TVN wyrzuci Wojewódzkiego za żarty o Ukrainkach?

| Aktualizacja:

Choć Kuba Wojewódzki ma na swoim koncie wiele prowokacji i kontrowersyjnych wypowiedzi, żarty z Ukrainek, jakie wraz z Michałem Figurskim czynili na antenie radia Eska Rock wywołały niespotykaną dotąd lawinę krytyki i oburzenia opinii publicznej. Panowie w konsekwencji już pożegnali się z audycją "Poranny WF", czy TVN pójdzie śladem Eski Rock i wyrzuci skandalistę ze swojej stacji?

wróć do artykułu
  • ~neste
    (2012-07-03 22:42)
    Obojetne. Moga wywalic.
  • ~x.y.z.
    (2012-07-04 16:33)
    won chamie z tv i radia !!!
  • ~Pak
    (2012-07-04 09:42)
    ~ re Kolka chyba ci z gornej polki pod deklem cos pospadywalo i dopoki tego jakos z powrotem nie ulozysz to nie pokapujesz o co tu chodzi.Jak bys tak domyl uszy
    to bys i uslyszal ile Polek wyjezdza z tej oczyzny wlasnie ponaszac najwyzsza
    cene tz.GODNOSC a czasem i zycie.Czego jak czego ale rozumowania przez te
    polke to ci brak.
  • ~k
    (2012-07-04 12:50)
    "charyzmatyczna osobowość"...
    Powalające. Podejrzewam, że to sam kuba o sobie ten tekst napisał
  • ~nie dajmy się ogłupiać
    (2012-07-04 10:34)
    TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE, JAKIE ICH MŁODZIEŻY CHOWANIE!
    Następstwami ogłupiających programów, serwowanych przez niektóre media, jest wychowanie odmóżdżonego społeczeństwa, którym łatwo manipulować!
    N a szczęście do ludzi zaczyna docierać, że przyzwolenie na hodowlę chamskich, prostackich i bezdennie głupich osobników, nie może służyć niczemu dobremu i nie leży w interesie naszego kraju.
  • ~Dobre posunięcie
    (2012-07-04 10:38)
    Obecność Wojewódzkiego i Figurskiego w mediach publicznych to nieporozumienie!
    Przykłady ich twórczości:
    Polska flaga wetknięta w kupy, znieważenie obraźliwymi, rasistowskimi sformułowaniami Alvina Gajadhura, szydzenie z Ukrainek w trakcie Euro
    To OBCIACH mogący zadowolić jedynie PTASIE MÓŻDŻKI!
    Równie dobrze mogliby się zachwycać zawartością szaletu!
    DECYDENCI TO ZROZUMIELI I JEDEN Z PROGRAMÓW JUŻ ZDJĘTO KU ZADOWOLENIU WSZYSTKICH PRZYZWOITYCH LUDZI
    Teraz kolej na pozostałe stacje!
  • ~SISI
    (2012-07-04 10:46)
    Opłacanie tego DEBILA to kompromitacja Tusk Vision Network.
  • ~ola
    (2012-07-04 11:16)
    chyba nie pojawił sie nigdy w tv bardziej odrażający typ, kto to mnostrum zatrudnia i w jakim celu...
  • ~krystyna123
    (2012-07-04 12:14)
    Oczywiście TVN go niewywali,bo on emanacj tej stacji!Wojewódzki już wcześniej zasluzył na kopniaka w zadek ,a był gloryfikowany .No jaka stacja takie i gwizdki!
  • ~kolega
    (2012-07-04 14:04)
    ciekawy jestem ilu jest takich jak ja, których na dobre "dziennikarz" przekonał zeby go niegdy wiecej nie ogladac. bede sledził statystyki panie Kubo :)
  • ~uwierz
    (2012-07-04 16:03)
    Panie Kupo - niepotrzebnie pan zacząłeś wojnę z Moniką - NIEPOTRZEBNIE! Powiem Ci coś po dobroci, bo młody jeszcze jesteś i masz prawo nie wiedzieć że Z KOBIETĄ NIGDY NIE WYGRASZ
  • ~dobra kara
    (2012-07-04 17:09)
    powinni też wydalić Kupe z TVN
  • ~Gwidon
    (2012-07-04 09:28)
    Pajac niech się popisuje na jarmarkach. Taki poziom, tam też jego miejsce!
  • ~stefan
    (2012-07-05 05:25)
    TVN powinien stracić koncesję za sianie nienawiści
  • ~chłoptaś
    (2012-07-04 18:31)
    żeby potknąć sie na Ukraince, po takich ćwiczeniach nt np. śp. Prezydenta-kto by pomyślał. Wszystko wraca - stara prawda i Jak Kuba Bogu tak...
  • ~dobrze
    (2012-07-04 18:35)
    NARESZCIE go wyrzucili, niech jedzie do Izraela z tymi swoimi czerstwymi *********
  • ~ann
    (2012-07-04 21:48)
    to żałosne chamstwo a nie zadna satyra
  • ~zasłużona nagroda
    (2012-07-04 22:43)
    Żałosny koniec ...
    OBRAŻAŁEŚ SŁOWEM ,CZYNEM
    AŻ PRZEBRAŁEŚ MIARKĘ
    JUŻ NIE JESTEŚ DYRYGENTEM
    ROBISZ ZA FUJARKĘ
  • ~tratatata
    (2012-07-05 18:01)
    ponoć kubuś napisał wczoraj testament,o boże nie targaj się na zycie kochanienki.
  • ~bubu
    (2012-07-08 13:14)
    Moim skromnym zdaniem Kuba powinien zostać usunięty z stacji TVN w co wątpię
    lobię go ale może potrzeba mu sięgnąć dna żeby nabrał szacunku do zwykłych ludzi
    uważa się za kogoś lepszego moim zdaniem czy bedzie jego program czy nie ja oglądał nie będę .On pewnie na to sra bo i tak jest ustawiony do końca życia więc na bank krzywda mu sie nie stanie

Może zainteresować Cię też: