Jak podaje "Fakt", Krzysztofa Ibisza będziemy oglądać w programie, który zastąpi magazyn "Się kręci".

Reklama

Formuła "Się kręci" wyczerpała się a wszyscy prowadzący mają już swoje programy - mówi "Faktowi" osoba z Polsatu. - Szukaliśmy nowych pomysłów i na miejsce "Się kręci" powstanie nowy program z nowymi twarzami.

Przy okazji okazało się, że z nowych twarzy najlepszy jest... stary Ibisz. - Krzysztof doskonale sprawdził się w roli prowadzącego talk show "Zrozumieć kobietę" w Polsat Cafe - mówi źródło tabloidu- Szefowie ocenili go bardzo wysoko stąd pomysł by wrócił na główną antenę Polsatu. Poza tym ostatnio bardzo się zmienił. Znów dobrze się z nim współpracuje. Nie jest już tak skoncentrowany na sobie.

"Fakt" dowiedział się także, że Krzysztof Ibisz "znormalniał" od czasu, kiedy związał się z nową partnerką. Prezenter przestał opowiadać na lewo i prawo o swoim życiu uczuciowym, zrobił się dyskretny, nie afiszuje się z nową miłością. Nie opowiada też już bez przerwy o swoich dietach i ćwiczeniach a na skroniach autora głośnej książki "Jak dobrze wyglądać po 40." pojawiły się naturalne w tym wieku siwe włosy. Jak twierdzą znajomi Ibisza, fatalny wpływ miała ponoć na niego poprzednia, dużo młodsza partnerka, Paulina.

Po rozstaniu z nią Krzysiek po prostu znormalniał - podsumowują osoby z otoczenia prezentera. - Jeśli to był kryzys wieku średniego, to Ibisz ma już go za sobą.

>>>Czytaj także: Zielińska zrobi z siostry gwiazdę?