Ku radości wiernych widzów Wojciecha Manna, wieloletni gospodarz programu muzycznego "Szansa na sukces" już jesienią wraca do telewizji z nową propozycją. W weekendy na antenie TVP2 gościć będzie autorski program rozrywkowy znanego z przewrotnego i inteligentnego poczucia humoru radiowca, pod tajemniczym tytułem: "Kocham to, co lubię".

Reklama

Program pomału się krystalizuje. Chciałem, żeby było to połączenie spotkań z gośćmi przed kamerami z komentowaniem wydarzeń oraz pewnych wydarzeń językowych i obyczajowych. Nie mogę się także wyzwolić od mojej miłości - muzyki - uchyla rąbka tajemnicy Mann.

W przeciwieństwie do innych programów rozrywkowych, które tej jesieni po raz kolejny zaleją ramówki telewizyjne, gośćmi Manna nie będą gwiazdy i celebryci. Dziennikarz stawia na nowe twarze i talenty muzyczne, które w "Kocham to, co lubię" będą miały szansę zaprezentować się widzom Dwójki.

Chciałbym, żeby w tym programie pokazywały się osoby nielansowane dotąd w innych programach, całkiem nowi ludzie. Omijając formułę typu talent show, do której nie mam oczywiście żadnych zastrzeżeń, chcę pokazać, że można prezentować ciekawe osoby spoza naszego areopagu gwiazd - podkreśla Mann.

Choć Wojciech Mann niechętnie zdradza szczegóły nowej formuły, to można zauważyć, że tym, czym radiowiec kocha i lubi jest zarówno muzyka, jak i wspieranie młodych artystów. Dzięki "Szansie na sukces", której był gospodarzem przez 19 lat, zaistnieli m.in.: Justyna Steczkowska, Andrzej Lampert, Dominika Gawęda, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Ania Wyszkoni i Ewa Farna.

Reklama

W ubiegłym roku natomiast Mann zasiadał w kapitule konkursu "Talenty Trójki". Konkurs, organizowany przez Program 3 Polskiego Radia, pomaga debiutantom na początku ich drogi artystycznej.