Wściekła Kora w "Must be the music": Mnie zaczyna szlag trafiać. Jak możesz?

Uczestnicy programów typu talent show, którzy decydują się wykonać utwór z repertuaru jednego z jurorów podejmują bardzo duże ryzyko. O tym, że może się to zakończyć katastrofą, przekonała się w ostatnim odcinku "Must be the music" Żaneta Domańska, która wyprowadziła z równowagi samą Korę.

wróć do artykułu
  • ~widz
    (2012-09-24 11:56)
    Po ćpunce można się wszystkiego spodziewać.Można się dziwić,że taką zatrudniają.
  • ~jakajakaja
    (2012-09-24 12:31)
    Moze troche za ostre słowa, ale cóż... mieli rację
  • ~observ
    (2012-09-24 12:43)
    "zakładam, że ktoś, kto studiuje ma rozum" Widać błędne założenie a najlepszym dowodem na to są tzw "młodzi wykształceni z dużych miast". O bardziej bezmyślny elektorat ciężko.
  • ~jak w tym przysłowiu
    (2012-09-24 12:47)
    Jak możesz coś takiego zrobić wiedząc, że ja tu siedzę? Nie masz rozumu, to nie powinnaś studiować - bulwersowała się artystka.


    Powinna się naćpać marychą wtedy udowodniłaby, że ma rozum. A szerze powiedziawszy, to do śpiewania potrzebny jest głos, a do rokowego śpiewania, to tzw. pawer, czyli mocny głos, bo reszty, to można się nauczyć i tutaj nie potrzeba inteligencji tylko pracy nad głosem ze zrozumieniem tekstu. Kora też nie jest genialna, ale już trochę ryczy na scenie, a zapomina kr..owa , jak cielęciem była jak w tym przysłowiu.
  • ~TTU
    (2012-09-24 12:56)
    Zgadzam się tylko z opinią Sztaby, że dziewczyna przeszarżowała z tymi pierwiastkami aktorskimi.
    Ale pozostałe oceny są trochę chybione - czyli wg szanownego jury - rockman nie może wykonać po swojemu tradycyjnej piosenki, a rockowego numeru nie można wykonać w konwencji "piosenkowej" - bezsensowna argumentacja.

    Kora w pewnym sensie też miała rację, bo Żaneta nie powinna śpiewać numerów Kory - Kora jest wielka osobowością, świetną autorką tekstów, ale wokalnie jest słaba. To że wg Kory tekst powinien być "wtłoczony w muzykę" wynika z ograniczonych możliwości wokalnych pani jurorki, którą warunki głosowe zmuszają do takiej interpretacji. Żaneta zaśpiewała to inaczej, ale zrobiła to czysto, ma niezły głos, a pseudo-aktostwa może się łatwo oduczyć.
  • ~xYz
    (2012-09-24 13:08)
    ta dziewucha spaprała piosenkę Kory, wiadomo że artysta jest "związany " ze swoją twórczością emocjonalnie, stąd taka reakcja Kory, może przesadziła w słowach, ale przecież ta dziewczyna "zgwałciła" jej piosenkę
  • ~Głos
    (2012-09-24 13:36)
    To Kora tę piosenkę śpiewała? Kto by pomyślał, przecież ta piosenka jest beznadziejna. Jaki pan, taki kram.
  • ~twórczość odbiera rozum niektórym
    (2012-09-24 14:10)
    xYz2012-09-24 13:08
    ta dziewucha spaprała piosenkę Kory, wiadomo że artysta jest "związany " ze swoją twórczością emocjonalnie, stąd taka reakcja Kory, może przesadziła w słowach, ale przecież ta dziewczyna "zgwałciła" jej piosenkę


    Piosenka żyje swoim własnym życiem, ale żeby od razu obrażać, to świadczy o braku rozumu Kory
  • ~Marek Przybysz
    (2012-09-24 14:10)
    Czym różni się ćpun od debila o ograniczonych horyzontach?! Niczym!!! Jeden i drugi brzydzi się marihuaną i palącymi ową...Jeden i drugi wygłasza dęte tezy z pozycji kogoś lepszego, mądrzejszego, nieograniczającego swoich horyzontów!
  • ~Iron Beret
    (2012-09-24 14:16)
    Czy na sali znajduje się lekarz?! Pytam, bo interesuje mnie kwestia medyczna - czy człowiek może prawidłowo funkcjonować mając w czaszce wyłącznie korę? Czy korę można zastąpić trawą, np. gatunku cannabis? Proszę o informację.
  • ~yyy
    (2012-09-24 14:17)
    Nie nadaje się do ostrej rockowej piosenki po prostu. Właśnie... Żenada, żenada to co ona zrobiła z tą piosenką
  • ~perp
    (2012-09-24 14:20)
    "jesteś inteligentna, zakładam, że ktoś, kto studiuje ma rozum,"- Kora ma rację, Kora nie skończyła żadnych studiów. Może Ramona obroniła jakiś licencjat? Ponadto ćpunom wysiadają nerwy przy byle czym.
  • ~kora się skończyła Korze
    (2012-09-24 14:31)
    Marycha odebrała Korze jej korę mózgowa,... daleko nie pociągnie.
  • ~Machoiio
    (2012-09-24 14:39)
    Sorry, ale jestem muzykiem, więc zachowanie jury jest dokładnie takie jak wszędzie w Polsce, siedzi banda bufonów, którzy myślą, że są geniuszami, ,,znani" oczywiście tylko w Polsce... na zachodzie muzycy mają kompletnie inny stosunek do muzyki i do ludzi, no ale cóż...welcome in Poland...
  • ~jowan
    (2012-09-24 14:39)
    i nie ma racjo kora ??? ile można takich pseudo piosenkarek jreować ???
  • ~Lolek
    (2012-09-24 14:39)
    Była do dupy. Jak nie umie śpiewać to niech szuka talentu w innej dziedzinie, a nie robi z siebie pajaca w TV.
  • ~Maja
    (2012-09-24 16:20)
    Dziewczyna pewno jest fanką Kory i dlatego wybrała jej piosenkę,ale chciała zrobić ją trochę inaczej i niestety nie spodobało się .Na pewno nie zasłużyła na taką krytykę,niewątpliwie ma głos i talent .Krytyka powinna być konstruktywna i nie obrażająca .Widać ,że Korze bije woda sodowa do głowy , ma się za niepodważalny autorytet ,a to jest oznaką pychy i dlatego taką krytyke nalezy olewać ,bo wykracza daleko poza zakres moralnych praw i kompetencji .
  • ~Passe
    (2012-09-24 16:31)
    Moim zdaniem, Kora ma rację.
  • ~Aga
    (2012-09-24 16:45)
    Uwielbiam Korę za to jaka jest. Uważam ją za jedną z największych polskich artystek- jednak:
    obojętnie jak kto śpiewa nigdy nie powinno się tak do nikogo mówić. Każdy ma marzenia i nawet jeżeli są nie właściwe nie powinno się człowieka upadlać przed tłumem. Komercja komercją jednak gdyby nie spróbowała to by to by żałowała i tak ma każdy!!!
  • ~rozczarowany
    (2012-09-24 18:00)
    Tak się nie mówi-bardzo nie ładnie . Na miejscu szefa tego programu wywalił bym panią.Jeżeli mówi pani o rozumie- to kto ma rozum to nie ma nic wspólnego z łamaniem prawa a pani je złamała -posiadanie marychy w swoim domu w większej ilości.