TVN wyrzuci Wojewódzkiego za żarty o Ukrainkach?

| Aktualizacja:

Choć Kuba Wojewódzki ma na swoim koncie wiele prowokacji i kontrowersyjnych wypowiedzi, żarty z Ukrainek, jakie wraz z Michałem Figurskim czynili na antenie radia Eska Rock wywołały niespotykaną dotąd lawinę krytyki i oburzenia opinii publicznej. Panowie w konsekwencji już pożegnali się z audycją "Poranny WF", czy TVN pójdzie śladem Eski Rock i wyrzuci skandalistę ze swojej stacji?

wróć do artykułu
  • ~od początku nielubiący Wojewódzkiego
    (2012-07-03 18:44)
    A kto i jak zmierzył tą oglądalność? To, że przedstawiciel TVN tak mówi, to wcale nie znaczy , że tak jest.
  • ~iwona16091974
    (2012-07-03 19:18)
    Dziwie się że dopiero teraz ktoś się za nich weźmie!Wojewódzki obraża ludzi i nic sobie z tego nie robi a ludzie cierpią!
  • ~wega
    (2012-07-03 19:46)
    Totalnie przegieli, przecież to poniżej wszelkiej godności-Wojewòdzki,jak pana lubiłam tak teraz zupełnie nie toleruję!!!
  • ~Zbyszek
    (2012-07-03 19:57)
    nad czym myśleć kop w d...i w nagrodę na Ukrainę z tymi draniami -mam nadzieję,że w żadnych mediach nie znajdą pracy-na zasiłek chamy !!!
  • ~wstyd
    (2012-07-03 20:04)
    Usunąć chwasty z mediów i przykładnie ukarać!
    Za to co zrobili powinno się im zakazać jakiejkolwiek działalności publicznej i ukarać zarówno ich jak i zatrudniające ich stacje, bardzo dotkliwą a nie symboliczną karą pieniężną
    Sprawcy skandalu międzynarodowego obniżającego pozytywny wydźwięk największego wydarzenia sportowego w historii naszego kraju!
    Obrażając ponad 40 milionowy NARÓD NASZEGO SĄSIADA i współorganizatora Euro, zniweczyli efekt kosztownej imprezy KTÓREJ CELEM JEST ZBLIŻANIE NARODÓW. Ta zadra będzie głęboko tkwiła w sercach wielu ludzi.
    Przekaz medialny szkodzący wizerunkowi Polaków ,przedstawiający nas jako prostaków nie szanujących osoby innych narodowości a więc i samych nie zasługujących na szacunek, poszedł w świat. Zatrzeć takie wrażenie będzie bardzo trudno
    Obraźliwe wypowiedzi pod adresem mieszkanek współgospodarza Euro 2012 są wystarczającym powodem do usunięcia ich z mediów. DALSZA OBECNOŚĆ TAKICH LUDZI W MEDIACH DAJE POCZUCIE BEZKARNOŚCI WSZELKIM CHAMSKIM POSTAWOM FUNKCJONUJĄCYM W ŻYCIU PUBLICZNYM!
  • ~TV Rodzinka
    (2012-07-03 21:46)
    mamy nadzieję że tak się stanie. Tam gdzie wojewódzki - tam przełączamy kanał byle nie on na wizji
  • ~P.P.
    (2012-07-03 22:00)
    Stacja koszerna a ze swoich nie drwił nigdy...krzywdy mu nie zrobią...
  • ~desed
    (2012-07-03 22:14)
    Wypchnąć popaprańców ze sfery publicznej. Dość chamstwa i pogardy dla innych tych panów.
  • ~noxi
    (2012-07-03 22:21)
    to już koniec Wojewódzkiego i tego drugiego pajaca, zobaczycie że TVN skorzysta z okazji żeby go ******* co z drugie strony wyjdzie mu na dobre bo gość się zaczął powtarzać a jak zejdzie do netu to może po jakimś czasie wróci do mniej suchej formy
  • ~neste
    (2012-07-03 22:42)
    Obojetne. Moga wywalic.
  • ~demokrata
    (2012-07-03 22:57)
    Wg podobnej zasady powinni wywalić Rydzyka z Radia Maryja.
  • ~loki
    (2012-07-03 23:39)
    Daruja.
    Za pochodzenie i za...zaslugi ojcow. Olejnik czy jak jej tam potwierdzi.
    Wszak jedna stajnia i jeden chle..., jeden chlebodawca.
  • ~Tonic Kindleja
    (2012-07-03 23:50)
    Ma chłopak szczęście, że w Polsce są szamba bez dna i można zejść niżej.
  • ~radio gaga
    (2012-07-04 00:54)
    Czy przypadkiem to nie ESKA dostala miejsce na multiplexie ?

    Aaa, jasne. Czas PO-matolstwa i ich "standartow".
    Nazwijmy to kultura...wibrujaca. Gorne C,
  • ~b
    (2012-07-04 00:59)
    Brzydka była bardzo ww rozmowa między panami W)F i nie do przyjęcia chociaż obaj mieli zgoła inną teorię na ten temat. Panowie- dobry żart może być świetnie zrozumiany( nie odmawiajcie nam jako słuchaczom czy oglądaczom tej odrobiny inteligencji, aż tak źle z nami nie jest choć przyjęcie jako guru Borata moze stwarzać pewne problem-,dla większosci to synonim baaardzo złego smaku i je też potwierdzam żenadę w odbiorze- po 10 min spać się chce jak cholera. Nuuuuda..No i cytat z Prusa- jesteście jak ten zgniły ser który pasuje tylko chorym żołądkom a te zdrowe prowokuje do wymiotów. Oglądałam dziś Wojewódzkiego- fajni goscie, fajne pytania- gdyby tylko zamiast gwiazdorzyć pozwolił im udzielić odpowiedzi na cokolwiek, nawet fragment...Żenada proszęt tvn,, skończył się Majewski, a w jeszcze gorszym stylu Wojewódzki. Nie oczekiwałam przeprosin za coś za co przepraszać nie miał zamiaru choć powinien. To co zaprez\entował dzisiaj z Grycankami było czystą żenadą, można im było zadać 1000 innych pytań bo były dziewczyny gotowe na odpowiedź a gaszenie ciekawych wypowiedzi kolejnego gościa znanego nam wszystkim to już dno zupełne.Tvn to iwiocznie tv stworzona dla pana KW i jego lansowania się na gwiazdę, tylko mocno kruche ma to podstawy..fee... KTO TO BĘDZEOGLĄDAŁ? FUJ I NIE O TRUDNE TEMATY TU CHODZI ALE SPOSÓB ICH PRZEDSTAWIANIA CZY TEŻ RACZEJ LANSOPWANIA SIEBIE za nasze podartników pieniądzed, jesli cos bylo odkrywcze rok temu to fajnie ale jeśli teraz wywołuje tylko niesmak?- no chyba ktoś z was to oglada i kntroluje do cholery...- WSTYD TVN, NAPRAWDĘ
  • ~dyzio
    (2012-07-04 01:24)
    Charyzmatyczna barwna... Raczej chamska i prostacka. Wywalić go z zycia medialnego tego pustaka i wymiota medialnego!
  • ~sginr
    (2012-07-04 05:42)
    koniec zadufanego w sobie chamidełka
  • ~Kuc
    (2012-07-04 05:55)
    Zero ****** poczucia humoru -.-'
  • ~babcia Józia
    (2012-07-04 06:24)
    No i bardzo dobrze, takich ludzi nie powinno się pokazywać w Polsce.
    Na poczet tego przeleje na konto z mojej 700 zł renty, 100 zł dla TVN.
  • ~tom
    (2012-07-04 06:45)
    Wylać na "zbity pysk" !