To koniec. Zielińska odchodzi z "Kocham Cię, Polsko!"

| Aktualizacja:

W popularnym, rozrywkowym programie Telewizji Polskiej szykuje się kolejna zmiana. Po tym, jak pół roku temu producenci zwolnili Marzenę Rogalską, teraz swoje pożegnanie z formatem "Kocham Cię, Polsko!" zapowiedziała Katarzyna Zielińska. Czy odejście aktorki spowoduje koniec programu?

wróć do artykułu
  • ~MARCIN
    (2012-12-01 17:44)
    szkoda że odchodzi bo ,ja też przestane oglądać fan KASI
  • ~MICHAŁ Ż
    (2012-11-30 22:17)
    ~gość2012-08-29 21:50 nie prawda może ty masz takie zdanie ale my nie prawda ??
  • ~monia
    (2012-11-25 22:22)
    kto tu pisze do podstawowki nauka pisowni by sie przdala wam cymbaly a nie krrytykowac,
  • ~Jadwiga
    (2012-10-15 23:35)
    Kasia Zielińska jest bardzo inteligentna, błyskotliwa,natomiast Koroniewska ma jak daje się zauważyć dosyć skromną wiedzę ogólną.Zatrudniono ją po pe
    rypetiach z Dowborem,bo wtedy niby wzbudzała ciekawość i była medialna .Na podobnych zasadach brylują w telewizji Lis i obydwie Lisice.
  • ~zrozpaczony
    (2012-08-30 19:04)
    To już koniec.Już nic gorszego nie mogło nas spotkać. Chyba przestanę płacić abonament...
  • ~megi
    (2012-08-30 06:53)
    GORZEJ pisze się przez "rz"!!! Włącz sobie słownik jak chcesz kogoś krytykować!
  • ~stary telewidz
    (2012-08-29 22:05)
    Najwyższy czas zlikwidować tą chałturę. Kto to jeszcze ogląda!
    Ale, ale a może zaangażować Lisową. Dać babie jakieś ćwierć miliona za program, powinna się zgodzić!
  • ~Mia
    (2012-08-29 21:54)
    Kaśko,wiejska dziewczyno z Sącza nie pokazuj się już nam.
  • ~gość
    (2012-08-29 21:50)
    no i dobrze i tak jej nikt nie lubił. pusta lala.
  • ~~ Magda
    (2012-08-29 20:55)
    Wyglądała napewno GOŻEJ niż odwodniony kulturysta . Ta wychudzona góralka , która kiedyś chorowała na bulimię i była puszysta teraz coraz bardziej przypominała dziewczynkę chorą na ANOREKSJĘ !
  • ~marta
    (2012-08-29 19:14)
    Wielka szkoda. Fajna, autentyczna żywiołowa i wesoła kobieta. A jej uroda olśniewająca :)

Może zainteresować Cię też: