Joanna Krupa pokaże swoje prywatne życie w telewizji

| Aktualizacja:

Joanna Krupa zamierza zawojować amerykańską telewizję. Modelka weźmie udział w programie "Real Housewives of Miami", który został nakręcony dla amerykańskiej stacji Bravo. Jak podaje "Fakt", za pokazanie sekretów ze swojego życia prywatnego oraz sekretów swoich najbliższych, gwiazda otrzymała 500 000 dolarów, czyli około 1 700 000 złotych. Pierwsze odcinki show Amerykanie zobaczą już we wrześniu !

wróć do artykułu
  • ~Kazio
    (2012-07-21 02:59)
    innymi słowy w telewizji bedzie pokazane kolejne badziewo.Tych programów typu reality show dla mało wymagających jest coraz więcej.
  • ~mesjasz
    (2012-07-21 08:26)
    debilne chamskie media dla przygłupów i chamskie puste próżne sprzedajne małpy
  • ~obserwator2007
    (2012-07-21 12:16)
    Ma racje chce wykorzystać swoje pięć minut i robi to ! .A wam głąby nic do tego.
  • ~Michał
    (2012-07-20 12:14)
    Po co J. Krupa będzie pokazywać swoje prywane zycie. Po co takie kity w TV. Mamy juz dość.
  • ~Nemo
    (2012-07-20 12:35)
    No będzie hicior normalnie ! oglądalność z 99 % ...
  • ~Piotr
    (2012-07-21 12:45)
    Czekam na nieuchronną, pełną emocji relację z toalety Joanny K. To będzie naprawdę mocne reality...
  • ~Mały
    (2012-07-21 12:47)
    Pietrek ale żeś walnął, hehhee masz rację tylko kibla nam brak do szczęścia hehhe BRAWO!
  • ~emerytka lat 68
    (2012-07-20 15:30)
    szmata dla kasy zrobi największe świństwo
  • ~bartek
    (2012-07-20 17:08)
    Przecież to szkaradne szkapisko już wszystko pokazało.
  • ~Ciekawski Yaro
    (2012-07-20 19:32)
    Czy mozna gdzies podejrzec zycie sobeckiej i tadeusza ?

    Krupa i Roman to male piwko...
  • ~to
    (2012-07-20 20:27)
    fajnie
  • ~wit
    (2012-07-21 01:24)
    nie dosc ze prosta z niej kobieta to ma jeszcze cholernie brzydko nieproporcjonalne nogi.
    Zamiast robic jakies show dla prymitywnej widowni powinna z prof. Miodkiem uczyc sie na zywo w TV polskiego, entelegencyii ni jej nie przybedzie ale przynajmniej jej wiejsko warsiawski dialek zmieni akcent na nieco lepszy
  • ~ZbyszekD
    (2012-07-22 20:02)
    Gdyby była tak możliwość to te niektóre panie bez wahania sprzedały duszę diabłu. Totalne wywalanie bebechów na wierzch. Myślę, że co to pisze Piotr jest całkiem możliwe, gdyby tylko pozwolić to na pewno by zrobiła kupkę na wizji z głośnym popiardywaniem i tyłeczek wycierała w stronę kamery.
  • ~bronka bez ogonka
    (2012-07-23 00:15)
    wow, nie moge sie doczekac!!!
    musze to zobaczyc, to wydarzenie dziesieciolecia!!! bede o tym wnuczkom opowiadac, mam nadzieje ze puszcza na TVN i to w primetime!!! plizzzzzzzzzzzz

Może zainteresować Cię też: