TVN wyrzuci Wojewódzkiego za żarty o Ukrainkach?

| Aktualizacja:

Choć Kuba Wojewódzki ma na swoim koncie wiele prowokacji i kontrowersyjnych wypowiedzi, żarty z Ukrainek, jakie wraz z Michałem Figurskim czynili na antenie radia Eska Rock wywołały niespotykaną dotąd lawinę krytyki i oburzenia opinii publicznej. Panowie w konsekwencji już pożegnali się z audycją "Poranny WF", czy TVN pójdzie śladem Eski Rock i wyrzuci skandalistę ze swojej stacji?

wróć do artykułu
  • ~amaxing
    (2012-08-13 15:14)
    Hahahahaha dobre :D dobrze gadaja,w koncu prawda w oczy kole. joł.
  • ~luuuuuuuuz
    (2012-07-10 10:28)
    Ludzie dajcie spokój nie dziwne ze opinia ludzi o Ukrainkach jest taka ! Same sie o to prosza , swieca tylkami na prawo i lewo , nie szanuja sie i taka jest prawda , ale kiedy ktos powiedzial to glosno to nagle nastapilo wielkie oburzenie. Sorry ale zwroccie uwage jak te kobiety sie zachowuja , jest to bardzo mocno zauwazalne nawet kiedy pojedziecie na wakacje i bedziecie w jedym hotelu to zauwazycie ze ich zachowanie mocno odbiega od norm moralnej.
  • ~Matka Polka
    (2012-07-08 20:51)
    Ci dwaj ignoranci nadaja sie tylko i wylacznie plewic buraki pastewne koniec .
  • ~bubu
    (2012-07-08 13:14)
    Moim skromnym zdaniem Kuba powinien zostać usunięty z stacji TVN w co wątpię
    lobię go ale może potrzeba mu sięgnąć dna żeby nabrał szacunku do zwykłych ludzi
    uważa się za kogoś lepszego moim zdaniem czy bedzie jego program czy nie ja oglądał nie będę .On pewnie na to sra bo i tak jest ustawiony do końca życia więc na bank krzywda mu sie nie stanie
  • ~tratatata
    (2012-07-05 18:01)
    ponoć kubuś napisał wczoraj testament,o boże nie targaj się na zycie kochanienki.
  • ~stefan
    (2012-07-05 05:25)
    TVN powinien stracić koncesję za sianie nienawiści
  • ~zasłużona nagroda
    (2012-07-04 22:43)
    Żałosny koniec ...
    OBRAŻAŁEŚ SŁOWEM ,CZYNEM
    AŻ PRZEBRAŁEŚ MIARKĘ
    JUŻ NIE JESTEŚ DYRYGENTEM
    ROBISZ ZA FUJARKĘ
  • ~ann
    (2012-07-04 21:48)
    to żałosne chamstwo a nie zadna satyra
  • ~dobrze
    (2012-07-04 18:35)
    NARESZCIE go wyrzucili, niech jedzie do Izraela z tymi swoimi czerstwymi *********
  • ~chłoptaś
    (2012-07-04 18:31)
    żeby potknąć sie na Ukraince, po takich ćwiczeniach nt np. śp. Prezydenta-kto by pomyślał. Wszystko wraca - stara prawda i Jak Kuba Bogu tak...
  • ~dobra kara
    (2012-07-04 17:09)
    powinni też wydalić Kupe z TVN
  • ~x.y.z.
    (2012-07-04 16:33)
    won chamie z tv i radia !!!
  • ~uwierz
    (2012-07-04 16:03)
    Panie Kupo - niepotrzebnie pan zacząłeś wojnę z Moniką - NIEPOTRZEBNIE! Powiem Ci coś po dobroci, bo młody jeszcze jesteś i masz prawo nie wiedzieć że Z KOBIETĄ NIGDY NIE WYGRASZ
  • ~kolega
    (2012-07-04 14:04)
    ciekawy jestem ilu jest takich jak ja, których na dobre "dziennikarz" przekonał zeby go niegdy wiecej nie ogladac. bede sledził statystyki panie Kubo :)
  • ~k
    (2012-07-04 12:50)
    "charyzmatyczna osobowość"...
    Powalające. Podejrzewam, że to sam kuba o sobie ten tekst napisał
  • ~krystyna123
    (2012-07-04 12:14)
    Oczywiście TVN go niewywali,bo on emanacj tej stacji!Wojewódzki już wcześniej zasluzył na kopniaka w zadek ,a był gloryfikowany .No jaka stacja takie i gwizdki!
  • ~ola
    (2012-07-04 11:16)
    chyba nie pojawił sie nigdy w tv bardziej odrażający typ, kto to mnostrum zatrudnia i w jakim celu...
  • ~SISI
    (2012-07-04 10:46)
    Opłacanie tego DEBILA to kompromitacja Tusk Vision Network.
  • ~Dobre posunięcie
    (2012-07-04 10:38)
    Obecność Wojewódzkiego i Figurskiego w mediach publicznych to nieporozumienie!
    Przykłady ich twórczości:
    Polska flaga wetknięta w kupy, znieważenie obraźliwymi, rasistowskimi sformułowaniami Alvina Gajadhura, szydzenie z Ukrainek w trakcie Euro
    To OBCIACH mogący zadowolić jedynie PTASIE MÓŻDŻKI!
    Równie dobrze mogliby się zachwycać zawartością szaletu!
    DECYDENCI TO ZROZUMIELI I JEDEN Z PROGRAMÓW JUŻ ZDJĘTO KU ZADOWOLENIU WSZYSTKICH PRZYZWOITYCH LUDZI
    Teraz kolej na pozostałe stacje!
  • ~nie dajmy się ogłupiać
    (2012-07-04 10:34)
    TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE, JAKIE ICH MŁODZIEŻY CHOWANIE!
    Następstwami ogłupiających programów, serwowanych przez niektóre media, jest wychowanie odmóżdżonego społeczeństwa, którym łatwo manipulować!
    N a szczęście do ludzi zaczyna docierać, że przyzwolenie na hodowlę chamskich, prostackich i bezdennie głupich osobników, nie może służyć niczemu dobremu i nie leży w interesie naszego kraju.

Może zainteresować Cię też: