Dla fanów pikantnego dowcipu stacja Comedy Central przygotowała jako „danie główne”... Roseanne Barr. W poniedziałek 20 sierpnia o godz. 22:00 aktorka stawi czoła wyjątkowo niewybrednym żartom przyjaciół, kolegów z pracy i byłych współpracowników. Występ Roseanne w znanym amerykańskim formacie „Lincz”, w którym zaproszeni przez nią goście przez godzinę będą się naśmiewać ze swojej dobrej znajomej będzie nie lada wyzwaniem. Sama zainteresowana oceniła: Mogę tylko życzyć szczęścia moim gościom w poszukiwaniu kompromitujących faktów na mój temat, z których można zażartować… Nigdy w życiu nie popełniłam żadnego błędu ani nikogo nie obraziłam!

Reklama
Comedy Central

Roseanne Barr zyskała sławę w latach dziewięćdziesiątych, kiedy występowała w niezwykle popularnym również w Polsce serialu „Roseanne”. Partnerował jej John Goodman w roli głowy typowej amerykańskiej rodziny z przedmieścia. Później odeszła z serialu i prowadziła własny talk show.

Comedy Central

Teraz powraca, by przypomnieć o swoim specyficznym poczuciu humoru. Będzie występować w niecodziennej roli. Możliwość uczczenia niebywałych osiągnięć Roseanne w dziedzinie komedii i telewizji z pewnością zainspiruje nas do tego, by to wydanie programu „Lincz” przypominało klasyki gatunku, w których dominowały przyjacielskie potyczki - powiedział Kent Alterman z Comedy Central.

"Lincz Roseanne Barr"
Premiera programu w Comedy Central: poniedziałek, 20 sierpnia, godz. 22:00.