Krystyna Loska prezenterką w... TVN24!

Krystyna Loska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w dziejach polskiej telewizji publicznej, świętuje 75. urodziny. Zaproszona z tej okazji do TVN24, nie tylko opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z telewizją, ale i na chwilę znów została prezenterką.

wróć do artykułu
  • ~solorzo
    (2012-07-25 18:34)
    Czemu nie relacjonujecie jej wystepu, przyjecia, szampana w TVP INfo...placi wam ta tabloidowa tefalenowska mafia, czy co??? zenujaca ta wasza wiernopoddanczosc...tfuu
  • ~FAKT!
    (2012-07-25 20:36)
    Przeciez to KOCHANICA GIERKA!
  • ~MALGOSKA
    (2012-07-25 21:27)
    WSPANIALA PREZENTERKA Z KLASA BEDE PANIA ZAWSZE MILE WSPOMINAC SERDECZNIE POZDRAWIAM -ZYCZE DUZO ZDROWIA
  • ~OBYWATEL
    (2012-07-25 22:26)
    DUŻO ZDROWIA PANI KRYSTYNO MAM ŻONĘ O TYM IMIENIU JEST OK
  • ~Rycho
    (2012-07-25 23:08)
    Pani Krysia pięknie się starzeje,ma dobre geny.Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  • ~el
    (2012-07-25 23:14)
    Fakt, wez ty sie zajmij swoimi kochankami, jestes zalosny
  • ~VIPER
    (2012-07-26 06:59)
    Urodziny urodzinami ale dla mnie oraz wielu telewidzów klasę prezentowała
    Irena Dziedzic czy Edyta Wijtczak a nie Loska ??? Owszem, Loska była w owym
    czasie ulubienicą przede wszystkim ówczesnego reżimu !!! Mam wrażenie że
    w telewizji szybko zapomniano o toczących się wówczas aferach itp !!!
  • ~idol
    (2012-07-26 07:56)
    Aby tylko jej posszywana twarz sie od gadania nie rozleciała.Przecież ona ma wszystko ponaciągane do granic wytrzymałości.Widać że TVN dba o zatrudnianie młodych.Smiechu warte.
  • ~@el
    (2012-07-26 08:47)
    PRAWDA ZABOLALA???
  • ~stały abonenet PRiTV
    (2012-07-26 11:41)
    Jakoś zapomina się o urodzinach innych gwiazd TVP, a pamięta tylko o Losce, której jedynymi zaletami były - uczenie się na pamięć bieżącego programu tv i brylowanie na komunistycznych imprezkach organizowanych przez towarzyszy z "Kumitetu Cyntralnego Naszy Parti" jak mawiał ślunski rodak Loski. nieodżałowanej pamięci towarzysz Dycymber (czyt. Grudzień).
    Ale jak widać towarzysze jeszcze żyją, pamiętają i mają nadal wpływy, skoro urządzają takie hapenningi dla swojej faworyty.
    O reszcie i to prawdziwych gwiazd TVP już się nie pamięta. Bo i po co, prawda towarzysze?
  • ~Fajna Alpaka
    (2012-07-26 12:14)
    Pani Krystyno jest Pani WSPANIAŁA. Niech Pani nie czyta wrednych komentarzy bo to wstyd dla tych którzy je piszą. Dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze
  • ~J-38
    (2012-07-26 13:06)
    Edward Gierek to byl gosc z jajami, a ty FAKT co reprezentujesz?
  • ~starszy pan
    (2012-07-26 13:27)
    Komuna wraca!!! Pamiętamy jej wyczyny na wizji reżimowej telewizji.
  • ~Ale faina Alpanka
    (2012-07-26 17:28)
    zbocz sie kobieto nie odnawiaj WSCHODNICH RUBIEŻY
  • ~Małgosia