"Już od dzisiaj prezentujemy całkiem nowe oblicze stacji VIVA Polska. Wprowadzamy nowe propozycje programowe, nową, stworzoną w dużej części w Polsce oprawę oraz przechodzimy na emisję w formacie 16:9. Również nasza strona www.viva-tv.pl prezentuje odświeżony layout i nowe funkcjonalności" - mówi PAP Life Adamska.

Reklama

Na antenie VIVY jeszcze w lipcu zadebiutują trzy nowości: pierwsza to polska produkcja "Webnięci", w której nowy duet show biznesu - Tede i Kędzior - zaprezentuje przegląd najciekawszych klipów z internetu.

Drugą nowością będzie wielokrotnie nagradzana amerykańska kreskówka "Futurama", czyli pierwsza animacja w historii VIVY, na dodatek z pełnym polskim dubbingiem. Trzecia premiera to "Chyba ich pogięło" - porcja najbardziej absurdalnych wirali i filmików, jakie kiedykolwiek nakręcono.

Przez całe lato w VIVIE nie zabraknie również programów, emitowanych znad polskiego morza z cyklu "VIVA lato". W sierpniu stacja zaprezentuje m.in. show "VIVA Pudelek", a jesienią ma w planach wysokobudżetową produkcję z nieemitowanego jeszcze na antenie gatunku scripted reality.

"VIVA się zmienia, aby dać odbiorcom więcej rozrywki i umocnić pozycję lidera na rynku kanałów tematycznych, skierowanych do młodych widzów. Wierzymy, że zmiany pozwolą nam zainteresować zarówno naszych wiernych fanów, którzy oprócz pasm z teledyskami z chęcią obejrzą odcinki nowych programów, ale też zainteresować nowych widzów, którzy są otwarci na to, co zaprezentujemy" - tłumaczy zmiany Adamska.

Reklama

"Pierwsze komentarze na fan page`u i stronie internetowej pokazują, że widzowie są otwarci na zmiany i pozytywnie oceniają nową VIVĘ. Mam nadzieję, że trend ten się utrzyma" - dodaje.

Reklama

VIVA od 12 lat bezbłędnie odczytuje zmieniające się potrzeby młodych widzów, urozmaicając swoją ramówkę o nowe programy, zmieniając elementy oprawy czy kreując trendy i wydarzenia, którymi żyje polska młodzież. Stacja udowodniła to wielokrotnie, promując polskich artystów, wprowadzając do ramówki formaty rozrywkowe, które podbiły gusta widzów czy przyznając swoje nagrody, VIVA Comet. (PAP Life)

mdn/ zig/