Wściekła Kora w "Must be the music": Mnie zaczyna szlag trafiać. Jak możesz?

Uczestnicy programów typu talent show, którzy decydują się wykonać utwór z repertuaru jednego z jurorów podejmują bardzo duże ryzyko. O tym, że może się to zakończyć katastrofą, przekonała się w ostatnim odcinku "Must be the music" Żaneta Domańska, która wyprowadziła z równowagi samą Korę.

wróć do artykułu
  • ~Passe
    (2012-09-24 16:31)
    Moim zdaniem, Kora ma rację.
  • ~xYz
    (2012-09-24 13:08)
    ta dziewucha spaprała piosenkę Kory, wiadomo że artysta jest "związany " ze swoją twórczością emocjonalnie, stąd taka reakcja Kory, może przesadziła w słowach, ale przecież ta dziewczyna "zgwałciła" jej piosenkę
  • ~yyy
    (2012-09-24 14:17)
    Nie nadaje się do ostrej rockowej piosenki po prostu. Właśnie... Żenada, żenada to co ona zrobiła z tą piosenką
  • ~roman
    (2012-09-25 17:25)
    i nagle wszyscy pokochli jakąś Żanetę,dziewuchę z prowincji,przyszłą gwiazdkę jednego sezonu,choć jest totalnym beztalenciem.Jakie to proste zrobić coś z niczego.
  • ~michał
    (2012-09-27 23:21)
    No cóż,Kora miała prawo się wkurzyć,bo po pierwsze to jej piosenka w dodatku odśpiewana byle jak,a po drugie ta cała Żaneta czy jak jej tam chyba zwyczajnie liczyła na to,że jak zaśpiewa piosenkę Kory,to zdobędzie u niej jakieś względy.Od razu widać,że ta dziewczyna to zwykły pustak.
  • ~jakajakaja
    (2012-09-24 12:31)
    Moze troche za ostre słowa, ale cóż... mieli rację
  • ~Grażka
    (2012-10-04 09:13)
    Uważam że jej się to należało, to wykonanie to jakąś masakra !!! słuchać się tego nie da Kora miała rację :)
  • ~Lolek
    (2012-09-24 14:39)
    Była do dupy. Jak nie umie śpiewać to niech szuka talentu w innej dziedzinie, a nie robi z siebie pajaca w TV.
  • ~ave
    (2012-09-25 20:26)
    Werdykt był bardzo czytelny-4 razy NIE.Wszystko w temacie.Żanetko chciałaś przygwiazdorzyć,a skompromitowałaś się na całego.
  • ~Aga
    (2012-09-24 16:45)
    Uwielbiam Korę za to jaka jest. Uważam ją za jedną z największych polskich artystek- jednak:
    obojętnie jak kto śpiewa nigdy nie powinno się tak do nikogo mówić. Każdy ma marzenia i nawet jeżeli są nie właściwe nie powinno się człowieka upadlać przed tłumem. Komercja komercją jednak gdyby nie spróbowała to by to by żałowała i tak ma każdy!!!
  • ~III
    (2012-09-24 20:12)
    pani Cora niech da sobie i suczce w żyłę to jej przejdzie nagły skok adrenaliny.
  • ~rybak
    (2012-09-27 17:21)
    Smutne widowisko.
    Kora publicznie pozbawia człowieka godności, odsądzając go od czci i władz umysłowych, publicznie ogłaszając bezmózgiem. Innymi słowy: poniewiera. W dodatku w chamski sposób i mówiąc nieprawdę, bo złe dobranie repertuaru, a konkretnie jednej piosenki jest jedynie pomyłką, a nie oznaką debilizmu.
    Tym smutniejsze, że kiedyś Kora - pełna zrozumiałej goryczy i oburzenia - opisywała, jak ją odzierały z godności zakonnice internatu, w którym mieszkała.
    Teraz robi to samo, w dodatku publicznie - i dużo gorzej. Bowiem zakonnice można by jeszcze na upartego zrozumieć: obok oczywistego sadyzmu, prawdopodobnie wierzyły w to, co robiły, poza tym nie znały innych metod wychowawczych niż kij i wyzwiska. Kora zaś używa tychże metod, bo jej za to płacą od godziny.
    Tak, wiem, jaka jest formuła programu. Wiem, że oceniającym płacą za podnoszenie oglądalności. Wiem, że występujacy wiedzą, na co się decydują.
    Tu jednak nie chodzi o poniewieranego, a o poniewierającego. I o granice tego, co jest na sprzedaż.
    Zejść do takiego poziomu za garść złotówek! Tak się sprzedać!
    "Pogardę - za opłatą - okazuję. Również poniżam i odzieram z godności."
    I to kto! Kora, była hipiska, która przez tyle lat była ikoną wolności i szacunku dla drugiego człowieka.
    "Hej, prorocy moi z dawnych lat, [...] już was w swoje szpony dopadł szmal..."
    Smutne widowisko.
  • ~Lukasz
    (2012-09-25 11:26)
    Wielcy artyści zawsze byli obsrywani na początku swojej kariery, muzycy, poeci, pisarze. Żaneta głowa do góry. I dla Ciebie kiedyś zaświeci słońce.
  • ~anonim
    (2012-09-27 15:29)
    Takim ludziom jak pani K woda sodowa uderzyła do głowy i myślą że wszystko im można.Nie mają prawa obrażać nikogo nie ważne czy ktoś ma talent czy go nie ma.
  • ~Obserwator.
    (2012-10-09 21:07)
    Kora ma jakiś tam dorobek tak samo jak np. Andrzejek Krzywy, ale po wysłuchaniu
    "Modlitwy" w wykonaniu TOMKA KOWALSKIEGO Ci artyści wyżej wymienieni
    wypadają bardzo blado i jakie ma znaczenie " puszenie" się p. Jackowskiej.
  • ~Beata
    (2012-09-25 22:24)
    Nie chodzi o uwielbianie Żanety ,tylko o wredne komentarze Kory i to ona się skompromitowała .Jestem fanką jej muzyki ,ale nie przypuszczałam ,ze potrafi aż tak nie przyjemnie się zachować . A Zaneta ma talent i o tym wie ,dlatego tak spokojnie zareagowała na tą perfidną krytyke .
  • ~pyza
    (2012-09-25 22:49)
    tleniony bezczelny czubek -ćpunka,kto tą wariatkę dopuszcza jako jurorkę,podła,zawzięta ,zero talentu i zero rozumy.Jackowska DNO
  • ~lemon
    (2012-09-29 06:52)
    Znam takie dziewczyny jak ta Żaneta.Zapewne już robi z siebie gwiazdę tworząc wokół siebie otoczkę ofiary paskudnej Kory.No bo przecież jak Kora mogła się tak zachować?Dziewczynki pokroju tej Żanety nie rozumieją,że takie programy to zwykły chłam dla mas,produkujący gwiazdeczki i celebrytki,które nie mają nic wspólnego z talentem oraz prawdziwą sztuką i pchają się tam na siłę,często wracając z płaczem.
  • ~Machoiio
    (2012-09-24 14:39)
    Sorry, ale jestem muzykiem, więc zachowanie jury jest dokładnie takie jak wszędzie w Polsce, siedzi banda bufonów, którzy myślą, że są geniuszami, ,,znani" oczywiście tylko w Polsce... na zachodzie muzycy mają kompletnie inny stosunek do muzyki i do ludzi, no ale cóż...welcome in Poland...
  • ~O co chodzi
    (2012-10-31 21:52)
    Przecież wykonanie KORY jest identyczne.