Wściekła Kora w "Must be the music": Mnie zaczyna szlag trafiać. Jak możesz?

Uczestnicy programów typu talent show, którzy decydują się wykonać utwór z repertuaru jednego z jurorów podejmują bardzo duże ryzyko. O tym, że może się to zakończyć katastrofą, przekonała się w ostatnim odcinku "Must be the music" Żaneta Domańska, która wyprowadziła z równowagi samą Korę.

wróć do artykułu
  • ~O co chodzi
    (2012-10-31 21:52)
    Przecież wykonanie KORY jest identyczne.
  • ~Obserwator.
    (2012-10-09 21:07)
    Kora ma jakiś tam dorobek tak samo jak np. Andrzejek Krzywy, ale po wysłuchaniu
    "Modlitwy" w wykonaniu TOMKA KOWALSKIEGO Ci artyści wyżej wymienieni
    wypadają bardzo blado i jakie ma znaczenie " puszenie" się p. Jackowskiej.
  • ~Grażka
    (2012-10-04 09:13)
    Uważam że jej się to należało, to wykonanie to jakąś masakra !!! słuchać się tego nie da Kora miała rację :)
  • ~lemon
    (2012-09-29 06:52)
    Znam takie dziewczyny jak ta Żaneta.Zapewne już robi z siebie gwiazdę tworząc wokół siebie otoczkę ofiary paskudnej Kory.No bo przecież jak Kora mogła się tak zachować?Dziewczynki pokroju tej Żanety nie rozumieją,że takie programy to zwykły chłam dla mas,produkujący gwiazdeczki i celebrytki,które nie mają nic wspólnego z talentem oraz prawdziwą sztuką i pchają się tam na siłę,często wracając z płaczem.
  • ~michał
    (2012-09-27 23:21)
    No cóż,Kora miała prawo się wkurzyć,bo po pierwsze to jej piosenka w dodatku odśpiewana byle jak,a po drugie ta cała Żaneta czy jak jej tam chyba zwyczajnie liczyła na to,że jak zaśpiewa piosenkę Kory,to zdobędzie u niej jakieś względy.Od razu widać,że ta dziewczyna to zwykły pustak.
  • ~rybak
    (2012-09-27 17:21)
    Smutne widowisko.
    Kora publicznie pozbawia człowieka godności, odsądzając go od czci i władz umysłowych, publicznie ogłaszając bezmózgiem. Innymi słowy: poniewiera. W dodatku w chamski sposób i mówiąc nieprawdę, bo złe dobranie repertuaru, a konkretnie jednej piosenki jest jedynie pomyłką, a nie oznaką debilizmu.
    Tym smutniejsze, że kiedyś Kora - pełna zrozumiałej goryczy i oburzenia - opisywała, jak ją odzierały z godności zakonnice internatu, w którym mieszkała.
    Teraz robi to samo, w dodatku publicznie - i dużo gorzej. Bowiem zakonnice można by jeszcze na upartego zrozumieć: obok oczywistego sadyzmu, prawdopodobnie wierzyły w to, co robiły, poza tym nie znały innych metod wychowawczych niż kij i wyzwiska. Kora zaś używa tychże metod, bo jej za to płacą od godziny.
    Tak, wiem, jaka jest formuła programu. Wiem, że oceniającym płacą za podnoszenie oglądalności. Wiem, że występujacy wiedzą, na co się decydują.
    Tu jednak nie chodzi o poniewieranego, a o poniewierającego. I o granice tego, co jest na sprzedaż.
    Zejść do takiego poziomu za garść złotówek! Tak się sprzedać!
    "Pogardę - za opłatą - okazuję. Również poniżam i odzieram z godności."
    I to kto! Kora, była hipiska, która przez tyle lat była ikoną wolności i szacunku dla drugiego człowieka.
    "Hej, prorocy moi z dawnych lat, [...] już was w swoje szpony dopadł szmal..."
    Smutne widowisko.
  • ~anonim
    (2012-09-27 15:29)
    Takim ludziom jak pani K woda sodowa uderzyła do głowy i myślą że wszystko im można.Nie mają prawa obrażać nikogo nie ważne czy ktoś ma talent czy go nie ma.
  • ~pyza
    (2012-09-25 22:49)
    tleniony bezczelny czubek -ćpunka,kto tą wariatkę dopuszcza jako jurorkę,podła,zawzięta ,zero talentu i zero rozumy.Jackowska DNO
  • ~Beata
    (2012-09-25 22:24)
    Nie chodzi o uwielbianie Żanety ,tylko o wredne komentarze Kory i to ona się skompromitowała .Jestem fanką jej muzyki ,ale nie przypuszczałam ,ze potrafi aż tak nie przyjemnie się zachować . A Zaneta ma talent i o tym wie ,dlatego tak spokojnie zareagowała na tą perfidną krytyke .
  • ~ave
    (2012-09-25 20:26)
    Werdykt był bardzo czytelny-4 razy NIE.Wszystko w temacie.Żanetko chciałaś przygwiazdorzyć,a skompromitowałaś się na całego.
  • ~roman
    (2012-09-25 17:25)
    i nagle wszyscy pokochli jakąś Żanetę,dziewuchę z prowincji,przyszłą gwiazdkę jednego sezonu,choć jest totalnym beztalenciem.Jakie to proste zrobić coś z niczego.
  • ~Lukasz
    (2012-09-25 11:26)
    Wielcy artyści zawsze byli obsrywani na początku swojej kariery, muzycy, poeci, pisarze. Żaneta głowa do góry. I dla Ciebie kiedyś zaświeci słońce.
  • ~Piotrekk
    (2012-09-25 03:56)
    Przecież to wszystko reżyserka, a wy sie podniecacie.
  • ~xxyy
    (2012-09-24 21:42)
    A gdzie Kora miała rozum jak u niej maryhe znaleźli ... Wysoko szkolona się znalazła... no chyba że na 3 piętrze się uczyła ... głupia kro..
  • ~jaki
    (2012-09-24 21:11)
    Babcia Kora znowu nacpana ! To bylo do przewidzenia .
  • ~kika
    (2012-09-24 20:59)
    bardzo wspolczuje korze ze jest z nia juz tak zle ze nie moze czasami a to sie zdarza coraz czesciej panowac nad soba.a jej zachwyt nad tymi co sie tylko dra a nie spiewaja jest straszne.poza tym powinna wiedziec ze mimo wszystko czasu nie cofnie i z tym sie trzeba pogodzic.
  • ~BIEDRONKA
    (2012-09-24 20:44)
    bezprzecznie kora ,zachowala sie skandalicznie , myslalam ze ma wieksza klase w latach siedemdziesiatych ,byla jedna z najleprzych wokalistek, ale to nie znaczy ze mozna ,publicznie obrazac ludzi ,mlodzi ludzie ,chca sie sprawdzic ,maja przed soba profesjonalistow ,w ocenie nawet ,jezeli nie eszystko wychodzi im to nie znaczy ze mozna ich mieszac z blotem ,raczej udzielic rady ,i dac wskazowki, ci mlodzi ludzie i tak maja wielka treme trzeba raczej dodac im otuchy ,jezeli kora nie moze .powtrzymac sie od chamskich komentarzy to nie powinna, byc jurorkom ,bierze za swoja prace niemale pieniadze ,wiec budzie powinna powtrzymac od chamskich komentaRZY.
  • ~art
    (2012-09-24 20:37)
    żenada to całe jury
  • ~bidny sponsor
    (2012-09-24 20:20)
    oj, Kora,przeproś, stać Cię chyba na to.Przecież nie musiała śpiewać tak, jak Ty chcesz, miała swoją interpretację. Zapraszam Was obie na lody w Amsterdamie
  • ~III
    (2012-09-24 20:12)
    pani Cora niech da sobie i suczce w żyłę to jej przejdzie nagły skok adrenaliny.