Żaneta Domańska, która chciała zaprezentować swoje umiejętności wokalne na scenie "Must be the music", postanowiła wykorzystać do tego celu piosenkę grupy Maanam "Boskie Buenos".

Reklama

Po swoim występie dziewczyna otrzymała 4 razy "nie" i usłyszała wiele krytycznych słów. Najostrzej jednak zareagowała sama Kora:

Ta piosenka jest taka, że ten wokal musi być wtłoczony w muzykę, bo inaczej jest nie do słuchania, inaczej jest horror. Ta cała fraza musi być ciasna, inaczej to się nie da, to jest coś tak strasznego. Byłam bardzo ciekawa, jesteś inteligentna, zakładam, że ktoś, kto studiuje ma rozum, w związku z tym, nie można tak bezrozumnie tego zrobić. Rozum jest podstawą, no po prostu zaczyna mnie tutaj szlag trafiać przy tym pulpicie. Jak możesz coś takiego zrobić wiedząc, że ja tu siedzę? Nie masz rozumu, to nie powinnaś studiować - bulwersowała się artystka.

Przed dalszym linczem uchronił dziewczynę Adam Sztaba, który podziękował jej za występ, kończąc tym samym ostrą wypowiedź Kory. Jak sądzicie, czy Żaneta Domańska zasłużyła na tak miażdżącą krytykę?

http://youtu.be/vvZVdOZfLfA