W premierowym odcinku, w nowym, większym studiu programu trzeciej edycji "Bitwy na głosy", swoje złote szesnastki zaprezentują: Ewa Farna, Piotr Rubik, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron z Afromental. Specjalnie na potrzeby tego programu hity gwiazd zostały zaaranżowane na chóry. Gwiazdy wykonają je wspólnie ze swoimi drużynami.

Reklama

To jednak nie jedyne przygotowane przez nich utwory muzyczne. W pierwszym starciu wybrani na castingach wokaliści zaprezentują jeszcze jeden wybrany przez każdą gwiazdę hit. Na jaki repertuar skusili się liderzy zespołów?

W pierwszym odcinku zobaczymy również niezapomniane chwile podczas wyboru przez gwiazdy szesnastu talentów. Kto najbardziej zachwycił gwiazdy na przesłuchaniach?

Gwiazdy odbędą także sentymentalne wyprawy w ważne dla nich miejsca. Dokąd artyści zabrali kamerę "Bitwy na głosy"? Do jakich wzruszających wspomnień udało się ich nakłonić? Co Andrzej Piaseczny robił na dachu? Z czym walczył Piotr Rubik? Co Baron z Afromental kładzie na torach kolejowych? Na co czeka Ewa Farna? O tym wszystkim opowiedzą w programie

Pierwszy show w nowym składzie – śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd, śpiewająca aktorka Katarzyna Zielińska, lider zespołu Acid Drinkers - Tomasz „Titus” Pukacki oraz dyrektor muzyczny radia Zet – Wojciech Jagielski. Jaki mają gust? Kto będzie miał najwięcej do powiedzenia? Oni też zadebiutują w „Bitwie na głosy”.

Reklama

To wszystko już w tę sobotę, o 20.10, w TVP2