.

Ostatnie starcie w muzycznym show Dwójki już dziś o godz. 20.10.