Informacje podane przez “Super Express” są wyssane z palca. Stacja nie planuje zwolnień prezenterów programu “Dzień Dobry TVN”. W artykule wykorzystano i przeinaczono moją wypowiedź dotyczącą zwolnień w innym departamencie. - powiedział portalowi dziennik.pl rzecznik prasowy stacji TVN, Karol Smoląg.

Reklama

"Super Express" w opublikowanym dzisiaj artykule poinformował, iż w związku z koniecznością wprowadzenia oszczędności, stacja TVN zamierza zwolnić czterech z ośmiu prezenterów "Dzień Dobry TVN". Zdaniem tabloidu, pracę mieliby stracić Jolanta Pieńkowska, Bartosz Węglarczyk, Magda Mołek i Robet Kantereit. TVN przy podejmowaniu decyzji o tym, kogo zostawić, a komu podziękować za współpracę kierował się ponoć sympatiami widzów i wynikami oglądalności. Po analizie statystyk okazało się, że najlepszy duet tworzą Marcin Prokop i Dorota Wellman. Jak twierdził "Super Express", oboje mogą więc być spokojni o swoje posady. Zdaniem tabloidu stacja wysoko oceniła także pracę Kingi Rusin i Andrzeja Sołtysika, dlatego również oni nie muszą martwić się zwolnieniami.

Zupełnie inaczej wygląda zaś miała wyglądać przyszłość Jolanty Pieńkowskiej i Roberta Kantereita. Jako najmniej lubiana para prezenterów, to oni zdaniem tabloidu mieli pożegnać się ze swoimi stanowiskami. Ich los mieli podzielić Magda Mołek i Bartosz Węglarczyk.