Nowością dla fanów Polsatu są "Przyjaciółki" - serial o miłości, samotności, ambicjach, ale przede wszystkim o przyjaźni. Małgorzata Socha pokaże się widzom w roli porzuconej żony z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona zawodowo gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska - samotna bizneswoman.

Reklama

Reżyserem i operatorem "Przyjaciółek" jest Grzegorz Kuczeriszka, a scenariusz napisała Beata Pasek. Pierwszy odcinek serialu - już w czwartek, 6 września.

To jest fantastyczny serial. Oglądałam już wszystkie odcinki. Mam nadzieję, że widzowie zakochają się w tym serialu - zachwala w rozmowie z PAP Life Nina Terentiew - dyrektor programowa Polsatu.

Kolejną nowością jest lifestylowy program "Studio weekend", który w sobotnie przedpołudnie poprowadzą Anna Zejdler-Ibisz i Krzysztof Ibisz. Program będzie trwał dziewięćdziesiąt minut, które wypełnione będą spotkaniami, rozmowami i relacjami z przeróżnych wydarzeń.

Jesienna ramówka Polsatu, to jednak przede wszystkim, stare, sprawdzone formaty. Nie szalejemy z nowościami, szanujemy przyzwyczajenie widza - zapowiedziała Nina Terentiew.

Reklama

Jak zwykle widzowie będą mogli oglądać seriale: "Pierwsza miłość" (poniedziałek-piątek), "Świat według kiepskich" (środy) oraz szóstą serię "Hotelu 52" (czwartki).

Reklama

Jesienna ramówka Polsatu, to także dwa główne programy rozrywkowe: druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" (piątki) oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music" (niedziele).

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć także kolejne odcinki "Dlaczego ja?", "Malanowski i partnerzy" oraz "Trudne sprawy". Nowość pojawi się także w tym paśmie. Będzie to paradokumentalny serial "Nieprawdopodobne, a jednak", który będzie można oglądać na antenie Polsatu od września, w soboty i niedziele.

Jesienna ramówka Polsatu, to także filmy. W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory będzie można oglądać przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. "2012", "Niezniszczalni", "Julie i Julia", "Metro strachu", "Słyszeliście o Morganach?", "Opancerzony" oraz "Michel Jackson's This is it".

Tej jesieni nie zabraknie też propozycji dla fanów programów publicystycznych. W niedzielne wieczory, będzie emitowane "Państwo w Państwie", którego gospodarzem będzie Przemysław Talkowski.

Polsat jesienią to także sport. Widzowie będą mogli śledzić zmagania zawodników Formuły 1 oraz boksu zawodowego i KSW.