Dotychczasowe programy TVN związane z gotowaniem, czyli "Kuchenne rewolucje" i "Ugotowani", cieszyły się dużą popularnością. W związku z tym już jesienią będziemy mogli oglądać kolejne kulinarne show. Tym razem będzie to program "MasterChef".

Reklama

Uczestnicy będą musieli udowodnić, jak dobrze umieją posługiwać się nożem czy chochlą oraz jak radzą sobie z gotowaniem w przeróżnych miejscach.

Udział w programie może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat i amatorsko zajmują się sztuką kulinarną. Na castingi nie mogą przyjść osoby, które zajmują się lub zajmowały się zawodowo gotowaniem, pracują lub pracowały na stanowisku szefa kuchni, kucharza lub pomocnika kucharza w restauracji.

Castingi rozpoczną się już 22 czerwca w krakowskiej Hali Makro. Później przesłuchania odbędą się w Katowicach (24 czerwca, Hala Makro), Wrocławiu (26 czerwca, Hala Makro), Gdyni (29 czerwca, Hala Makro) oraz w Warszawie (1 lipca, Hala Makro). Wszystkie castingi rozpoczną się o godzinie 10.

Zwycięzca programu otrzyma tytuł "Mistrza Kuchni", 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie książki kucharskiej.

O tym, kto zwycięży zdecyduje trzyosobowe jury, którego skład jest jeszcze tajemnicą stacji TVN. Według doniesień "Faktu", prowadzącą show będzie Magda Gessler.