Debiutujące w programie Mariah Carey i raperka Nicki Minaj ponoć za sobą nie przepadają. Na potwierdzenie tej teorii plotkarski portal TMZ.com opublikował w środę krótki film wideo zarejestrowany podczas przesłuchań kandydatów w Karolinie Północnej.

Reklama

Na trwającym zaledwie kilkanaście sekund nagraniu wyraźnie zdenerwowana Nicki Minaj przepuszcza słowny atak na Mariah Carey.

Powiedziałam im, żeby nie sadzali mnie obok jej (tu pada obraźliwe ang. słowo na "f") wysokości - krzyczy Minaj. Na tym nie koniec, bo z jej ust padają liczne przekleństwa a nawet groźby po adresem Carey.

Co prawda, nie słychać tego na opublikowanym nagraniu, ale z informacji portalu TMZ.com wynika, że raperka miała powiedzieć: Gdybym miała broń, to bym ją zastrzeliła!.

>>>Więcej rozrywki znajdziesz na naszym profilu na Facebooku

Sytuację starał się rozładować siedzący między pop gwiazdami piosenkarz country Keith Urban, który także debiutuje w roli jurora "American Idol". Do wybuchu złości 29-letniej Minaj doszło ponoć w czasie oceny przesłuchania jednego z kandydatów na "Idola". Obie panie miały odmienne zdanie na ten temat.

Reklama

Producent programu Nigel Lythgoe w opublikowanym oświadczeniu napisał, że doniesienia o tym, że Nicki Minaj groziła śmiercią Mariah Carey są bzdurne. Miesiąc temu 42-letnia Carey dementowała doniesienia, że nie może dogadać się z Minaj. Mariah Carey i Nicki Minaj oraz Keith Urban w jury "Amerykańskiego Idola" pojawiają się po raz pierwszy. Po ubiegłorocznej edycji z roli tej zrezygnowali Jenifer Lopez i Steven Taylor, wokalista zespołu "Aerosmith". W programie pozostał producent muzyczny Randy Jackson, a także prowadzący go od samego początku Ryan Seacrest.

Carey i Minaj mają być receptą na zwiększenie spadającej oglądalności "Amerykańskiego Idola". Tym bardziej, że w jury innych konkurencyjnych programów pojawiły się inne amerykańskie gwiazdy. Britney Spears i Demi Lovato oceniają zmagania uczestników amerykańskiej edycji programu "X-Factor". Christina Aquilera, Cee Lo Green, Adam Levine z zespołu Maroon 5 i gwiazda country Blake Shelton to jury w "The Voice", popularnego programu wyszukującego wokalistów nadawanego kolejny rok przez telewizję NBC.

Telewizja Fox nadawanie nowej, 12. edycji "Amerykańskiego Idola" rozpocznie się w styczniu.